poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 16.06.2009 o 18:28, mlynar911 napisał:

To działa w obie strony bo Ty próbujesz mnie jakoś w chamski sposób poniżyć ...

Ludzie co za kraj... wyjaśnij komuś dlaczego się myli, a on z tekstem, że go poniżasz... czas umierać...

Dnia 16.06.2009 o 18:28, mlynar911 napisał:

I wyjaśnij mi coś bo nie kumam. Po co dawać komuś bana na konto i potem go "unbanowywać" ?!

0.o A co mnie to obchodzi? Widocznie moderatorzy mieli powód żeby zdjąć bana, nie do mnie z takimi pytaniami...

Dnia 16.06.2009 o 18:28, mlynar911 napisał:

I teraz będziemy bawić się kto pisze lepiej i kto jest lepszy ... pfff niski poziom reprezentujesz
kolego.

Kto pisze lepiej? Mnie gó... mało obchodzi jak piszesz, ważne byś pisał z sensem. A co do poziomu rozmowy to przeczytaj wszystko jeszcze raz i zobacz, czy warto odpisywać...

hmmm... coś za bardzo się rozpisałem... jeszcze dzięki temu awansuje na delegata xD A tak polubiłem brygadzistę ;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.06.2009 o 18:52, confident napisał:

Ludzie co za kraj... wyjaśnij komuś dlaczego się myli, a on z tekstem, że go poniżasz...
czas umierać...


Albo wyjeżdżać z kraju :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2009 o 18:52, confident napisał:

> To działa w obie strony bo Ty próbujesz mnie jakoś w chamski sposób poniżyć ...

Ludzie co za kraj... wyjaśnij komuś dlaczego się myli, a on z tekstem, że go poniżasz...
czas umierać...
> I wyjaśnij mi coś bo nie kumam. Po co dawać komuś bana na konto i potem go "unbanowywać"
?!
0.o A co mnie to obchodzi? Widocznie moderatorzy mieli powód żeby zdjąć bana, nie do
mnie z takimi pytaniami...
> I teraz będziemy bawić się kto pisze lepiej i kto jest lepszy ... pfff niski poziom
reprezentujesz
> kolego.
Kto pisze lepiej? Mnie gó... mało obchodzi jak piszesz, ważne byś pisał z sensem. A co
do poziomu rozmowy to przeczytaj wszystko jeszcze raz i zobacz, czy warto odpisywać...

hmmm... coś za bardzo się rozpisałem... jeszcze dzięki temu awansuje na delegata xD A
tak polubiłem brygadzistę ;PP



Oj chyba się mała kłótnia rozpętała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2009 o 20:25, Vekkus napisał:

Oj chyba się mała kłótnia rozpętała.


Niewątpliwie ...

PS. Tnijże człeku posty.
PS2. Tak apropo "kłótni" powyżej to nie wiem o co ta cała afera ... to już jest męczące, od pewnego czasu gdzie by nie spojrzeć, czy to wątek o homo, czy o Bogu, czy kwasy, czy jakiś inny dowolny to wszędzie się ludzie "żrą" o byle pierdołę.

A i ten temat jakoś od pewnego czasu jest mniej "aktywny" niż kiedyś. Czyżby już nikomu nie zależało na awansach? ;-P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mlynar, spróbuje Ci to wyjaśnij... Otóż, ironicznie napisałem, że "awansowałem"... Wróg ludu = ban, nie można wtedy pisać postów. Ja zostałem odbanowany. Wywrotowiec to najniższa z rang na których można jeszcze dodawać posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to są błędy? W moich statystykach jest napisane, że dzisiaj napisałem 56 postów, a na prawdę to chyba tylko ze 3. Po drugie jest też napisane, że ostatniego posta napisałem wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Statystyki chyba częściowo padły jakoś krótko przed wprowadzeniem możliwości zmiany nicka. A to już miało miejsce jakiś czas temu, zwykły błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chyba tylko na pewno. Większość systemu padła wtedy, dziwi mnie w ogóle że żaden moderator się za to nie wziął, bo od czego Oni są? Od pilnowania tylko? Zresztą rzadko ich widuje jakoś. Jedyne co zauważyłem i zostało naprawione to to że po wgraniu obrazka Polskie znaki zamieniały się w jakieś znaki zapytania,wykrzykniki czy cyfry a teraz tego nie ma,na szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie, statystykami opiekuje się Vilmar, a jak chcesz zadać mu pytanie kiedy statystyki będą naprawione, to logiczne że chcesz zadać mu je w dziale "konsulat". Idziemy w dział konsulat i co? Nie możemy wyrazić własnej opini bo tam zakładki "Zadaj pytanie Vilmar''owi" po prostu nie ma, a słyszałem że on w konsulacie siedzi. No chyba że procedury prawne zabraniają mu miec własnego wątku lub też jest on tam mało ważny ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co Wini, robimy strajk i domagamy się praw moderatorów? ;) My już byśmy zrobili porządek. Swoją drogą Wam też przed chwilą cały server siadł że nie mogliście wejść na gram.pl? Jakiś "error request" miałem :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Większość systemu padła wtedy, dziwi mnie w ogóle że żaden

