poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 02.03.2008 o 13:37, Falconer napisał:

> > Czekam trzeci miesiąc na Delegata i nic... Kurczę. :]
> to może nie piszesz regularnie ?? :] może nie spełniasz wymogów aby być delegatem?
:]

Pewnie to drugie... :P Muszę jakoś się podlizać konsulom chyba... :>



Człowieku ja pisałem no stop reguralnie przez prawie dwa miechy i doczekałem się awansu na delegata..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 13:37, Falconer napisał:

> > Czekam trzeci miesiąc na Delegata i nic... Kurczę. :]
> to może nie piszesz regularnie ?? :] może nie spełniasz wymogów aby być delegatem?
:]

Pewnie to drugie... :P Muszę jakoś się podlizać konsulom chyba... :>

Może ci się wydaje, że piszesz regularnie po prostu, albo okna wyłączasz, po napisaniu posta? Spamem też niczego nie zdziałasz, a możesz sobie jeszcze zaszkodzić. Nie myśl sobie, że im więcej postów tym szybciej czas się nabija( jakbyś tak sobie myślał, nie wiem czy tak myślisz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jakich zasadach zdobywa się stopnie??

Ps wiem że to pisze w pierwszym poście ale może ktoś jaśniej wytłumaczyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 14:45, loli80 napisał:

Na jakich zasadach zdobywa się stopnie??

Przecież jest napisane pod koniec pierwszego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 14:48, cubba napisał:

Przecież jest napisane pod koniec pierwszego posta.

A ja napisałem że za bardzo tego nie kumam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stopnie zdobywa się pisząc posty :). Nie ważne ile napiszesz postów i tak punkty przyznaje się tylko i wyłącznie za jednego napisanego w ciągu godziny. Czyli maksymalnie w ciągu dnia można ich dostać 24 :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 14:52, Malakhir napisał:

Właściwie po co są statusy?I co trzeba robić by być wywrotowcem?

W zasadzie to nie mają określonego zadania. W każdym razie osoba, która ma większy status to z całą pewnością osoba bardziej "doświadczona" w pisaniu postów niż ta z mniejszym. By zasłużyć na wywrotowca trzeba spamować, wydurniać się, dostać wsześniej parę degradów itp. Oczywiście nikt nie normalny na wywrotowca nie chce "zasłużyć" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 14:52, Malakhir napisał:

Właściwie po co są statusy?I co trzeba robić by być wywrotowcem?


Statusy? Właściwie po nic. Są tu pewnie tylko dla tego, żeby ludzie mięli poco pisać. No i oczywiście się zastanawiać ile postów potrzeba na awans ;]

A żeby być wywrotowcem musisz napisać, wkleić coś co by łamało regulamin forum (co stanowczo odradzam ;])...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 15:04, Doktor14 napisał:

> Właściwie po co są statusy?I co trzeba robić by być wywrotowcem?

Statusy? Właściwie po nic. Są tu pewnie tylko dla tego, żeby ludzie mięli poco pisać.
No i oczywiście się zastanawiać ile postów potrzeba na awans ;]

A żeby być wywrotowcem musisz napisać, wkleić coś co by łamało regulamin forum (co stanowczo
odradzam ;])...

dziękuję wam obu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 15:15, Malakhir napisał:

> > Właściwie po co są statusy?I co trzeba robić by być wywrotowcem?
>
> Statusy? Właściwie po nic. Są tu pewnie tylko dla tego, żeby ludzie mięli poco pisać.

> No i oczywiście się zastanawiać ile postów potrzeba na awans ;]
>
> A żeby być wywrotowcem musisz napisać, wkleić coś co by łamało regulamin forum (co
stanowczo
> odradzam ;])...
dziękuję wam obu

Najlepiej by było jakbyś przeczytał sobie regulamin http://www.gram.pl/regulamin.asp Ty są szczegóły. A stopnie są po to aby zmusić ludzi do pisania na forum, inaczej było by tu pustawo. Nawet błąd przez pomyłkę się liczy, dlatego możesz zrobić edycję posta" EDIT" Jest obok "odpowiedz" Jesteś tu nowy więc myślę, że możesz nie wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie zgodzę się. Wchodzisz na forum i patrzysz o są statusy! I będziesz pisał przez najbliższe 2,5 roku , żeby mieć upragnionego WT? Takich ludzi jest bardzo mało. I scinaj posty powinieneś to wiedzieć jak tak zasad przestrzegasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 14:52, Malakhir napisał:

Właściwie po co są statusy?I co trzeba robić by być wywrotowcem?

Po to by wiedzieć ile kto jest mniej więcej na forum ;) A co trzeba robić? Hmmm... trzeba się przede wszystkim wywracać , 3 -5 razy na dzień. Po jakimś czasie nazwą Cię wywrotowcem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 15:53, Dominik000 napisał:

A stopnie są po to aby zmusić ludzi do pisania na forum, inaczej było
by tu pustawo.

