poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 29.02.2008 o 16:47, loytartoreto napisał:

Zawsze znajdziesz dziurę w całym... dobra jak się nie podoba to zmienie.
Po prostu kolor mi się spodobał pasował do avka tyle, a co do podpisu to potem wchodzą
ludzie na mój GramSajt i się pytaj czy jestem kobietą czy nie...

Ale bzdurne gadanie. Pisałem wcześniej dlaczego wprowadzono znaczki. Pomyśl troszkę, nim zaczniesz mi coś zarzucać.
Może się to wydawać czepliwe, ale chcę po prostu, aby forum traktowano należycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 16:51, Rusell napisał:

Moze niektorzy faceci chcieliby stac sie kobietami ale nie maja kasy na operacje zmiany
płci wiec zeby przynajmniej czesciowo poczuc sie kobietą zmieniaja znaczek płci na forum.:P
podejrzewam ze do 90% podobnych przypadkow na forum pasuje taki schemat
mnie tez to smieszy, ale jego sprawa jaki chce miec znaczek przy nicku

Może... Ich sprawka, ja tam orientacje takich osób mam wiadomo gdzie ;]. Zresztą, tu nie o to chodzi, bo wiem, że takie typki chcą po prostu "być fajni". Ale zawsze wychodzi na to, że tylko im się tak wydaje. Trochę to przykre. Ale takie, wydawać się może, uszczypliwe gadanie, daje efekty. To już drugi "nawrócony" w ciągu tego tygodnia ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie, czy jeśli dla przykładu stworzę jakis nowy temat a on się dobrze rozwinie, to czy za to dostane też punkty potrzebne do następnej rangi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 19:30, Artas15 napisał:

A ja mam pytanie, czy jeśli dla przykładu stworzę jakis nowy temat a on się dobrze rozwinie,
to czy za to dostane też punkty potrzebne do następnej rangi?

Post przypięty. Proszę czytać dokładniej. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 19:30, Artas15 napisał:

A ja mam pytanie, czy jeśli dla przykładu stworzę jakis nowy temat a on się dobrze rozwinie,
to czy za to dostane też punkty potrzebne do następnej rangi?

Punktów nie dostaniesz za sam temat, który się lepiej czy gorzej rozwinie. Punkt możesz dostać np. za posta, który owy temat rozpoczął :D

Co do znaczków z oznaczeniem płci... to nie rozumiem tych zbędnych zmian, że ktoś jest facetem a daje sobie różowy znaczek i odwrotnie. Mnie się ten różowy totalnie nie podoba (choć pasuje do ryjka mojej krówki :)), ale to jest informacja dla innych (choć u mnie chyba widać po nicku płeć :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 19:37, mała16 napisał:

Punktów nie dostaniesz za sam temat, który się lepiej czy gorzej rozwinie. Punkt możesz
dostać np. za posta, który owy temat rozpoczął :D


Za inne posty oprócz pierwszego również można dostać owe punkty :))
Ogólnie to pytanie jest trochę dziwne no ale nie wszyscy tak szybko zaczaili sposób działania forum jak ja :P

Dnia 29.02.2008 o 19:37, mała16 napisał:

Co do znaczków z oznaczeniem płci... to nie rozumiem tych zbędnych zmian, że ktoś jest
facetem a daje sobie różowy znaczek i odwrotnie. Mnie się ten różowy totalnie nie podoba
(choć pasuje do ryjka mojej krówki :)), ale to jest informacja dla innych (choć u mnie
chyba widać po nicku płeć :)).


To raczej zależy od specyficznego poczucia humoru niektórych osób. Wiem, że trudno to sobie wyobrazić, ale niektórzy uważają to za świetny dowcip i sposób na zwrócenie na siebie uwagi. Wyjątkiem jest deih, który w porę się opamiętał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 20:07, Bratek196 napisał:

Hm te mi znaczki trochę pomagają nawet, a co do tych którzy podają fałszywą płeć są dziwni.

Może chcą się wyróżnić z tłumu ?? ;] To dziwaczne...

Mija miesiąć, napisałem 700 postów (nie chwaląc się ;p) myślę ,że za jakiś tydzień może dwa nastąpi awans na Przewodniczącego ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 20:11, mlynar911 napisał:

> Hm te mi znaczki trochę pomagają nawet, a co do tych którzy podają fałszywą płeć
są dziwni.
Może chcą się wyróżnić z tłumu ?? ;] To dziwaczne...

Mija miesiąć, napisałem 700 postów (nie chwaląc się ;p) myślę ,że za jakiś tydzień może
dwa nastąpi awans na Przewodniczącego ;p



No nie wiem jeśli nie spamujesz, to może awansujesz trochę przed tysiakiem postów lub trochę po...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 20:13, Bratek196 napisał:

No nie wiem jeśli nie spamujesz, to może awansujesz trochę przed tysiakiem postów lub
trochę po...

