poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Zauważyliście taką ciekawą anomalię , że od kiedy stworek ma WT to mniej pisze? :> Ciekawe dlaczego , może teraz ciężko pracuje. Zbieg okoliczności? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 15:08, deih napisał:

Zauważyliście taką ciekawą anomalię , że od kiedy stworek ma WT to mniej pisze? :>

Oczywiście, bo już nie może pisać, że nie awansuje ;P Ale poczekajmy jeszcze trochę. Potem będzie chciał iść jeszcze wyżej :D

Dnia 01.03.2008 o 15:08, deih napisał:

Ciekawe dlaczego , może teraz ciężko pracuje. Zbieg okoliczności? :D

To też może być przyczyną ;) Ale proponuje się go zapytać ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak go znam to raczej nam nie odpowie :P. W takich tematach lubi byc tajemniczy. W każdym badź razie trzeba poprosić gram.pl o zresetowanie statusów dla ogólnego dobra ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 15:15, deih napisał:

Jak go znam to raczej nam nie odpowie :P. W takich tematach lubi byc tajemniczy. W każdym
badź razie trzeba poprosić gram.pl o zresetowanie statusów dla ogólnego dobra ;).

No to musi być naprawdę bardzo zajęty xD Wiesz, że to jest bardzo dobry pomysł? A hasłem przewodnim byłoby ''''Wszyscy będą sobie równi'''' :P Co Ty na to? ;> Choć można by jeszcze jakąś dedykację dla kogoś zrobić :P Masz jakieś propozycję komu można by to zadedykować? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 15:08, deih napisał:

Zauważyliście taką ciekawą anomalię , że od kiedy stworek ma WT to mniej pisze? :>
Ciekawe dlaczego , może teraz ciężko pracuje. Zbieg okoliczności? :D

Nie przesadzaj, stwór dzisiaj napisał dwa posty, czyli jednak pisze więc żadnego zbiegu okoliczności nie ma. Chcesz się ponabijać ze Stwora ale ci to nie wyszło, zresztą budoczek tak samo. Następnym razem zajrzyj w statystyki i się upewnij, a najlepiej by było jakbyś się nie nabijał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.03.2008 o 15:44, Dominik000 napisał:

Nie przesadzaj, stwór dzisiaj napisał dwa posty, czyli jednak pisze więc żadnego zbiegu
okoliczności nie ma. Chcesz się ponabijać ze Stwora ale ci to nie wyszło, zresztą budoczek
tak samo. Następnym razem zajrzyj w statystyki i się upewnij, a najlepiej by było jakbyś
się nie nabijał.

Mhm wspaniale to rozumiesz. Nabijamy się z niego i szydzimy żeby mu było smutno i głupio. Pisze mniej niż zawsze a nie tak jak zawsze. Przez ostatnie parę dni też nic nie napisał. Być może pod koniec dnia coś naskrobie , teraz mówienie , iż pisze mniej niż kiedyś jest adekwatne. Zmienić może się coś lecz dopiero później więc nie wiem w czym problem. Nie znasz mnie i nie wiesz jakie są relację między mną a stworem. Lubimy sobie dogryzać itp. Nie udzielaj się jeśli nie wiesz o co tak na prawdę chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 15:58, Pawlo09 napisał:

Pochwalę się awansowałem na Przodownika.

Nie masz czym, bo sam wiesz w jaki sposób awansujesz. To samo przemas15.
Jakby to tak bylo na jakiś porządnych postach a nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 15:58, Pawlo09 napisał:

Pochwalę się awansowałem na Przodownika.



Ta i potem złapiesz degrada, a w ogóle awans na niskie rangi o niczym nie znaczy... i to w taki stylu czyli nabijając posty wszędzie, eh szkoda gadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 16:05, Bratek196 napisał:

> Pochwalę się awansowałem na Przodownika.
>


Ta i potem złapiesz degrada, a w ogóle awans na niskie rangi o niczym nie znaczy... i
to w taki stylu czyli nabijając posty wszędzie, eh szkoda gadać...


a ty prorok że wiesz że degrada dostanę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łatwo to odgadnąć, że dostaniesz degrada po tym jak piszesz. Wszędzie spam, zresztą degrad to dla ciebie nie nowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.03.2008 o 16:08, Pawlo09 napisał:

a ty prorok że wiesz że degrada dostanę?


Patrząc jak piszesz może dostaniesz wcześniej lub później.... A w ogóle nie będę się wymądrzać wejdź na swoje statystyki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 16:11, Bratek196 napisał:


> a ty prorok że wiesz że degrada dostanę?
>

Patrząc jak piszesz może dostaniesz wcześniej lub później.... A w ogóle nie będę się
wymądrzać wejdź na swoje statystyki..


Patrzyłem i co tam takiego ciekawego tylko awanse degrady itd. itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem OSTRZEŻENIE na konto... A o co z tym ostrzeżeniem chodzi ? Czyli że jak będę miał 2 to dostaje degrada czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 16:13, Pawlo09 napisał:

>
> > a ty prorok że wiesz że degrada dostanę?
> >
>
> Patrząc jak piszesz może dostaniesz wcześniej lub później.... A w ogóle nie będę
się
> wymądrzać wejdź na swoje statystyki..
>

Patrzyłem i co tam takiego ciekawego tylko awanse degrady itd. itp.



Owszem ja też patrzyłem na jego statystyki i jest 1 degrad. Zresztą każdy może dostać degrada. Ale w twoim przypadku to tych degradów no że tak powiem jest sporo.A to wszystko przez spam.I dlatego masz degrad za degradem :(. I do tego jeszcze strasznie nabijasz postów co daje jeszcze dłuższe czekanie na awans. Tyle postów co ty piszesz w dzień ja przez miesiąc nie napisze czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 16:20, HEB napisał:

Ja dostałem OSTRZEŻENIE na konto... A o co z tym ostrzeżeniem chodzi ? Czyli
że jak będę miał 2 to dostaje degrada czy co ?

Ostrzeżenie że nastepnym razem może być degrad za coś takiego. Nie zawsze, to zależy od przewinienia. Nie raz 2, nie raz 3 a nie raz od razu degrad leci.

@Dekerinho
Tnij posty, proszę. Panowie wyzej też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Przez ostatnie parę dni też nic nie napisał.
> Być może pod koniec dnia coś naskrobie ,

Ehe ehe... Pisałem dzisiaj, pisałem wczoraj, pisałem przed wczoraj i tak dalej:) Więc sam sobie wyciągnij wnioski..
Pisze gdy mam coś do napisania, odwiedzam ulubione tematy, jak jest ciekawszy news to skomentuję! Ale że ostatnio mało ciekawie jest na forum to też co mam tu robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 16:20, HEB napisał:

Ja dostałem OSTRZEŻENIE na konto... A o co z tym ostrzeżeniem chodzi ? Czyli
że jak będę miał 2 to dostaje degrada czy co ?

Zależy co zrobiłeś. Będzie albo degrad albo ban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 19:00, Stwór napisał:

Ale że ostatnio mało ciekawie jest na forum to też co mam tu robić?


Tak, doczekałeś się swojego Własnego Tytułu, to i nie ma po co spamować? ;-)

HEB - ostrzeżenie to... ostrzeżenie. :D Po prostu następnym razem możesz już go nie otrzymać, tylko moderator poleci po statusie.

PS. Ja chcę awans. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się