poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 01.07.2007 o 14:57, legenda27 napisał:

Zobaczie to: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=24873&u=4
Jakim cudem napisał post po Moderatorze? Wiem, że w tej samej minucie się pojawił, ale żeby
taka synchronizacja była.... :P


Wystarczy, że naciśniesz przycisk "Dodaj post" przed tym, jak moderator zamknie temat i będziesz mógł napisać posta nawet parę godzin po tym. Zamknięcie tematu blokuje tylko możliwość naciśnięcia przycisku "Dodaj post".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 15:05, edeń napisał:

Wystarczy, że naciśniesz przycisk "Dodaj post" przed tym, jak moderator zamknie temat i będziesz
mógł napisać posta nawet parę godzin po tym.


Niestety, ale to co mówisz jest nieprawdą :P
Napisanie zamykającego posta przez moderatora nie zamyka automatycznie tematu, gdyż aby go zamknąć trzeba wykonać jeszcze pare kliknięć na co traci się trochę sekund i w tym czasie spokojnie można dodać posta czego właśnie mieliśmy przykład...

Dnia 01.07.2007 o 15:05, edeń napisał:

Zamknięcie tematu blokuje tylko możliwość naciśnięcia przycisku "Dodaj post".


Zamknięcie tematu blokuje całkowicie możliwość dodania posta, nawet jeśli przez zamknięciem otworzysz sobie okienko dodania posta :P Nawet moderator nie doda posta kiedy temat jest zamknięty chyba, że sobie go otworzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie siedzę na gram.pl i patrzę pod avatar, a tam ciągle widnieje "Delegat". Nie żeby mi to jakoś specjalnie przeszkadzało w życiu, ale zaczynam się zastanawiać czy to nie jakiś spisek :P

Otóż zupełnie trzeźwo myśląc: w jaki sposób się awansuje? Tego nie wie nikt. Niby nie można spamować, niby należy pisać posty z sensem, ale kto tak naprawdę tego pilnuje? Moim zdaniem nikt, bo któż zapanowałby nad ponad 23 tys użytkowników?
Nie można więc moim zdaniem zapracować sobie na awans bo jest to niezależne od nas. Teraz więc pytam: jak to jest możliwe, że wcześniej awansowałem w miarę regularnie (na delegata i przewodniczącego po 3 miesiące), a po degradzie czekam na awans niecałe 5 miesięcy...
Jak pisałem awans nie jest mi niezbędny do życia, ale coś mi tu zwyczajnie śmierdzi - co do diaska wpływa, że jedni awansują szybciej, a inni wolniej? Wydaje mi się, że teksty typu: "pisz mniej, a mądrzej" to bajki, które mają na celu powstrzymanie userów przed spamowaniem, ale tak naprawdę to ma opóźniać ich awanse.

Znajomy zażartował, że CDP/gram.pl ma jakieś "akta", w których za różnie przewinienia karzą użytkownika tekstem: "minusa mu, a o 3 miesiące w plecy będzie", a z kolei innych - tych "lepszych userów" nagradzają: "o tu plusik awansuje o miesiąc szybciej".

Oczywiście były to żarty, ale w rzeczywistości kto wie, czy tak nie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 14:19, Budo napisał:

> nie mam nic przeciwko zmianie nazwy tylko dla mnie xD xD ;)

To da się zrobić, ale jedynie w dół, sorki ;]

możemy pograć w coś PvP :-> Jak wygram zmienisz mi nazwę na jaką sobie wybiorę xD xD xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.07.2007 o 15:21, cinus` napisał:

Zamknięcie tematu blokuje całkowicie możliwość dodania posta, nawet jeśli przez zamknięciem
otworzysz sobie okienko dodania posta :P Nawet moderator nie doda posta kiedy temat jest zamknięty
chyba, że sobie go otworzy :)


To by było bardzo dobre rozwiązanie dla użytkowników którzy chcą jakiś temat otworzyć... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślałem o statusach, awansach itp. Przeglądam staty i tak nagle oświecenie. Może dużo zależy od sumy znaków w postach? To taki napad "filozofii" które mniemam często... XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 15:43, Markus89 napisał:

Oczywiście były to żarty, ale w rzeczywistości kto wie, czy tak nie jest?


Ostro musiałoby nam sie nudzić xD
btw spójrz na moje staty, a przestaniesz zadawać takie pytania, o nic sie nie martw punkciki lecą. Zapomnij o statusie a w końcu napiszesz posta i zobaczysz że masz kilka literek więcej pod nickiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 16:39, legenda27 napisał:

Tak sobie myślałem o statusach, awansach itp. Przeglądam staty i tak nagle oświecenie. Może
dużo zależy od sumy znaków w postach? To taki napad "filozofii" które mniemam często... XD


Przepraszam za kolejny post z rzędu ale zapomniałem do tamtego dopisać.... Skoro nie liczy się ilość tylko jakość może właśnie o to chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.07.2007 o 16:39, Budo napisał:

Ostro musiałoby nam sie nudzić xD
btw spójrz na moje staty, a przestaniesz zadawać takie pytania, o nic sie nie martw punkciki
lecą. Zapomnij o statusie a w końcu napiszesz posta i zobaczysz że masz kilka literek więcej
pod nickiem.

