poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 30.08.2007 o 05:30, Probos napisał:

Nie każdy przejmuje się statusem,

Uwierz mi uwierz... znajdą się tacy co sie przejmują... ja rozumiem: fajnie jest awansować, ale żeby się tak przejmować ''dlaczego jeszcze nie awansowałem/am'' to przegięcie :P ja tak conajwyżej dla żartu sie nabijam ale są ludzie co sie tym autentycznie przejmują... xD

Dnia 30.08.2007 o 05:30, Probos napisał:

to po prostu taka nagroda, oraz wskazówka dla innej osoby
wysławiającej się, na co kogo stać ;) Jeżeli ktoś został, przykładowo trzy razy zdegradowany,
każdy wie wtedy, że ma do czynienia z osobą, która ma gdzieś regulamin ;)

To też zależy. Bo jak ktoś jest np. 600 dni na forum a te degrady były z początku jego forumowej ''kariery'' to nie jest jeszcze tak źle. Koleś narozrabiał, ale teraz naprawia błędy. Inna sprawa jest jak np. w temacie o F1 toczy sie jakiś wątek a ktoś pisze posta: "ja najbardziej lubię Kubicę". Tyle. Toż to kpina jest.

Dnia 30.08.2007 o 05:30, Probos napisał:

Odnosząc się do wyżej wymienionej nagrody, chyba przyjemnie jest awansować na takiego WT, moim
zdaniem,coś wspaniałego ;)

Taaa... tylko co potem :P

Dnia 30.08.2007 o 05:30, Probos napisał:

Pozdrawiam

Ja również :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 23:13, Budo napisał:

A tak zupełnie serio- autentycznie, tutaj spam na spamie spamem pogania... no, ale jak kiedyś
ktos napisał gdzieś musi być wątek, który legalnie skanalizuje pęd do śmiecenia w userach ;]


Kiedyś takim wątkiem były Nocne Marki, ale wredny Budo się wziął do roboty i zrobił tam porządek, więc teraz tłumy tutaj przychodzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.08.2007 o 06:56, Klimos napisał:

Kiedyś takim wątkiem były Nocne Marki, ale wredny Budo się wziął do roboty i zrobił tam porządek,
więc teraz tłumy tutaj przychodzą...


Tja,były od 22,a teraz są od 0.00,więc niewielu się tam kręci,bo prawie wszyscy śpią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 07:22, Lisun napisał:

Tja,były od 22,a teraz są od 0.00,więc niewielu się tam kręci,bo prawie wszyscy śpią.


Być to najpierw były w ogóle nielimitowane ;)
Akurat kiedy miałem czas i mogłem siedzieć do 3-4, to i tak rzadko pisałem od 23-24 zazwyczaj. Teraz jak 6.30 rano muszę wstawać do pracy, to niestety nie ma jak zaglądać do tematu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 08:16, Klimos napisał:

> Tja,były od 22,a teraz są od 0.00,więc niewielu się tam kręci,bo prawie wszyscy śpią.


Być to najpierw były w ogóle nielimitowane ;)
Akurat kiedy miałem czas i mogłem siedzieć do 3-4, to i tak rzadko pisałem od 23-24 zazwyczaj.
Teraz jak 6.30 rano muszę wstawać do pracy, to niestety nie ma jak zaglądać do tematu :(


Ja mam podobnie , więc ja też nie korzystam z Nocnych Marek i pewnie to samo wiele użytkowników. :| Gdyby zmieniły się pory z pewnością zacząłbym pisać w tamtym temacie i wiele innych osób...

Fragles88>> Też prawda , użytkownicy nie powinni sobie zawracać głowy stopniami , a często za tym idzie spam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 08:16, Klimos napisał:

Być to najpierw były w ogóle nielimitowane ;)

Czyli że co? Były całą dobę? ^^ (jak weszłam na forum pierwszy raz to już były od 22)

Dnia 30.08.2007 o 08:16, Klimos napisał:

Akurat kiedy miałem czas i mogłem siedzieć do 3-4, to i tak rzadko pisałem od 23-24 zazwyczaj.
Teraz jak 6.30 rano muszę wstawać do pracy, to niestety nie ma jak zaglądać do tematu :(

Ja będe mieć od poniedziałku to samo... szkoła, Liceum się zaczyna. No i niestety... ciężki kierunek... =/
Ja nie wiem jak Budo może być studentem i trzaskać tyle postów ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko w swoim czasie - spokojnie bez pośpiechu pisz posty, czytaj sobie forum, a w końcu awans przyjdzie sam. Nie ma żadnej konkretnej możliwości przyspieszenia awansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisz regularnie, nie spamuj, pamiętaj tylko, że awans nie zależy od ilości postów, a od tego w jakich odstępach czasu je piszesz :).

@Mistic --->
G-r-a-t-u-l-a-c-j-e:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 09:34, Bodzio11q napisał:

Jak zostać np. Robotnikiem ?
Ja nie chce byc cały czas obwyatelem :/


Pisz dużo na forach zrób GS. Tam wstawiaj nowe wpisy i bądź na gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 09:31, mała16 napisał:

> Być to najpierw były w ogóle nielimitowane ;)
Czyli że co? Były całą dobę? ^^ (jak weszłam na forum pierwszy raz to już były od 22)

Tak dokładnie było - możesz sobie przejrzeć wątek a zobaczysz, że nierzadko posty tam pisane było popołudniami :)

Dnia 30.08.2007 o 09:31, mała16 napisał:

Ja nie wiem jak Budo może być studentem i trzaskać tyle postów ^^

To nie jest człowiek, to maszyna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 09:36, Fragles88 napisał:

> Jak zostać np. Robotnikiem ?
> Ja nie chce byc cały czas obwyatelem :/

Pisz dużo na forach zrób GS. Tam wstawiaj nowe wpisy i bądź na gram.pl.

