poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Mając ostrzeżenie dostałeś... ostrzeżenie. Że Modzi Cię już widzieli. Że mają Cię w kartotece. Że jak znowu podpadniesz do dostaniesz albo drugie ostrzeżenie albo degrada. Ja mam na przykład 3 ostrzeżenia ale wolę nie sprawdzać, czy na pewno czwarte wciąż będzie ''tylko'' czwartym czy już dedem ;-)

Zastanów się za co warn poszedł i tej konkretnej rzeczy staraj się nie powtarzać - simple and brilliant ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm 3 ostrzeżenia i nie ma degrada? To zapewne za te specjalne wpływy ^^. No chociaż zależy jakie to były przestępki bo to też ma duży wpływ na całą sprawę. Ja na swoim końcie mam na razie tylko jedno ostrzeżenie przyjacielu ;p. Grzesznik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 23:12, deih napisał:


>Ja na swoim końcie

Dnia 01.03.2008 o 23:12, deih napisał:

mam na razie tylko jedno ostrzeżenie przyjacielu ;p. Grzesznik


Co to ? Przechwalanie się "kto ma większe " ... eee wpływy ? : P
Ostrzeżenie to ostrzeżenie - jeszcze raz coś tkaeigo przyskorbiesz a poleci degrad. A ja miałem dwa ostrzeżenia, ale to było dawno i nieprawda, jeszcze obywatelem będąc ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 23:21, Outlander-pro napisał:

Ostrzeżenie to ostrzeżenie - jeszcze raz coś tkaeigo przyskorbiesz a poleci degrad. A
ja miałem dwa ostrzeżenia, ale to było dawno i nieprawda, jeszcze obywatelem będąc ^^

No właśnie, IMO te warny powinny być przedawniane, skoro widać już, że user wyszedł na porządną osobę ;D. Ewentualnie przy awansie/degradzie powinny być umarzane ;). Taka mała sugestia z mojej strony :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje też było dawno. Podobno miałem nawet degrada dostać i ten ktoś jeszcze mówił , że nie dostałem go za to , iż byłem wyższy rangą co wydaje mi się prze śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 23:21, Outlander-pro napisał:

A ja miałem dwa ostrzeżenia, ale to było dawno i nieprawda, jeszcze obywatelem będąc ^^


Ooo, recydywista za młodu! Takich się do gułagów na dekade zsyła a potem wzorowi towarzysze wychodzą ;P

W sumie pomysł z przedawnianiem się warnów (np. jeden rok) to dobra idea. Chociaż inna sprawa, że osoba z ''mocarnym'' statem (np. WT) raczej i tak wie co i gdzie pisać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 08:34, Sephirath napisał:

W sumie pomysł z przedawnianiem się warnów (np. jeden rok) to dobra idea.


... i nawet, jeśli nie znajdzie to akceptacji, moderatorzy tak czy inaczej innym okiem będą patrzyli na Gramowicza z ostrzeżeniem sprzed roku, więc w razie gorących sytuacji może obejdzie się na warnie zamiast degrada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno OSTRZEŻENIE na koncie. I dostałem degrada - 1 . Czyli że te OSTRZEŻENIE mi znika czy ono będzie ciągle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 10:20, Union Pacific napisał:

"To mały krok dla człowieka, ale wielki krok dla ludzkości". xD

Zawsze Cię pamiętałem jako Delegata :D Winszuję.


Wiesz, ja sam siebie nie mogłem wyobrazić jako coś innego niż delegatxddd Się nawet przyzwyczaiłem

<STWÓR MODE ON> Ale już niedługo będzie WT<Stwór mode off>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 10:10, Alexei Kaumanavardze napisał:

Właśnie wykonałem kolejny krok ku WT. Awans na przewodniczącego:D (nie powiem, że niespodziewany
bo czułem go od kilku dni:D)


Miałeś smak awansu na wargach :P Spoko, gratulacje. Sekretarz też fajny, wiesz? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 10:27, Sephirath napisał:

Miałeś smak awansu na wargach :P Spoko, gratulacje. Sekretarz też fajny, wiesz? :>


Jak już mówiłem, przebywając na delegacji 18 miesięcy prawie jakoś się przyzwyczaiłem:PP A historia moich awansów tylko świadczy o tym jak bardzo mi one zwisają:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 10:30, Alexei Kaumanavardze napisał:

Jak już mówiłem, przebywając na delegacji 18 miesięcy prawie jakoś się przyzwyczaiłem:PP
A historia moich awansów tylko świadczy o tym jak bardzo mi one zwisają:PP


No, trochę na delegacji sobie pobyłeś ;-)

Cóż, gratuluje awansu. Ranga Przewodniczącego to już nie jest byle co i nie jest na nią łatwo dojść - sami zresztą tego doświadczyliśmy. Ja obecnie wyczekuje awansu na Sekretarza :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 10:30, Alexei Kaumanavardze napisał:

awansów tylko świadczy o tym jak bardzo mi one zwisają:PP


Mnie też:)

Dobrze widzieć że ruszyłeś się do przodu:) Ale to tylko naturalna kolej rzeczy po powrocie na forum i znów regularnym pisaniu:)
Ale WT i tak najlepszy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 10:10, Alexei Kaumanavardze napisał:

Właśnie wykonałem kolejny krok ku WT. Awans na przewodniczącego:D (nie powiem, że niespodziewany
bo czułem go od kilku dni:D)

A nie mówiłem! A nie mówiłem! Teraz w statach miesięcznych zajmujesz aż dwie pozycje xd!
Graty. Nie dość, że jesteś osobą, która ma najdłuższy nick na gramie (przynajmniej z tych czynnie udzielających się ;)), to i stopień teraz się z tym wszystkim dobrze kompiluje ;P.
Btw. Widzę, że i avka zmieniłeś na tą okazję ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się