Poczytaj sobie spam nie ma tu nic do rzeczy. ;] Teraz będąc delegatem nie spamowałem i nie brałem udzialu w zabawach. To może poniżej tysiąca będzie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 20:44, mlynar911 napisał:

> No nie wiem jeśli nie spamujesz, to może awansujesz trochę przed tysiakiem postów
lub
> trochę po...
Poczytaj sobie spam nie ma tu nic do rzeczy. ;] Teraz będąc delegatem nie spamowałem
i nie brałem udzialu w zabawach. To może poniżej tysiąca będzie ;P



Może być poniżej tysiaka, ale nie jestem jasnowidzem jak nie będzie <1000 to będzie awansik trochę powyżej 1000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 20:47, Bratek196 napisał:

Może być poniżej tysiaka, ale nie jestem jasnowidzem jak nie będzie <1000 to będzie
awansik trochę powyżej 1000.

Z Brygadzisty na Delegata musiałem napisać ponad 1000 ... ale to dużo było z tych gier. Masz czy nie masz itp. itd. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 20:49, mlynar911 napisał:

> Może być poniżej tysiaka, ale nie jestem jasnowidzem jak nie będzie <1000 to
będzie
> awansik trochę powyżej 1000.
Z Brygadzisty na Delegata musiałem napisać ponad 1000 ... ale to dużo było z tych gier.
Masz czy nie masz itp. itd. ;)



Czyli prawdopodobnie możesz się spodziewać za nie długo awansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 20:07, Bratek196 napisał:

Hm te mi znaczki trochę pomagają nawet, a co do tych którzy podają fałszywą płeć są dziwni.


Po prostu wiesz jacy są ludzie.

Teraz to zrobią wszystko że zwrócić na siebie uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwrócenie uwagi ima się z logiką. Gdzie tu logika? Dla mnie, zwrócenie uwagi oznacza zwrócenie jej w pozytywny sposób. Różowy znaczek ustawiony u chłopa, często myli, i czasami taki osobnik może zostać urażony z jego własnej winy.

Ale niech robią co chcą, Polska wolny kraj, ale takie coś, równa się ze szpanem, choć nie wiem, czym tu można szpanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 20:11, mlynar911 napisał:

Mija miesiąć, napisałem 700 postów (nie chwaląc się ;p) myślę ,że za jakiś tydzień może
dwa nastąpi awans na Przewodniczącego ;p

Co ty, nie ma szans. Awans na Przewodniczącego trwa minimum 3 miesiące, wystarczy porównać sobie staty tych najlepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 22:46, gothicsheep napisał:

Co ty, nie ma szans. Awans na Przewodniczącego trwa minimum 3 miesiące, wystarczy porównać
sobie staty tych najlepszych.


Ciekawe jakich najlepszych miałeś na myśli ??? ;P

Co do mlynara to nie ma szans. Nawet przy największym współczynniku spamowania zajmie Ci to dwa/trzy miesiące. Musisz pamiętać, że z każdym krokiem ilość punktów potrzebnych na awans się zwiększa i nie pójdzie Ci tak łatwo na tego Przewodniczącego jak do tej pory ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 20:11, mlynar911 napisał:

Mija miesiąć, napisałem 700 postów (nie chwaląc się ;p) myślę ,że za jakiś tydzień może
dwa nastąpi awans na Przewodniczącego ;p


Skoro przez miesiąc napisałeś ponad 700 postów to zapewne osiągniesz rezultat odwrotny do tego który chciałeś uzyskać bowiem posty powinno się pisać w pewnych odstępach jeśli zależy Ci na szybkim awansie. W innym przypadku wszystkie liczą się podobno jako jeden. Tak więc wygląda na to, że póki co za daleko nie zajechałeś :P

YahooPL --->
>Ciekawe jakich najlepszych miałeś na myśli ??? ;P

Może mnie, bo w w czołówce chyba jednak jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 08:55, dave03 napisał:

Skoro przez miesiąc napisałeś ponad 700 postów to zapewne osiągniesz rezultat odwrotny
do tego który chciałeś uzyskać bowiem posty powinno się pisać w pewnych odstępach jeśli
zależy Ci na szybkim awansie. W innym przypadku wszystkie liczą się podobno jako jeden.
Tak więc wygląda na to, że póki co za daleko nie zajechałeś :P


To i tak jest mało. Jest taki jeden co już 1500 zrobił w lutym i po 130 postów dziennie pisał. Nie wiem czy jeszcze istnieje ale nie będę za nim płakał.
Tak szczerze mówiąc to szał awansu po osiągnięciu Przewodniczącego znacznie opadł. Oczywiście czuje, że z każdym napisanym postem dokładam cegiełkę do muru, ale to i tak odległa przyszłość. Gdzieś tak za pół roku znowu będzie można myśleć o tym, że awans jest blisko. Póki co piszę na luzie bez skrępowania i jest fajnie ;)

Dnia 01.03.2008 o 08:55, dave03 napisał:

Może mnie, bo w w czołówce chyba jednak jestem :P


W czołówce czego ? Ilości postów na Przewodniczącym ? Długości awansu na przewodniczącym czy czego bo nie za bardzo caman ? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się