poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 23.09.2007 o 13:33, Sephirath napisał:

Ty, ale to jest metoda! Trzeba napisać "Nie, tym postem na pewno nie dostanę awansu", w końcu
ktoś na górze się na naszą bezczelność zirytuje i ten awans da! Heh :-P

No, chyba że nie ma poczucia humoru :-)

Raczej nie jest to za dobra metoda :) Po pierwsze nie u każdego może się to sprawdzić, a po drugie to by już było przekombinowanie xD
Aha, tym postem na pewno nie dostanę awansu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 13:33, Sephirath napisał:

Ty, ale to jest metoda! Trzeba napisać "Nie, tym postem na pewno nie dostanę awansu", w końcu
ktoś na górze się na naszą bezczelność zirytuje i ten awans da! Heh :-P

No, chyba że nie ma poczucia humoru :-)


Wiesz co ja mam wrażenie, że tam na górze to nie mają za grosz poczucia humoru :P To dlatego wszystko wygląda tak jak wygląda. Trzeba poprostu marudzić do upadłego i wkońcu może coś się zmieni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 14:29, Jane95 napisał:

Plan dobry, ale prosty. Najgorzej jest przekonać kogoś żeby dał ci awans.

Hehe ciekawe niby kogo ? Przecież to nie modki/admini/pracownicy CDP udzielają awansu tylko system-niestety nikt nie wie kim lub czym on tak naprawdę jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 15:21, dambialko napisał:

System to system.Modkowie mogą zwiększac lub zmniejszac status np: modek się pomyli i da -2
,a powinno byc -1 to może to oczywiście poprawic.

Może poprawić jeśli byłby błąd ale nie może udzielić awansu ot tak sobie. Za niego robi to system, który też nie udziela w zasadzie awansu tak kiedy mu sie chce tylko wtedy gdy już można. Tak mi się zdaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ważne jest na forum JAK PISZESZ i czy nie spamujesz ,bo mi się także zdaję ,że za długie posty i mądre jest więcej punktów ale nie jestem tego pewien i Ci nie powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moderator może dać w dowolnym momencie status do góry. Przykładem jest ciągle Keroth, który dostał +1 od TYHE za akcję mikołajkową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 15:25, dambialko napisał:

ważne jest na forum JAK PISZESZ i czy nie spamujesz ,bo mi się także zdaję ,że za długie
posty i mądre jest więcej punktów ale nie jestem tego pewien i Ci nie powiem

Wątpie czy ważne jest to jak piszesz i czy nie spamujesz przykładem jest taki nowy forumowicz DJ Danielus-w 53 dni został Brygadzistą bo po prostu spamuje...pisze gdzie się da, o czymkolwiek byle by mieć więcej postów. Powiedz mi czy można napisać w ten czas 2500 postów mądrych i na temat ??? No ja wątpie...

@PolishWerewolf
Pierwszy raz o tym słyszę, pewnie to prawda, jednakowoż, nie robiąc nic nadzwyczajnie dobrego dla forum itp modek raczej nie udzieli ci awansu, tylko dlatego, że ty tak chcesz, tłumacząc się np. liczbą dni spędzonych na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to czemu? Jak najbardziej mu się należało. Wymyślił, zorganizował całą akcję i w końcu pojechał do siedziby CDP (ktoś jeszcze był, nie pamiętam jednak kto).
Każdy mógł na taki pomysł wpaść i go zrealizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 15:33, Meykan napisał:

No należało mu się to wiem.

Ale inni gramowicze raczej spokojnie na to nie patrzeli;]


Niby dlaczego nie? Nie rozumiem...
Każdy człowiek na poziomie powinien w takim wypadku przyklasnąć, a nie cokolwiek jeszcze zło-komentować [;d].
Widzę, że Ty niestety należysz do grupy tych ludzi. Czas dorosnąć :).
W życiu ceni się kreatywność. Jeżeli chłopak wpadł na taki pomysł i go zrealizował, to jak najbardziej mu się należały jakiekolwiek podziękowania, a że było to akurat dodanie +1 do statusu, to miło ze strony Tyhe, że go obdarowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 15:33, Meykan napisał:

Ale inni gramowicze raczej spokojnie na to nie patrzeli;]

No nie patrzyli. Wspomogli finansowo i poprosili Moderatora o to właśnie +1.

Było to całkiem fair.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.09.2007 o 14:15, Ninja Seba napisał:

Trzeba poprostu marudzić do upadłego i wkońcu może coś się
zmieni ;)


Gdybym ja awansował za samo marudzenie miałbym już i WT i moderatora i CD-Project jako rangę (a w ogóle to wszystkie naraz) :-P

Nie no, tak na serio to jednak wysokie statusy oprócz, oczywiście, chwały i glorii, która spływa na ich posiadacza są niesamowicie długie w noszeniu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się