poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

A od czego jest ten temat jak nie od nabijania posta gratulacjami, lub odpowiedziami, (które są w przypiętym poście), na pytania.

Franko: Gratulacje, chociaż nie ma czego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2009 o 15:43, Yennefer napisał:

[hmm, chętnie nabiłbym sobie wyższą rangę :D]


Heh! Szczerze mówiąc nie wiem co dają te rangi, czyli awanse i degradacje. Najważniejsze na forum jest własna wypowiedź, nom i nie spamować oczywiście. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym wprowadzić cóś takiego by nie naliczało postów np. w danym dziale / temacie.
Ten temat by pewnie zamarł, a wszystkie durne quizy i zabawy umarły by po miesiącu (po miesiącu bo tępakom tyle by zajęło dowiedzenie się, że w tym temacie nie nalicza postów). Jakby ktoś się czepiał, to jest to wykonalne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/... ciach ..../
Ludzie weźcie wy się odczepcie od tych quizów .... Już w tym temacie 60% stron to płacz ludzi i jakieś głupie i nieuzasadnione teksty ,że "quizy trzeba zamknąć" Przeszkadza wam to?! Nie musicie przecież do nich zaglądać i w nich się wypowiadać.... A poza tym dla takich quizów jest zrobione oddzielne podforum. Wystarczy je zamknąć i już ich nie zobaczycie... I jeszcze coś ... Liczba postów nie liczy się na awans na dany tytuł więc ocb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2009 o 14:04, Stalker69 napisał:

Proponowałbym wprowadzić cóś takiego by nie naliczało postów np. w danym dziale / temacie.

Odhacz sobie na stronie głównej gry i zabawy - quizy oraz inne zabawy forumowe, które cię tak dręczą nie będą cię bić po oczach. Skoro cię tak denerwują, po co tam zaglądasz? Gdybyś nie zaglądał, nie wiedziałbyś co tam się dzieje. Szkoda ci, że ktoś nabija posty w taki sposób? A tobie kto broni? Może to dla ciebie trudne do pojęcia, ale nie dla każdego sensem bytowania na forum jest napisanie jak największej ilości postów.
Temat tyle razy wałkowany, a jednak wciąż widzę kolejne "genialne pomysły" na rzeź userów od gier i zabaw.
Damska loża to też wątek od spamu i nabijania bzdurnych postów, a jednak już jego się mało kto czepia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2009 o 15:04, mlynar911 napisał:

Ludzie weźcie wy się odczepcie od tych quizów .... Już w tym temacie 60% stron to płacz
ludzi i jakieś głupie i nieuzasadnione teksty ,że "quizy trzeba zamknąć" Przeszkadza
wam to?! Nie musicie przecież do nich zaglądać i w nich się wypowiadać....

Nie zaglądam do nich od.. nie pamiętam, od bardzo dawna, tym bardziej się w nich nie wypowiadam.

Dnia 09.06.2009 o 15:04, mlynar911 napisał:

A poza tym dla takich quizów jest zrobione oddzielne podforum. Wystarczy je zamknąć i już ich nie
zobaczycie...

Mam zamknięte, czepiam się tak dla zasady i z pamięci co się tam działo jakiś czas temu.

Dnia 09.06.2009 o 15:04, mlynar911 napisał:

I jeszcze coś ... Liczba postów nie liczy się na awans na dany tytuł więc ocb?

LOL :D Oczywiście że się liczy, między innymi. Zaglądanie na forum, pisanie w różnych tematach, czas jaki mija pomiędzy napisanymi postami (pisząc jeden za drugim ma się mniej "punktów" niż pisząc jeden, a np. po 20 minetach drugi)

Transylvanian_Hunger

Dnia 09.06.2009 o 15:04, mlynar911 napisał:

Odhacz sobie na stronie głównej gry i zabawy - quizy oraz inne zabawy forumowe, które cię tak dręczą nie będą cię bić po oczach

Jak wyżej, odhaczyłem (odchaczyłem? hmm jak będzie ok? Word mi nic nie zmienia oO) kiedy tylko opcja się ukazała :)

Dnia 09.06.2009 o 15:04, mlynar911 napisał:

Skoro cię tak denerwują, po co tam zaglądasz? Gdybyś nie zaglądał, nie wiedziałbyś co tam się dzieje.

Również jak wyżej pisałem. Nie zaglądam, mówie z tego co było kiedyś i zapewne jest nadal.

Dnia 09.06.2009 o 15:04, mlynar911 napisał:

Szkoda ci, że ktoś nabija posty w taki sposób?