Dziex za pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 09:37, Jarys napisał:

Tak dokładnie było - możesz sobie przejrzeć wątek a zobaczysz, że nierzadko posty tam pisane
było popołudniami :)

Dziwnie to troszkę musiało wyglądać. Temat się nazywa Nocne Marki a tam ludzie piszą w dzień xD Podejrzewam, że to była wylęgarnia spamu :P

Dnia 30.08.2007 o 09:37, Jarys napisał:

To nie jest człowiek, to maszyna ;)

Ciii bo jeszcze przyjdzie i ostrzeżenie dostaniesz za wyjawianie jego tajemnicy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 09:31, mała16 napisał:

Czyli że co? Były całą dobę? ^^ (jak weszłam na forum pierwszy raz to już były od 22)

Nie było żadnego przypiętego posta i nikt nie karał warnem za łamanie ciszy dziennej. Była jedynie taka niepisana umowa że pogaduchy zaczynamy o 22.

Dnia 30.08.2007 o 09:31, mała16 napisał:

Ja będe mieć od poniedziałku to samo... szkoła, Liceum się zaczyna. No i niestety... ciężki kierunek... =/

Jak skończę pisać magisterkę to może przearanżuje jakoś rozkład dnia, żeby od czasu do czasu zajrzeć.

Dnia 30.08.2007 o 09:31, mała16 napisał:

Ja nie wiem jak Budo może być studentem i trzaskać tyle postów ^^

A ja nie widzę innej możliwości pisania tak namiętnie.
Wcześniej masz maturę, liceum, trzeba rano wstawać, klasówki i w ogóle. A student? Zapije (dla nieletnich: zasiedzi się na forum), na wykład nie pójdzie to nic się nie stanie. Klasówek nie ma w ciągu roku, czasem tylko jakieś kolokwia i ewentualnie sprawozdanie z ćwiczeń trzeba napisać. Jedyny okres to sesja - masakra która na szczęście występuje tylko dwa razy w roku (czasem poprawki w Kampanii Wrześniowej).
Po studiach to już w ogóle przerąbane - praca a zaraz potem rodzina, dzieci. Podziwiać to można KrzysztofaMarka za to że w tym okresie życia znajduje tyle czasu na forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 09:38, Bodzio11q napisał:

> > Jak zostać np. Robotnikiem ?
> > Ja nie chce byc cały czas obwyatelem :/
>
> Pisz dużo na forach zrób GS. Tam wstawiaj nowe wpisy i bądź na gram.pl.
Dziex za pomoc ;)

Nie ma za co. Życzę tego awansu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 09:34, Bodzio11q napisał:

Jak zostać np. Robotnikiem ?
Ja nie chce byc cały czas obwyatelem :/


Z biegiem czasu awansujesz... :)
A taka moja rada pisz rozsądne posty , nie spamuj i trzymaj się regulaminu , a awans przyjdzie bardzo szybko. ;]
Tylko pamiętaj , aby nie dostać degradu , gdyż wtedy twoja droga oddala się od pożądanego statusu . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 09:40, Klimos napisał:

Nie było żadnego przypiętego posta i nikt nie karał warnem za łamanie ciszy dziennej. Była
jedynie taka niepisana umowa że pogaduchy zaczynamy o 22.

oooo ale podejrzewam, że było wielu, którzy tej ''niepisanej umowy'' nie przestrzegali...

Dnia 30.08.2007 o 09:40, Klimos napisał:

Jak skończę pisać magisterkę to może przearanżuje jakoś rozkład dnia, żeby od czasu do czasu
zajrzeć.

A ja to chyba będe musiała czekac do następnych wakacji

Dnia 30.08.2007 o 09:40, Klimos napisał:

Wcześniej masz maturę, liceum, trzeba rano wstawać, klasówki i w ogóle.

No wiem wiem wiem... właśnie od poniedziałku mnie to wszystko czeka. Żegnajcie 30 postów dziennie ^^

Dnia 30.08.2007 o 09:40, Klimos napisał:

A student? Zapije (dla nieletnich: zasiedzi się na forum),

No w sumie to student nie ma aż tak tragicznie...

Dnia 30.08.2007 o 09:40, Klimos napisał:

Po studiach to już w ogóle przerąbane - praca a zaraz potem rodzina, dzieci. Podziwiać to można
KrzysztofaMarka za to że w tym okresie życia znajduje tyle czasu na forum ;)

No w sumie to masz racje :) Szacunek! :D ja co najwyżej jak sie będe do klasówki uczyć to zapytam o coś w temacie o szkole czy o zadaniach i na tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezu co wy się tak smucicie, że ktoś was wyprzedził, i kłucicie się o miejsce bezimienego15 czego kompletnie nie rozumiem. Dla mnie nie liczy się stopień bo on nic nie zmienia, ważne jest to, że można popisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się