poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 30.08.2007 o 11:23, Dominik000 napisał:

Jezu co wy się tak smucicie, że ktoś was wyprzedził, i kłucicie się o miejsce bezimienego15
czego kompletnie nie rozumiem. Dla mnie nie liczy się stopień bo on nic nie zmienia,
ważne jest to, że można popisać.


Taaak?
A tego posta to kto pisał: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=87&pid=39945 ???
Twoje alter-ego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 11:44, Dominik000 napisał:

No dobra:) ale nadal nie rozumiem kłótni o status bezimienego15.

No widzisz - a ja nie rozumiem dlaczego Ty piszesz dla statusu - wszak przyznałeś się publicznie do tego w podanym przez Klimosa poście ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 11:54, Jarys napisał:

> No dobra:) ale nadal nie rozumiem kłótni o status bezimienego15.
No widzisz - a ja nie rozumiem dlaczego Ty piszesz dla statusu - wszak przyznałeś się publicznie
do tego w podanym przez Klimosa poście ;))))

Widzę, że nie doczytałeś mojego posta do końca, piszę również dlatego, że jest fajnie na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 12:09, Dominik000 napisał:

Widzę, że nie doczytałeś mojego posta do końca, piszę również dlatego, że jest fajnie na forum.


Ja doczytałem i muszę stwierdzić, że nic takiego nie jest tam napisane.

Dnia 30.08.2007 o 12:09, Dominik000 napisał:

Mi się wydaje, że wszyscy piszą dla statusu , ale aby nie udawać dziecka to piszą( tak parę razy spotkałem), że > dla innych ludzi albo jak ty aby udzielać pomocy. Ale ja piszę dla statusu i o! widzicie przyznaję się, no i po prostu
jest fajnie. No morze jednak nie wszyscy kłamią.


Wskaż mi proszę, gdzie napisałeś, że na forum jest ''fajnie''. Jak dla mnie osoby piszące dla samego statusu, szybko odejdą z forum, bo po degradzie, ciężko będzie im się podnieść, wszak straciły swój ukochany stopień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.08.2007 o 12:17, milten6 napisał:


Wskaż mi proszę, gdzie napisałeś, że na forum jest ''fajnie''. Jak dla mnie osoby piszące dla
samego statusu, szybko odejdą z forum, bo po degradzie, ciężko będzie im się podnieść, wszak
straciły swój ukochany stopień.


http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=87&pid=39945
Tu jest ten oto post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś przeczytał mojego posta, wiedziałbyś, że właśnie podanego przez Ciebie posta zacytowałem i poprosiłem Cię o wskazanie fragmentu w którym napisałeś, że na forum jest ''fajnie'', jednak widzę, że tego nie zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 12:17, milten6 napisał:

ciężko będzie im się podnieść, wszak straciły swój ukochany stopień.

Ty niedawno awansowałeś, to możesz pokozaczyć xD - ajm dżast kidin
Fajnie mieć jakiś wysoki stopień- daje to pewną renomę (zapytam się Sekretarza o jakąś sprawę dot. forum, to pewnie będzie wiedział.), jednak budzi także zazdrość tych z niższym (vide. temat "O podziałach na forum"). Jednak pisanie dla statusu może kogoś frustrować- pisze, pisze, miesiąc, drugi, trzeci, przypadkowy degrad, kolejny miesiąc i tak z pół roku do awansu- to faktycznie może wkurzyć. A taki zwykły forumowicz, który pisze, bo oczekuje pomocy/ oferuje pomoc/ ma coś sensownego do powiedzenia, pisze sobie dalej, nie dba o stopień (jedynie stara się nie zlecieć), aż tu nagle przychodzi awans, i jest fajno xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 12:23, milten6 napisał:

Gdybyś przeczytał mojego posta, wiedziałbyś, że właśnie podanego przez Ciebie posta zacytowałem
i poprosiłem Cię o wskazanie fragmentu w którym napisałeś, że na forum jest ''fajnie'', jednak
widzę, że tego nie zrobisz.


