poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 30.08.2007 o 20:48, temek napisał:

> Jest! sorry jeżeli to spam, ale chciałem się pochwalić! NARESZCIE AWANSOWAŁEM :)

Gratulacje, armia Brygadzistów się powiększa ;)

Ile Ci to zajeło czasu ?

Oj dużo, biorąc pod uwagę to, że byłem na miesięcznych wakacjach, byłem dłuuugo na dworze i w ogóle nie miałem czasu. A teraz siadłem na kilka dni w jednym z nich miałem ponad 100 postów i jest. Dzięki za pozdrowienia i nawzajem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 20:44, W.S.A.D napisał:

Jest! sorry jeżeli to spam, ale chciałem się pochwalić! NARESZCIE AWANSOWAŁEM :)


Gratuluje ;) Ja jeszcze do awansu na Przewodniczącego pewnie poczekam sobie do świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 20:56, master matrox napisał:

> Jest! sorry jeżeli to spam, ale chciałem się pochwalić! NARESZCIE AWANSOWAŁEM :)

Gratuluje ;) Ja jeszcze do awansu na Przewodniczącego pewnie poczekam sobie do świąt :)

Życzę szybkiego awansu :) No to będzie ładny prezęt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 12:27, Damian14BO napisał:

który pisze, bo oczekuje pomocy/ oferuje
pomoc/ ma coś sensownego do powiedzenia, pisze sobie dalej, nie dba o stopień (jedynie stara
się nie zlecieć), aż tu nagle przychodzi awans, i jest fajno xD


To tak jak ja:P ;P ;P Nieprawdaż?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 20:44, W.S.A.D napisał:

Jest! sorry jeżeli to spam, ale chciałem się pochwalić! NARESZCIE AWANSOWAŁEM :)


No to gratulacje :P Teraz to tylko czekać, aż staniesz się delegatem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 00:00, piero92 napisał:

/.../ Teraz to tylko czekać, aż staniesz się delegatem :P

To oczywiste. Tyle że IMO od brygadzisty zaczyznają się schody a dla niektórych sa samym delegacie. Ja np na obecną ranhę awansowałem bodajże szybciej aniżeli na brygade :) Troszkę to dziwnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 04:45, Obi-wan Kenobii napisał:

To oczywiste. Tyle że IMO od brygadzisty zaczyznają się schody a dla niektórych sa samym delegacie.


Te schody to się zaczynają po każdym awansie. Bo i okazuje się, że na następny stopień jest już trudniej. Niekiedy mniej, niekiedy bardziej. Ale użytkownik zazwyczaj ma odczucie, że jest coraz gorzej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 04:45, Obi-wan Kenobii napisał:

Ja np na obecną ranhę awansowałem bodajże szybciej aniżeli na brygade :) Troszkę to dziwnie...

Powiem szczerze, że też miałem takie odczucie.
Być może spowodowane jest to tym, że na brygadzistę czekałem bardziej niż na delegata. Od pewnego statusu po prostu na awanse się nie czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2007 o 07:31, Jarys napisał:


Powiem szczerze, że też miałem takie odczucie.
Być może spowodowane jest to tym, że na brygadzistę czekałem bardziej niż na delegata.

Ja właściwie miałem to samo,ale teraz znowu czekam na delegata
.
>Od pewnego statusu po prostu na awanse się nie czeka :)
No,bo od WT już nie awansujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli było to przepraszam, ale wyszukiwarka w tym MEGA wątku mi się wykrzacza...

czy za pisanie np. komentarzy na gramsajtach, forach w kolektywach itd. też "rośnie" status czy tylko za pisanie na "macierzystym" forum gram.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 20:56, master matrox napisał:

> Jest! sorry jeżeli to spam, ale chciałem się pochwalić! NARESZCIE AWANSOWAŁEM :)

Gratuluje ;) Ja jeszcze do awansu na Przewodniczącego pewnie poczekam sobie do świąt :)

mimo że delegatem jestem bodaj 3 dni też mam zamiar na nowy rok sobie awansować :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 08:28, Lisun napisał:

>Od pewnego statusu po prostu na awanse się nie czeka :)
No,bo od WT już nie awansujesz :)