A to ciekawe! Bo wg mnie dla niektórych (większości?) liczy się przede wszystkim sama idea dyskutowania z innymi userami. Status do niczego nie zmusza. To, że wiele osób pisze dużo tylko dla statusu nie znaczy, że jakby statusów nie było to forum byłoby pustawe. Poza tym ja osobiście cenię tu sobie to, że mogę poznać nowych ludzi (paru już na żywo widziałam - fajni ludzie) i nauczyć się dyskutować. Gdzie tutaj pogoń za statusem? Poza tym gdyby było tak jak mówisz to każdy Własnotytułowiec przestałby pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 16:51, mała16 napisał:

> A stopnie są po to aby zmusić ludzi do pisania na forum, inaczej było
> by tu pustawo.
A to ciekawe! Bo wg mnie dla niektórych (większości?) liczy się przede wszystkim sama
idea dyskutowania z innymi userami. Status do niczego nie zmusza. To, że wiele osób pisze
dużo tylko dla statusu nie znaczy, że jakby statusów nie było to forum byłoby pustawe.
Poza tym ja osobiście cenię tu sobie to, że mogę poznać nowych ludzi (paru już na żywo
widziałam - fajni ludzie) i nauczyć się dyskutować. Gdzie tutaj pogoń za statusem? Poza
tym gdyby było tak jak mówisz to każdy Własnotytułowiec przestałby pisać.

No i może tak jest. Mnie na przykład statusy bardziej zachęciły do pisania, a teraz już piszę bo chcę. Według mnie też się liczy dyskisja.Pogoń za statusem jest, ale mam nadzieję mała. Znam takiego, z forum oczywiście. A tak po za tematem, zapraszam do znajomych, zbieram dziewczyny, bo rzadkie tu jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 17:01, Dominik000 napisał:

No i może tak jest. Mnie na przykład statusy bardziej zachęciły do pisania, a teraz już
piszę bo chcę.

No więc widzisz. Piszesz bo chcesz, czyli w tym momencie statusów mogłoby właściwie nie być. Ja sie tutaj tak nauczyłam dyskutować, że ostatnio wcięłam gościa od religii :P Statusy na pewno mają jakiś sens, ale nie są jakieś super niezbędne do działania forum

Dnia 02.03.2008 o 17:01, Dominik000 napisał:

A tak po za tematem, zapraszam do znajomych,
zbieram dziewczyny, bo rzadkie tu jesteście.

A ja nie jestem pionkiem do kolekcji, przykro mi ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 17:01, Dominik000 napisał:

No i może tak jest. Mnie na przykład statusy bardziej zachęciły do pisania, a teraz już
piszę bo chcę. Według mnie też się liczy dyskisja.Pogoń za statusem jest, ale mam nadzieję
mała. Znam takiego, z forum oczywiście.

Z tego, co zauważyłem w tym temacie, to czepiasz się ludzi byle bzdet, używając do tego śmiesznych argumentów, a potem każdemu przyznajesz rację :|. Gdzie w tym sens?

Dnia 02.03.2008 o 17:01, Dominik000 napisał:

A tak po za tematem, zapraszam do znajomych, zbieram dziewczyny, bo rzadkie tu jesteście.

Co ty? Za pokemony je masz :|?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widocznie Pan Dominik ma swoją własną teorię i sam jest tutaj tylko po to aby nabić sobie status :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 17:26, gothicsheep napisał:

> No i może tak jest. Mnie na przykład statusy bardziej zachęciły do pisania, a teraz
już
> piszę bo chcę. Według mnie też się liczy dyskisja.Pogoń za statusem jest, ale mam
nadzieję
> mała. Znam takiego, z forum oczywiście.
Z tego, co zauważyłem w tym temacie, to czepiasz się ludzi byle bzdet, używając do tego
śmiesznych argumentów, a potem każdemu przyznajesz rację :|. Gdzie w tym sens?
> A tak po za tematem, zapraszam do znajomych, zbieram dziewczyny, bo rzadkie tu jesteście.

Co ty? Za pokemony je masz :|?

Widzę, że dziewczyny ci się z pokemonami kojarzą. Ja się nikogo nie czepiam tutaj i w ogóle. No a jeśli to czy ja się czepiałem Małej16? Gdzie? Ja wyrażam swoją opinię, a ona swoją, koniec, gdzie ty tu widzisz czepialstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się po małą16, piszę po to by wyrazić swoją opinie, nauczyłem się pisać z sensem... A statusy są po to by rozróżnić kto jest dobry a zły, pamiętam jak złapałem się kłótnie w wywrotowcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się