poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 23.08.2013 o 12:30, Demagol napisał:

Czy ktoś z gramu myślał o zmianie tych paskudnych, socjalistycznych rang forumowych?

Tradycja, jak chcecie zmiany to rozpiszcie referendum i sprawdźcie czy inni też chcą zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inni się przyzwyczaili, a to wszystko pochodzi z czasów, gdy gram.pl było pod wodzą CD Projektu. Zabawa w PRL była wg nich zabawna, ale to wcale nie było fajne.

Już te ze starego forum były lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2013 o 14:03, Demagol napisał:

Inni się przyzwyczaili, a to wszystko pochodzi z czasów, gdy gram.pl było pod wodzą CD
Projektu. Zabawa w PRL była wg nich zabawna, ale to wcale nie było fajne.

Już te ze starego forum były lepsze.

Powtarzam, rozpisz referendum, rozpocznij jakąś akcję, ja osobiście nie widzę większego sensu w zmienianiu tytułów, ale jeśli ty i jakaś tam spora grupa innych też będziecie chcieli to może przekonacie do tego gram.pl. Podstawowe pytanie brzmi jakie są proporcje między tymi którzy chcą zmian, a tymi którzy wolą by zostało jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2013 o 14:12, Demagol napisał:

A po co referendum, jak ktoś ma statusy zmienić, to niech zmieni i tyle, potem zostanie
ludziom wyłącznie się do tego przyzwyczajać.

Oh? Czyli walimy tyranię zamiast demokracji? Bardzo ładnie, bardzo ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie zmiany w serwisach na takiej zasadzie zachodzą, czy ktoś tutaj umieszczał referendum np. odnośnie wyglądu strony głównej? xD XD XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2013 o 14:16, Demagol napisał:

Wszystkie zmiany w serwisach na takiej zasadzie zachodzą, czy ktoś tutaj umieszczał referendum
np. odnośnie wyglądu strony głównej? xD XD XD

Myk polega na tym że właściciele serwisu nie mają żadnego interesu w zmianie tytułów. Wymagało by to pewnie trochę wysiłku i przerabiania kodu strony. O ile nie udowodnisz że zmiany chce większość, lub przynajmniej spora część użytkowników to nikt cię nie weźmie na poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale co tu takiego trudnego poza podmianą kilku nazw w kodzie forum? Z drugiej strony ten kod jest już dość siermiężny i to, co w phpBB jest kwestią kilku kliknięć i voila tutaj może faktycznie namieszać.

A konstytucja RP chyba krzywo patrzy na zabawy w skansen PRL. A może i nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2013 o 14:20, Demagol napisał:

Ale co tu takiego trudnego poza podmianą kilku nazw w kodzie forum? Z drugiej strony
ten kod jest już dość siermiężny i to, co w phpBB jest kwestią kilku kliknięć i voila
tutaj może faktycznie namieszać.

A konstytucja RP chyba krzywo patrzy na zabawy w skansen PRL. A może i nie.

[wzrusza ramionami] Ty chcesz zmian to ty coś z tym zrób. Mi osobiście wszystko jedno jakie będą te tytuły. Kontaktuj się z władzami i spróbuj je przekonać jak tak bardzo chcesz zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2013 o 14:29, Demagol napisał:

Ja się tym zajmę, natomiast jeżeli się tym nie interesujesz, to nie zawracaj mi głowy.

Tylko potem nie narzekaj jak cię oleją :-3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2013 o 14:31, Demagol napisał:

A ty jesteś nimi wszystkimi, kreaturo starożytna?

Tłumaczę ci, jeśli jedna osoba powie "CHCĘ ZMIAN" bez żadnego poparcia to po się jej słuchać? Ale jeśli już spora część forum powie "CHCEMY ZMIAN" to już może nad tym pomyślą.
Próbowałem być pomocny, ale skoro traktujesz mnie jak wroga to przykro mi.
Adieu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę w demokrację, cała masa osób ma to gdzieś, ergo - zmienisz statusy, to nawet pewnie nie zauważą. Nie siedzę tu od wczoraj, wiem, jak ten serwis działa, więc nie trzeba mnie za rękę prowadzić, thank you.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2013 o 14:35, Demagol napisał:

Nie wierzę w demokrację, cała masa osób ma to gdzieś, ergo - zmienisz statusy, to nawet
pewnie nie zauważą. Nie siedzę tu od wczoraj, wiem, jak ten serwis działa, więc nie trzeba
mnie za rękę prowadzić, thank you.

Nie chodzi mi o to żeby było demokratycznie. Chodzi mi o to że jeśli sam jeden z pojedynkę zażądasz zmian to nikt cię na poważnie nie weźmie. Do tego trzeba większej liczby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2013 o 14:35, Demagol napisał:

Nie wierzę w demokrację, cała masa osób ma to gdzieś, ergo - zmienisz statusy, to nawet
pewnie nie zauważą. Nie siedzę tu od wczoraj, wiem, jak ten serwis działa, więc nie trzeba
mnie za rękę prowadzić, thank you.


Czemu te rangi cię tak bolą ?

A może ktoś z serwisu jest starym komuchem, pomyślałeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2013 o 14:53, Inferno0009 napisał:

Czemu te rangi cię tak bolą ?


Bolą mnie tak jak wolność słowa na Filipinach

Dnia 23.08.2013 o 14:53, Inferno0009 napisał:

A może ktoś z serwisu jest starym komuchem, pomyślałeś ?


Ej, nie przezywaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem tylko ciekawe dla czego tak bardzo chcesz je zmienić. Tak jak już pisałem na twoim gs''ie jest mi to obojętne, ale różnicę zauważę. Jak zrobisz jakąś petycję to mogę nawet podpisać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałem to na gramsajcie, powiem i tutaj, szybko się uświadomiłeś z tymi rangami. Zwłaszcza, że w tym temacie już była długa konwersacja na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się