poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 20.09.2007 o 15:33, BigShot napisał:

:) Zło szatan i status :D


Czemu miał służyć ten post ?? O__o
Ktoś tutaj już pisał, że pisząc takie posty jesteś bliżej stołka Robotnika niż Brygadzisty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 15:45, Prince07 napisał:

Czemu miał służyć ten post ?? O__o

Nabiciu posta, spamowi, czy co uważasz za słuszne. Ogólnie - niczemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 15:58, PolishWerewolf napisał:

Nabiciu posta, spamowi, czy co uważasz za słuszne. Ogólnie - niczemu.


Ehh tak też myślałem, ale chciałem, żeby wytłumaczył się autor ;]
Może starał się być śmieszny ? O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ano starał :D

aczk nie wyszło :D z reszta czasem cos inaczej wyglada w oknie pisania postu, niz po zatwierdzeniu go... tera moze taki jakis logiczny post :)

http://statystyki.gram.pl/uzytkownik.php?id=158806 - Podając jego jako przykład, można dowiesc, że by awansowac na brygadzistę (zakładając że pisał jeden post na godzinę, chodź w to IMO wątpię, na pewno pisał częsciej) wystarczy 160pkt. Około. Oczywiście z obywatela więc stawiam, że na brygadzistę wystaczy spokojnie około 130 postów - czyli, licząc 10 pkt dziennie, bo raczej tyle średnio można zdobyc jesli sie bardzo stara (wierząc, że jeśli napiszę się posta o danej godzinie jest punkt) w 13 dni... maksymalnie 20. Więc teoria dot. jednego punktu gdy sie napisze o danej godzinie jest błędna. Bo gdybym pisał o 10 posta, potem 11, 12 itd. aż do 20 powinienem zdobyc 10PKT! Osobiscie nie znam nikogo kto by w nawet 30 dni awansował na brygadziste... takie moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem na status wpływają:
-czas spędzony na przeglądaniu forum
-ilość napisanych postów
-średnio znaków na post.

Wszystkie te współczynniki składają się IMO na zdobywanie punktów. Ale co ja tam mogę wiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle że w przypiętym poście pisze że system naliczania jest analogiczny jak na starym forum.Z tego co wiem termin "analogiczny" oznacza "taki sam".A na starym forum można było zdobyć maksymalnie 4 pkt. na dzień pisząc 12 postów.W przypiętym poście pisze też że dodali kilka ulepszeń...Ja jestem człowiekiem który stara się je zgłębić:D
Co do osoby która zdobyła brygadzistę w 30 dni (z przodownika) to chyba Zgłębiczart (nie będę wymieniał pozostałych nicków :D ) zdobył go w 30 dni.Więc jeśli pisałby tak aby zdobyć te 4 pkt. (a pisał dość dużo) to wychodziłoby że na brygadzistę z przodownika trzeba zdobyć 120 pkt.
BTW pamiętam jak chciałem zrobić eksperyment pisząc 3 posty co godzinę zdobywając 2 pkt. dziennie i sumować punkty aż do awansu.Skończyłem po 3 dniach...tak jak mówiłem była to niechęć do ciągłego myślenia o statusie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 16:29, Lfdracon napisał:

A moim zdaniem na status wpływają:
-czas spędzony na przeglądaniu forum

To na pewno nie wpływa

Dnia 20.09.2007 o 16:29, Lfdracon napisał:

-ilość napisanych postów

To jak najbardziej , tyle tylko że punktują tylko posty w odpowiednich odstępach czasowych .

Dnia 20.09.2007 o 16:29, Lfdracon napisał:

-średnio znaków na post.

To raczej także nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 16:29, Lfdracon napisał:

A moim zdaniem na status wpływają:

Dnia 20.09.2007 o 16:29, Lfdracon napisał:

-średnio znaków na post.