Tylko,że niekiedy te kilka literek może dla nas naprawdę dużo znaczyć ;-)
Ps.A dlaczego modkowie nie mogą zdradzić innym userą tajemnicy ile brakuje im jeszcze do awansu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 16:42, boduczek napisał:

Ps.A dlaczego modkowie nie mogą zdradzić innym userą tajemnicy ile brakuje im jeszcze do awansu?


Nie po to utajniano progi, żebyśmy teraz wszystko rozpowiadali.. zapobiega to spamowi i powinno nakłaniać ludzi do normalnego pisania, a nie dla satusu.. spamem sie tu wiele nie osiągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 16:39, Budo napisał:

Ostro musiałoby nam sie nudzić xD


Kto wie co Wy tam robicie ;P

Dnia 01.07.2007 o 16:39, Budo napisał:

btw spójrz na moje staty, a przestaniesz zadawać takie pytania, o nic sie nie martw punkciki
lecą.


Heh, widzę, że spotkała nas podobna sytuacja... 3 miesiące pracy na przewodniczącego, 5 miesięcy pracy na powrót na to stanowisko ;)

A te punkciki wpadły mi już do głowy i szybko z niej nie wylecą. Po prostu jest to zastanawiające...

Dnia 01.07.2007 o 16:39, Budo napisał:

Zapomnij o statusie a w końcu napiszesz posta i zobaczysz że masz kilka literek więcej pod nickiem.


Ja o nim nie pamiętałem przez niemal 5 miesięcy i nagle oświecenie, że coś może być nie tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.07.2007 o 16:45, Budo napisał:

Nie po to utajniano progi, żebyśmy teraz wszystko rozpowiadali.. zapobiega to spamowi i powinno
nakłaniać ludzi do normalnego pisania, a nie dla satusu.. spamem sie tu wiele nie osiągnie.

A czy ja mówie żeby zaraz wszystko rozpowiadać? Nie,tak tylko czasami pocieszyć takim tekstem ''''Ej Ty, jesteś już blisko awansu'''' i jeszcze żeby taki tekst był prawdziwy ;) Tylko co pozostaje jak człowiek od ponad 3 miesięcy czeka na zmienę statusu jak nie spam... Spam is the best na otarcie łez ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh nawet wystarczy słowo
"Awans jest bliski"
i już całe forum o tym będzie tylko gadało.Spam rozrośnie się momentalnie,będą"dusić"moderatorów,aż w końcu zostanie forum zamknięte lub wprowadzą nowy system.I widzisz,jak to by to się mogło kończyć w najgorszym wypadku.
PS.Lubi taką rolę proroka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.07.2007 o 16:50, Budo napisał:

Tak jasne, odpowiemy jednej osobie, a potem zaraz lawina pytań ile komu brakuje. Nie ma szans.

Ale mi nie chodzi o to by odpowiadać,napisać tak samemu od siebie ;-) A tak na serio to wiedziałem ,że takie coś nie przejdzie co prawda dobrze było by znać godzinę awansu,choć teraz przynajmniej jest trochę tajemniczo.
Ale patrząc z drugiej strony to jest nie far, bo Ty np możesz sobie sprawdzić kiedy chcesz i ile razy chcesz ;P
PS.Właśnie, a gdzie tak mniej więcej jest ukryta to opcja sprawdzenia ile komu jeszcze brakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Eee, no cóż nie będe zdradzał tajemnic dotyczących naszych moderatorskich zabawek, powiem tylko że sam progów nie znam i nie patrzę ile komu brakuje. Nie obchodzą mnie awanse...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 16:51, pan m. napisał:

Heh nawet wystarczy słowo
"Awans jest bliski"
i już całe forum o tym będzie tylko gadało.Spam rozrośnie się momentalnie,będą"dusić"moderatorów,aż
w końcu zostanie forum zamknięte lub wprowadzą nowy system.I widzisz,jak to by to się mogło
kończyć w najgorszym wypadku.

Wiesz zawsze idzie to zrobić na kryjomu,np na gg ;-) Choć tak jak już napisałem,przez takie coś forum straciło by swój urok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 16:58, JaN-J napisał:

Ile znaków (ze spacjami) może mieć własny tytuł


Ilość znaków na post nie ma znaczenia... w tym ani w innych przypadkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się