poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 21.09.2007 o 21:25, mroczny mrok napisał:

PS: Patrząc na to forum wydaje mi się, że tu dla wielu forumowiczów bardzo ważne sąstatusy.

mnie to nie interesuje co mam pod nickiem, piszę na forum dla przyjemności, a nie, żebym miał jakiś napis pod nickiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.09.2007 o 21:27, awesome napisał:

Nie, dla mnie status sie nie liczy (no wystarcza mi wszystko wyzej niz przodownik) ale tak
dumnie wyglądał by napis przewodniczący pod moim nickiem :)

Z tym się zgodzę. Status to jedynie taki miły dodatek dla forum. I im wyższy status, tym użytkownik wskazuje na swoją aktywność forumową lub mądre posty (przynajmniej w niektórych przypadkach). I również chciałbym mieć coś powyżej przodownika. Najbardziej chciałbym właściwie zostać na delegacie. Bardzo przypadł mi ten status do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 21:27, awesome napisał:

dumnie wyglądał by napis przewodniczący pod moim nickiem :)


Nooo, po tych dwóch banach to z pewnością.
A jakbyś jeszcze podniósł poziom swoich komentarzy do newsów, przynajmniej dając pozory, że nie piszesz ich dla awansu to by było już w ogóle wypas. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 21:30, mroczny mrok napisał:


> Nie, dla mnie status sie nie liczy (no wystarcza mi wszystko wyzej niz przodownik) ale
tak
> dumnie wyglądał by napis przewodniczący pod moim nickiem :)
Z tym się zgodzę. Status to jedynie taki miły dodatek dla forum. I im wyższy status, tym użytkownik
wskazuje na swoją aktywność forumową lub mądre posty (przynajmniej w niektórych przypadkach).
I również chciałbym mieć coś powyżej przodownika. Najbardziej chciałbym właściwie zostać na
delegacie. Bardzo przypadł mi ten status do gustu.



mnie się w sumie też podoba ale przewodniczącym tez bym nie pogardził :) Ale delegat też jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 21:33, Mistic napisał:

> dumnie wyglądał by napis przewodniczący pod moim nickiem :)

Nooo, po tych dwóch banach to z pewnością.
A jakbyś jeszcze podniósł poziom swoich komentarzy do newsów, przynajmniej dając pozory, że
nie piszesz ich dla awansu to by było już w ogóle wypas. :-)



pisanie w komentarzach nie przyczynia sie do awansu, tak mniemam. Co do poziomu swoich pozostałch postów nie mam sobie nic do zarzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 16:56, wdowiakm napisał:

A ja awansowałem na Sekretarza mając napisane najwięcej ze wszystkich Przewodniczących :) Powiem


I mówi to ten, który zajmował się jako przewodniczący kotleciarstwem i odgrzebywaniem starych tematów, że o spamie w stylu przeklejanie z googli ton przysłów, tudzież definicji z wikipedii nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 21:47, Baluk25 napisał:

z tego co wiem to wszyscy WT jacy są to dalej piszą na forum ;]


Ale dużo osób pisze tylko dla statusu. I co po osiagnieciu WT? Dadzą sobie ''obywatel'' i od nowa? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 22:00, BigShot napisał:

> z tego co wiem to wszyscy WT jacy są to dalej piszą na forum ;]
>

Ale dużo osób pisze tylko dla statusu. I co po osiagnieciu WT? Dadzą sobie ''obywatel'' i od
nowa? :D



nic, jak juz sa WT to wiedzą że tego statusu nie ma zbyt wiele osób i to zaszczyt taki posiadac. A jak przypuszczam gdy duzo osób osiągnie WT to admini zmienią staty i cała zabawa zacznie się od nowa z nowymi statusami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko i takie jest moje zdanie: "Więc ja pisałem dla statusu ale jak osiągnąłem Brygadzistę to już mi się to odechciało (znaczy pisanie dla statusu) jak nie wierzysz to porównaj sobie ile pisałem kiedyś, a ile teraz... Po prostu w pewnym momencie lub po osiągnięciu czegoś człowiekowi nie chcę się już tak dużo tego czegoś robić z takim natężeniem jak dawniej. Bo po prostu go to już znudziło i takie są moje poglądy na ten temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, chłopie! Gratuluję powrotu na stanowisko brygadzisty! :) Mam nadzieję, że teraz nie powróci sytuacja sprzed dwóch miesiecy i nie dostaniesz przez przypadek jakiegoś degrada :P

Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 22:04, awesome napisał:

nic, jak juz sa WT to wiedzą że tego statusu nie ma zbyt wiele osób i to zaszczyt taki posiadac.
A jak przypuszczam gdy duzo osób osiągnie WT to admini zmienią staty i cała zabawa zacznie
się od nowa z nowymi statusami.


Kiedyś już o tym mówiono, ale gram.pl upiera się, że statystyk kasowac nie będzie :) W sumie ilu było WT na starym forum? Tu moze być jeszcze gorzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już dwa miesiące minęły :O ?! Ale ten czas szybko zasuwa ;) No cóż, wszystkie statusy ulegają zmianie, nie licząc mojego ;)
Z tego miejsca najszczersze gratulacje, no cóż, głupi degrad, zasłużony awans ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 22:10, PRINCE JANEK napisał:

Po prostu w pewnym momencie lub po osiągnięciu czegoś człowiekowi
nie chcę się już tak dużo tego czegoś robić z takim natężeniem jak dawniej. Bo po prostu go
to już znudziło i takie są moje poglądy na ten temat:)

I to jest plus całego systemu ;) Trzeba by było być nie lada spamerem z nie lada szczęściem (coby nie zdegradowali za głupie i niepotrzebne posty) i mięć niesamowite samozaparcie w sobie żeby przez ponad rok pisać posty tylko dla osiągnięcia ... własnego tytułu. To czekanie nawet najtwardszego wykończy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 23:47, Jarys napisał:

I to jest plus całego systemu ;) Trzeba by było być nie lada spamerem z nie lada szczęściem
(coby nie zdegradowali za głupie i niepotrzebne posty) i mięć niesamowite samozaparcie w sobie
żeby przez ponad rok pisać posty tylko dla osiągnięcia ... własnego tytułu. To czekanie nawet
najtwardszego wykończy ;)


Chyba mało na forum siedzisz, bo takich ludzi "z nie lada szczęsciem, z niesamowitym samozaparciem" jest duuuużo. ;]
Prawda jest natomiast gdzie indziej. Jak masz gdzie i o czym dyskutować to o awans się martwić nie trzeba. O upomnienie moderatora też nie, że o degradzie nie wspomnę, więc to szczęście odpada. Nie trzeba żadnego szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 01:25, Vaxinar napisał:

Chyba mało na forum siedzisz, bo takich ludzi "z nie lada szczęsciem, z niesamowitym samozaparciem"
jest duuuużo. ;]

To tu mnie zaskoczyłeś - wydawało mi się, że 2 lata na zdobycie własnego tytułu, oraz system naliczania punktów wystarcza na odstraszenie największych spamerów :) Że kończą forumowe życie albo z banem albo na statusie przodownika zniesmaczeni brakiem szybkiego awansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam taką nadzieję, gdyż degrady dołują człowieka. A tak w ogóle to chyba po to są degrady żeby uświadomić człowiekowi że coś zrobił źle i ma nie popełniać tego samego błędu kilka razy. I mi się zdaje że jednak te degrady mnie czegoś nauczyły zresztą na pewno nie tylko mnie bo i wielu forumowiczów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 19:28, PolishWerewolf napisał:

Moja dalsza część wypowiedzi skierowana już do Ciebie odnosiła się do chęci dwóch tysięcy znaków
na post. I zauważ jedną rzecz. Statystyki są liczone zarówno dla wszystkich razem, jak i każdego
statusu z osobna...

Aha, jednak owe dwa tysiące nie są jakoś super wygórowaną liczbą, idzie pisać i po kilkanaście tysięcy znaków jeśli się ma coś do powiedzenia na dany temat. No tak zgadza się, jednak chodziło Ci o coś jeszcze, prawda...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się