"Mi się wydaje, że wszyscy piszą dla statusu , ale aby nie udawać dziecka to piszą( tak parę razy spotkałem), że dla innych ludzi albo jak ty aby udzielać pomocy. Ale ja piszę dla statusu i o! widzicie przyznaję się, no i po prostu jest fajnie. No morze jednak nie wszyscy kłamią."
Teraz zaóważyłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 12:27, Damian14BO napisał:

Ty niedawno awansowałeś, to możesz pokozaczyć xD - ajm dżast kidin

A no mogę xP.

Dnia 30.08.2007 o 12:27, Damian14BO napisał:

Fajnie mieć jakiś wysoki stopień- daje to pewną renomę (zapytam się Sekretarza o jakąś sprawę
dot. forum, to pewnie będzie wiedział
.), jednak budzi także zazdrość tych z niższym (vide.
temat "O podziałach na forum").

Może i u niektórych budzi, ale mi jest obojętnie czy będę, delegatem, czy sekretarzem, choć nie ukrywam, że miło jest dostać wyższy stopień, gdy byłem nowy na forum, bardziej zależało mi na awansie, jednak w miarę upływu czasu spędzonego na gram.pl, przestało mi na tym zależeć :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 12:29, Dominik000 napisał:

i o! widzicie przyznaję się, no i po prostu jest fajnie. No morze jednak nie wszyscy
kłamią."

Dzięki za uświadomienie, po prostu inaczej zinterpretowałem Twojego posta :).

Dnia 30.08.2007 o 12:29, Dominik000 napisał:

Teraz zaóważyłeś?

Nie nie "zaóważyłem", zauważyłem owszem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przepraszam mam pytanie czy można być np: Brygadzistą tak jak ja nim jestem i mieć takie zielone napisy jak ma np: Modest vermin-www.diablo2.pl itd. jak to się robi i czy tzreba mieć jakiś inny status ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 14:09, dambialko napisał:

przepraszam mam pytanie czy można być np: Brygadzistą tak jak ja nim jestem i mieć takie zielone
napisy jak ma np: Modest vermin-www.diablo2.pl itd. jak to się robi i czy tzreba mieć jakiś
inny status ?

Oczywiście, że można :) Trzeba tylko (chociaż zamiast ''tylko'' lepiej pasuje "aż") uczestniczyć czynnie w kolektywie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz być redaktorem naczelnym, lub jego prawą ręką, jednego z serwisów w Kolektywie.gram.pl Innej opcji nie ma, żeby mieć taki podpis, nie będąc w CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio tych Sekretarzy się jak psów robi, a to wszystko wszystko przez to, że ja tak się rozpychałem, że po moim odejściu się, aż tyle wolnych miejsc zrobiło. ^^

Do wszystkich nowych Sekretarzy-> Męczcie się teraz z tą najgorszą rangą. :>

Co do wcześniejszych postów Budo to tylko pozwolę się wtrącić, że moim zdaniem ten temat nie jest najgorszym siedliskiem spamu. W moim skromnym rankingu plasuje się na trzecim miejscu za Lożą i Nocnymi Markami (które mimo interwencji Bodzia i tak moim zdaniem są zdecydowanie na pierwszym miejscu :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 20:44, W.S.A.D napisał:

Jest! sorry jeżeli to spam, ale chciałem się pochwalić! NARESZCIE AWANSOWAŁEM :)


Gratulacje, armia Brygadzistów się powiększa ;)

Ile Ci to zajeło czasu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 20:44, W.S.A.D napisał:

Jest! sorry jeżeli to spam, ale chciałem się pochwalić! NARESZCIE AWANSOWAŁEM :)


No to gratki dla Ciebie - Brygadzista to już stały bywalec na Forum ;] Pozdrowienia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się