Żeby mnie to cokolwiek obchodziło to może by mnie to wkurzało ;]

Dnia 09.06.2009 o 15:04, mlynar911 napisał:

A tobie kto broni?

Tysiące much nie może się mylić? Nikt mi nie broni, nie zamierzam być głupi, bo wszyscy są ;]

Dnia 09.06.2009 o 15:04, mlynar911 napisał:

Może to dla ciebie trudne do pojęcia, ale nie dla każdego sensem bytowania na forum jest napisanie jak największej ilości postów.

Dla mnie to bardzo łatwe do pojęcia, chodzi o to że pewnie z 90% "forumowiczów" tego nie rozumie.

Dnia 09.06.2009 o 15:04, mlynar911 napisał:

Damska loża to też wątek od spamu i nabijania bzdurnych postów, a jednak już jego się mało kto czepia.

Tylko że w quizach posty wyglądały i pewnie wyglądają tak: "tak, lubie" "nie, nie mam". A w Damskiej loży jak jest większość wie :)


Nie biję piany do zabaw typu Quiz Gothic, Quiz Lost, bo tu jeszcze jakąś wiedzą trzeba się wykazać, ale Masz czy nie masz?, Tak czy nie. Co to motyla noga jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2009 o 15:50, Stalker69 napisał:

Nie biję piany do zabaw typu Quiz Gothic, Quiz Lost, bo tu jeszcze jakąś
wiedzą trzeba się wykazać, ale Masz czy nie masz?, Tak czy nie. Co to motyla noga jest?

Również nie jestem sympatykiem tematów typu "masz czy nie masz" bądź "chcesz czy nie" - ale moje niezadowolenie istnienia takich wątków nic nie zmieni. Jakby nie patrzeć, to forumowicze mają prawo zakładania takich tematów - a kto się tam udziela, to już nie moja brożka. Więc próby karania czy ograniczeń w kierunku tych prymitywnych rozrywek byłby jednak bezpodstawne.
Mnie w każdym razie nikt nie zarzuci, że nabijam posty bo i tak już nie awansuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2009 o 15:50, Stalker69 napisał:

Nie zaglądam do nich od.. nie pamiętam, od bardzo dawna, tym bardziej się w nich nie
wypowiadam.

To po co zawracasz sobie i innym głowę takimi bzdurami ?!

Dnia 09.06.2009 o 15:50, Stalker69 napisał:

Mam zamknięte, czepiam się tak dla zasady i z pamięci co się tam działo jakiś czas temu.

I znowu to samo. Po co się tego czepiasz jak Cię to nie obchodzi ... To tak jakbym ja się czepiał ,że śnieg w zeszłym roku nie był wystarczająco biały ... To jest niedorzeczne.

Dnia 09.06.2009 o 15:50, Stalker69 napisał:

LOL :D Oczywiście że się liczy, między innymi. Zaglądanie na forum, pisanie w różnych
tematach, czas jaki mija pomiędzy napisanymi postami (pisząc jeden za drugim ma się mniej
"punktów" niż pisząc jeden, a np. po 20 minetach drugi)

Liczy się czas spędzony i systematyczność ... Możesz sobie dziennie pisać po 200 postów a i tak szybciej nie awansujesz ....

Bawisz się w dobrego samarytanina ... zupełnie bezcelowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2009 o 15:45, PRINCE_JANEK napisał:

Hmm... 14 miesięcy czekałem, i w końcu awansowałem z wroga ludu na wywrotowca. Nie głupia
sprawa.

Krótko.:P Ile to jest 14 miesięcy? A Idz_sobie_pograc to nie ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2009 o 15:45, PRINCE_JANEK napisał:

Hmm... 14 miesięcy czekałem, i w końcu awansowałem z wroga ludu na wywrotowca. Nie głupia
sprawa.


Znowu awans ;] Już WT powinieneś dawno mieć, ale cie chyba to nie kręci ;]
Gratulacje zasłużone ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2009 o 15:45, PRINCE_JANEK napisał:

Hmm... 14 miesięcy czekałem, i w końcu awansowałem z wroga ludu na wywrotowca. Nie głupia
sprawa.

Przez chwilę myślałem, że sobie taki WT ustawiłeś :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2009 o 15:45, PRINCE_JANEK napisał:

Hmm... 14 miesięcy czekałem, i w końcu awansowałem z wroga ludu na wywrotowca. Nie głupia
sprawa.


Gratuluje awansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się