Niby się nie awansuje ale ten stres związany z ustawieniem sobie statusu itp ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 09:03, Jarys napisał:

Niby się nie awansuje ale ten stres związany z ustawieniem sobie statusu itp ;)))

Urwanie głowy, bo "Jaki tu sobie status ustawić, aaa nic mi nie przychodzi do głowy. Jak nie miałem WT to było tyle pomysłów.":P Wtedy trzeba kombinować i zrobić konkurs tak jak Kuk. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 20:44, W.S.A.D napisał:

Jest! sorry jeżeli to spam, ale chciałem się pochwalić! NARESZCIE AWANSOWAŁEM :)

Cóż, szczerze mówiąc za twój spam to prędzej bym cię zdegradował niż awansował, ale ja systemem nie jestem, więc gratulacje :) Kto wie, może awansując przejrzałeś na oczy i zaczniesz pisać z sensem jeśli chcesz dojść do Delegata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 10:36, Sarturias napisał:

Cóż, szczerze mówiąc za twój spam to prędzej bym cię zdegradował niż awansował, ale ja systemem
nie jestem, więc gratulacje :) Kto wie, może awansując przejrzałeś na oczy i zaczniesz pisać
z sensem jeśli chcesz dojść do Delegata.

Ja na przykład po awansie na Brygadzistę przejrzałem na oczy :P Może to taka ranga "prostująca i uświadamiająca" :P
W.S.A.D
Dokładam się do gratulacji i życzę awansu bez wpadek ;) Gratulacje, że wkroczyłeś do grona Brygadzistów, polecam, więc lekturę -> http://pl.wikipedia.org/wiki/Brygada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 10:36, Sarturias napisał:

Cóż, szczerze mówiąc za twój spam to prędzej bym cię zdegradował niż awansował, ale


Ale tylko moderatorzy mogą degradować, system nie ma nic wspólnego z degradami. Więc jeśli otrzymałeś degrada- zwróć się do modów jeśli nie wiesz kto to był :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 12:37, patrYX93 napisał:

> Cóż, szczerze mówiąc za twój spam to prędzej bym cię zdegradował niż awansował, ale

Ale tylko moderatorzy mogą degradować, system nie ma nic wspólnego z degradami.

WOW. Serio? Nie no, prędki jesteś...

Dnia 31.08.2007 o 12:37, patrYX93 napisał:

Więc jeśli otrzymałeś degrada- zwróć się do modów jeśli nie wiesz kto to był :P

Nie kumam-nie otrzymałem żadnego degrada :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2007 o 10:46, Pablo Querte napisał:

Ja na przykład po awansie na Brygadzistę przejrzałem na oczy :P Może to taka ranga "prostująca
i uświadamiająca" :P


Ja przejrzałem, jak z Delegata zawróciłem na właśnie Brygadziste ^^ No cóż, teraz już 4 miesiące jako Delegat, może do końca września zostanę Przewodniczącym...

Dnia 31.08.2007 o 10:46, Pablo Querte napisał:

W.S.A.D
Dokładam się do gratulacji i życzę awansu bez wpadek ;) Gratulacje, że wkroczyłeś do grona
Brygadzistów, polecam, więc lekturę -> http://pl.wikipedia.org/wiki/Brygada


Również się dokładam, a co do lektury, to chyba raczej zbyt wiele wspólnego z naszą Brygadą nie ma ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 12:39, Sarturias napisał:

WOW. Serio? Nie no, prędki jesteś...

Nie powołałem się na ten fragment po twoim, ale (i tu że systemem nie jesteś) - myślałem że zrozumiesz. Ale ty teraz próbujesz ze mnie zrobić głupka. :S Po za tym ta ironia tutaj w ogóle nie pasowała powiem ci...

Dnia 31.08.2007 o 12:39, Sarturias napisał:

Nie kumam-nie otrzymałem żadnego degrada :/

Ja ciebie nie zrozumiałem teraz, po tej twojej ironii. Mi chodziło o to, że jak dostaniesz/dostałbyś degrada to z pytaniami tylko do moderatora a nie do systemu.

Zresztą skończmy tą gadkę, ja tu tylko czasem wpadam żeby poprawić niektórych (zazwyczaj po awansie) piszących głupoty - zdarza się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się