poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 22.09.2007 o 07:29, Jarys napisał:

To tu mnie zaskoczyłeś - wydawało mi się, że 2 lata na zdobycie własnego tytułu, oraz system
naliczania punktów wystarcza na odstraszenie największych spamerów :) Że kończą forumowe życie
albo z banem albo na statusie przodownika zniesmaczeni brakiem szybkiego awansu.


Pisząc, że mało przebywasz na forum chodziło mi ogólnie o fora internetowe a nie tylko o te forum.
Nie wiesz jak wytrwali potrafią być spamerzy, ale akurat tutaj faktycznie jest im trudno. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo pomocna rada, naprawdę. Tylko pamiętaj - ludzie nie piszą tu dla statusu. :P
Poza tym, takowe posty byłyby traktowane jako spam w danym temacie. W końcu, wymagania podawane są często już na początku wątku, nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 13:33, Buhahahahaha napisał:

Wiecie jak łatwo nabijać sobie punkty? Poprostu co 1h pytajcie w jakimś temacie ogólnym gry
o jej wymagania ;)

Eee... nie wiem kogo namawiasz do tej bezsensownej rady ale 99% userów tego forum raczej tego nie poprze. Zamiast robić takie głupoty można napisać jakiegoś mądrego posta, pomóc innej osobie. Bo robiąc tak jak to polecasz kolego to tylko spamujemy. Proponuje zmienić pogląd na rzeczywistość i zamiast pisać takie głupoty zająć się czymś pożyteczniejszym, bo sens egzystencji rang nie polega na co godzinnym pytaniu się o wymagania gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 13:48, Zagul napisał:

Zwracam się do brygadzistów długo trzeba być przodownikiem żeby awansować??

Hm. Średnio miesiąc z kawałkiem, ale mi to zajęło dwa miesiące z kawałkiem. Wszystko zależy od punktów:P. Ale tak jak mówię - przy regularnym pisaniu - miesiąc z kawałkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 13:38, xbit71 napisał:

Bardzo pomocna rada, naprawdę. Tylko pamiętaj - ludzie nie piszą tu dla statusu. :P

Taa tak sobie to tłumacz ...
Albo jestes slepy, albo po prostu nie chcesz widziec bagna, jakie sie zrobiło na tym forum przez statusy.
Chociaz, z drugiej strony, gdyby nie było żadnych rang, pisało by o połowe mniej uzytkowników niz teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 13:40, Buhahahahaha napisał:

omg to była rada? poprostu potym jak wpadałem w niektóre wątki o grach to co 3-4 strony było
pytanie o wymagania... ta sama osoba pytała....


No to może zapytał się o wymagania ,odpowiedzili mu i gdy inni pisali posty przeszło na następną strone i nie wiedział jak wrócić do tamtej strony albo poprostu chciał sobie nabić troszke postów (to bardziej prawdopodobne :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 13:48, Zagul napisał:

Zwracam się do brygadzistów długo trzeba być przodownikiem żeby awansować??


Ja awansował na brygadziste w ciągu miesiąca i kilku dni :P.Cierpliwość opłaca ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 13:40, Buhahahahaha napisał:

omg to była rada? poprostu potym jak wpadałem w niektóre wątki o grach to co 3-4 strony było
pytanie o wymagania... ta sama osoba pytała....

Nie wiem, w każdym razie tak można było to odebrać, skoro nie to przepraszam ale mogłeś dać wzmiankę o tym, że ktoś tak robi. To czemu nie zgłosiłeś to moderatorom? Przecież to zalicza się do spamu.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 13:48, Zagul napisał:

Zwracam się do brygadzistów długo trzeba być przodownikiem żeby awansować??


Wiesz, różnie to bywa. Zależy to też od ilości & jakości (bardziej te drugie) napisanych postów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 13:51, master matrox napisał:

Wiesz, różnie to bywa. Zależy to też od ilości & jakości (bardziej te drugie) napisanych postów :)


Jakość posta akurat nie ma żadnego znaczenia jeśli chodzi o awans w górę. Jeżeli jest niewystarczająca, to może co najwyżej przyczynić się do spadku o jeden szczebelek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 13:48, Zagul napisał:

Zwracam się do brygadzistów długo trzeba być przodownikiem żeby awansować??


Przy pisaniu postów z minimum 60h różnicą czasową, 6-7 postach na dzień zajmie ci to około 1,5 miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm....to pytanie będzie skierowane do delegatów i troszke wyżyj ;).Ile wam zajeło czasu (postów),żeby awansować na delegata?? (Brygadzista troszke przydko wygląda pod moim nickiem :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 13:56, Nertis napisał:

Hmm....to pytanie będzie skierowane do delegatów i troszke wyżyj ;).Ile wam zajeło czasu (postów),żeby
awansować na delegata?? (Brygadzista troszke przydko wygląda pod moim nickiem :P)

Zazwyczaj trzeba czekać 4 miesiące... ja awansowałem właśnie po takim czasie, jakieś 660 postów musiałem napisać.

Następnym razem nie pytaj się, tylko zajrzyj do statystyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 18:40, Sarturias napisał:

Na moje oko to nawet szybciej--jesteś dość długo na forum, dość często piszesz, mógłbyś się
spodziewać awansu w każdej chwili :)

No raczej nie, bo bana dostałem gdzieś na początku sierpnia, zacząłem pisać gdzieś dopiero od 20 sierpnia bo na wakacjach byłem, teraz jest szkoła to codziennie mnie niema na forum. A jak patrzę u innych na statystyki to przodownikami są po 2 miesiące. Raczej nie spodziewam się awansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 13:56, Nertis napisał:

Hmm....to pytanie będzie skierowane do delegatów i troszke wyżyj ;).Ile wam zajeło czasu (postów),żeby
awansować na delegata?? (Brygadzista troszke przydko wygląda pod moim nickiem :P)



To taki specyficznym system estetyczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się