Średnia znaków na post raczej się nie wlicza.No bo spójrz.Jeżeli ktoś pisze dość długie posty w tematach mających na celu tylko zabawę (np. Opisz poprzednika) a drugi użytkownik pisze posty bardzo pomocne, wnoszące dużo do dyskusji lecz te jego posty są krótsze w porównaniu z pierwszym użytkownikiem.W takim razie czemu ten drugi miałby być poszkodowany i awansować później mimo to że pisze "lepsze" posty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 15:33, BigShot napisał:

:) Zło szatan i status :D


Pomyśl na drugi raz zanim coś napiszesz, nawet tutaj ><

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 16:32, Master J napisał:

Tyle że w przypiętym poście pisze że system naliczania jest analogiczny jak na starym forum.Z
tego co wiem termin "analogiczny" oznacza "taki sam".A na starym forum można było zdobyć maksymalnie
4 pkt. na dzień pisząc 12 postów.W przypiętym poście pisze też że dodali kilka ulepszeń...Ja
jestem człowiekiem który stara się je zgłębić:D


Kto się tym pasjonuje i ma czas, to niech to robi. Ja się tym nie pasjonuję i nie mam czasu, więc sobie odpuszczam. Jakbyś się czegoś dowiedział, to powiadom :]

Dnia 20.09.2007 o 16:32, Master J napisał:

Co do osoby która zdobyła brygadzistę w 30 dni (z przodownika) to chyba Zgłębiczart (nie będę
wymieniał pozostałych nicków :D ) zdobył go w 30 dni.Więc jeśli pisałby tak aby zdobyć te 4
pkt. (a pisał dość dużo) to wychodziłoby że na brygadzistę z przodownika trzeba zdobyć 120
pkt.


Chyba aż tak dużo to Zgłębiczart nie pisał, może ze 2, 3 punkty.

Dnia 20.09.2007 o 16:32, Master J napisał:

BTW pamiętam jak chciałem zrobić eksperyment pisząc 3 posty co godzinę zdobywając 2 pkt. dziennie
i sumować punkty aż do awansu.Skończyłem po 3 dniach...tak jak mówiłem była to niechęć do ciągłego
myślenia o statusie;)


Ja nawet chciałem stworzyć konto, na którym pisałbym 1 post dziennie, by zobaczyć kiedy bym awansował. Plan poległ prawie od razu, bo po prostu się nie chce, tak jak napisałeś. Ja już się przyzwyczaiłem do delegata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.09.2007 o 16:40, edeń napisał:

Kto się tym pasjonuje i ma czas, to niech to robi. Ja się tym nie pasjonuję i nie mam czasu,

Nie mówię że jestem jakimś maniakiem który stara się zgłębić tajemnicę.Po prostu czasami fajnie tak usiąść i pomyśleć o tym wszystkim:)

Dnia 20.09.2007 o 16:40, edeń napisał:

Chyba aż tak dużo to Zgłębiczart nie pisał, może ze 2, 3 punkty.

Oj pisał dużo tyle że może nie pisał regularnie tylko "raz a dużo".

Dnia 20.09.2007 o 16:40, edeń napisał:

Ja nawet chciałem stworzyć konto, na którym pisałbym 1 post dziennie, by zobaczyć kiedy bym
awansował. Plan poległ prawie od razu, bo po prostu się nie chce, tak jak napisałeś.

No widzisz:)

Do moderatora:Proszę nie traktować tych wszystkich postów jako rozprawianie o starym użytkowniku itd.To tylko pomoc naukowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie awansik na Delegata, zauważyłem od razu bo od wielu tygodni patrze na status, nie jestem tu dla statystyk, ale to całkiem fajna rzecz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 17:08, RRohen napisał:

No nareszcie awansik na Delegata, zauważyłem od razu bo od wielu tygodni patrze na status,
nie jestem tu dla statystyk, ale to całkiem fajna rzecz :)

Ale jednak awans to przyjemna rzecz :]
Gratuluje, witam wśród Delegatów :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 17:11, bezimienny15 napisał:

> No nareszcie awansik na Delegata, zauważyłem od razu bo od wielu tygodni patrze na status,

> nie jestem tu dla statystyk, ale to całkiem fajna rzecz :)
Ale jednak awans to przyjemna rzecz :]
Gratuluje, witam wśród Delegatów :]

No, fajnie dostać awans. Ja tak na oko to mam 1/3 pzrodownika za sobą. Mam nadzieję, że do grudnia będę brygadzistą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się