Dnia 17.06.2009 o 13:16, Infes napisał:

moderator się za to nie wziął, bo od czego Oni są?

A co mają do tego moderatorzy? Oni mogą imo co najwyżej informować userów o tym co się stało lub kiedy ewentualnie zostanie to naprawione, choć to i tak bardziej pasuje do "zielonych". A modzi są od moderowania, pilnowania porządku i takich tam.
>Od pilnowania tylko?
Taa ...
>Zresztą rzadko

Dnia 17.06.2009 o 13:16, Infes napisał:

ich widuje jakoś.

Po tym jak część z nich zrezygnowała to nic dziwnego. :-P
>Jedyne co zauważyłem i zostało naprawione to to że po wgraniu obrazka
>To co Wini, robimy strajk i domagamy się praw moderatorów? ;)
>My już byśmy zrobili porządek.
Każdy tak mówi. ;-D

Wintesun => Vilmar czasem wpada na irca, choć złapanie go tam jest dość ciężkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2009 o 14:54, Tyler_D napisał:

Każdy tak mówi. ;-D

Dziwne bo ja nie widziałem żeby ktoś tak napisał :/ Zresztą mnie inni nie interesują i co mówią że oni to czy tam to.

Dnia 17.06.2009 o 14:54, Tyler_D napisał:

Po tym jak część z nich zrezygnowała to nic dziwnego. :-P

To nabór powinni zrobić a nie czekają aż forum całkowicie się pogrąży i upadnie :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2009 o 15:23, Lfdracon napisał:

> A jak już zdobyłeś WT to możesz sobie w tytule ustawić np: Delegat?
Technicznie rzecz biorąc chyba możesz, ale takie występki są karane przez moderatorów.


Karane? Czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 12:46, Calia napisał:

Karane? Czemu?


Dlatemu, że nie można. To tyle w sprawie wyjaśnień. : )
Zresztą po kiego grzyba komu taki tytuł? A, tak, rozumiem. Bo to fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 12:52, Merovingian napisał:

> Karane? Czemu?

Dlatemu, że nie można. To tyle w sprawie wyjaśnień. : )
Zresztą po kiego grzyba komu taki tytuł? A, tak, rozumiem. Bo to fajne.


Gówniane wyjaśnienie jak dla mnie. [=
A może mu się podoba akurat? Cholera wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 12:57, Calia napisał:

Gówniane wyjaśnienie jak dla mnie. [=


Przez grzeczność nie zaprzeczę że gówniane nie jest. : P

Dnia 26.06.2009 o 12:57, Calia napisał:

A może mu się podoba akurat? Cholera wie.


Jeśli się bardzo ktoś przywiązał do robotnika czy innego bumelanta, zawsze pozostaje sposób #2, nieco bardziej radykalny i wymagający wyczucia, coby nie przegiąć w złą stronę i pożegnać się z serwisem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 12:57, Calia napisał:

Gówniane wyjaśnienie jak dla mnie. [=
A może mu się podoba akurat? Cholera wie.


Nic nie wiem, zeby ktorys Moderator kogos ukaral za umieszczenie w swoim Wlasnym Tytule np. Delegata. Choc troche dezorientujace to faktycznie jest. Ukaralismy natomiast uzytkownikow, ktorzy do WT wpisywali brzydkie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 13:04, Wojman napisał:

Nic nie wiem, zeby ktorys Moderator kogos ukaral za umieszczenie w swoim Wlasnym Tytule np. Delegata.


Karał, nie karał, kto zdążył się opamiętać, ten zdążył. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 12:57, Calia napisał:

Gówniane wyjaśnienie jak dla mnie. [=


To może ja dam lepsze, nie można sobie ustawić tytułu, który już istnieje na forum, np. Delegat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się