poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 02.07.2013 o 14:48, pawbuk napisał:

Trzeba przyznać, że niezły maiałeś początek :D Po 6 dniach obecności na forum już degrad
:D


Cóż, w 2005 byłem trollem.
Ale wtedy to było trollowanie, nie to co teraz, jakieś hejty bez sensu, ech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2013 o 17:21, Braveheart napisał:

Poczekaj nowa fala
15 latków się porejestruje. Tak jak swego czasu Baluk. Zacznie prowadzić mega super fajnego
bloga + przekręty w nabijaniu wyświetleń i ci 15 latkowie po paru latach... już 20- 25
lat będą mówić to samo co ty i będą tworzyć podobne akcje/grupy ładeva co tam nazwiesz:
"Gramiki" "MyGramy" czy inne bzdury aby odnowić to forum czy tam GSy sresy.


No hej :)
Zapomniałeś dodać, że wyświetlenia nabijane są programem robionym w powerpoincie, a ludzi z CDP/Gram.pl przekupiłem by być w top5.

Cedricek - Trollować trzeba umieć. Mam rekord gram.pl pod względem ostrzeżeń - nie pamiętam ile, ale jest to liczba dwucyfrowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.07.2013 o 16:59, Baluk25 napisał:

Cedricek - Trollować trzeba umieć. Mam rekord gram.pl pod względem ostrzeżeń - nie pamiętam
ile, ale jest to liczba dwucyfrowa :D


Hm. Cóż, gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś w ogóle się przejmuje jeszcze statusami? Wspominam z nostalgią te stare chwile, kiedy ludzie tutaj się załamywali i wykłócali o degrady, a każdy chwalił się awansem na wyższy stopień. Klimat zmienił się całkowicie, ludzie inni, niestety wielu starych wyjadaczy zniknęło stąd na amen. A szkoda, bo się działo. IRC tętnił życiem, była tam nawe gra w mafię czy coś podobnego, jak pamiętam. Kiedy się nie wbiło, to można było pogadać. Do tego oczywiście miejsce z najlepszymi gafami i tekstami z forum i czata (już nawet nie pamiętam, jak się nazywa); nawet miałem przyjemność znaleźć się w czołówce tychże zestawień, a ktoś dzięki mnie wygrał nawet jakieś nagrody :D.

Jestem na gramie praktycznie od początku od wieeeeeeeelu, wielu lat (kiedyś w innej postaci) i muszę przyznać, że kiedyś tu było niesamowicie. Przecież nawet zloty się organizowało, a dyskusje na forum były dużo bardziej żywiołowe. Pamiętam jak startowal IRC, wtedy tam były tłuuuuuuuuuumy :)

Ale co zrobić, ludzie się zmieniają, wyrastają, dorastają i tak dalej (Przecież tu nawet jakieś małżeństwa były dzięki stronie). Co było nie wróci, ale czas który tutaj spędziłem zawsze będę wspominał z pewną nostalgią, ale i przyjemnością.

A teraz przepraszam za te moje wywody bo tu chyba nie miejsce, ale jednak gdzieś mi się chciało wypisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>IRC tętnił życiem, była tam

Dnia 03.08.2013 o 12:50, Budep napisał:

nawe gra w mafię czy coś podobnego, jak pamiętam.

To coś ma nawet swój temat na forum. ;-)
>Do tego oczywiście miejsce z najlepszymi gafami i tekstami z forum i czata (już

Dnia 03.08.2013 o 12:50, Budep napisał:

nawet nie pamiętam, jak się nazywa);

Masz button na górze ... tak, to działa. Jakoś mniej więcej od momentu kiedy wszedł Lucas zamiast Laida.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2013 o 12:50, Budep napisał:

Jestem na gramie praktycznie od początku od wieeeeeeeelu, wielu lat (kiedyś w innej postaci)
i muszę przyznać, że kiedyś tu było niesamowicie. Przecież nawet zloty się organizowało,
a dyskusje na forum były dużo bardziej żywiołowe. Pamiętam jak startowal IRC, wtedy tam
były tłuuuuuuuuuumy :)

Ale co zrobić, ludzie się zmieniają, wyrastają, dorastają i tak dalej. Co było nie wróci,
ale czas który tutaj spędziłem zawsze będę wspominał z pewną nostalgią, ale i przyjemnością.

No i odpowiedziałeś sam sobie na tą rozkminę :D Zloty były fajne z tego co słyszałem(sam za młody byłem, by jeździć), ale teraz zwyczajnie nie byłoby tu chyba komu. Ktoś gadał coś o zlocie w Bielsko-Białej, tylko że dla mnie to drugi koniec Polski, więc odpadam. Kiedyś to były chyba mazury...? I wtedy bym pisał się na bank :>

BTW. Za status z największym megalomanem na świecie, w dodatku królem brit-popu i brata najlepszego tekściarza przełomu XX/XXI wieku masz ode mnie ogromny +1 :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.08.2013 o 12:53, Tyler_D napisał:

Masz button na górze ... tak, to działa. Jakoś mniej więcej od momentu kiedy wszedł Lucas
zamiast Laida.


Że niby ten LOL? Szkoda, że to jest całkowicie inne niż wtedy, teraz jakieś zdjęcia, wtedy tylko teksty i śmiech do rozpuku. Pewien mainstream tu wszedł, oklepana formuła. Szkoda, że nie zobaczę tych starych tekstów, chyba, że gdzieśto ukryte jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2013 o 12:58, Budep napisał:

Że niby ten LOL?

Chyba chodziło o to: http://grasz.gram.pl/
Niedawno zaczęło nagle działać po jakimś roku czy dwóch latach przerwy, w sumie nawet nie wiadomo od kiedy dokładnie działa bo włączyli po cichu i chyba nie odrazu to zostało zauważone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2013 o 12:55, Kirabaxior napisał:

No i odpowiedziałeś sam sobie na tą rozkminę :D Zloty były fajne z tego co słyszałem(sam
za młody byłem, by jeździć), ale teraz zwyczajnie nie byłoby tu chyba komu. Ktoś gadał
coś o zlocie w Bielsko-Białej, tylko że dla mnie to drugi koniec Polski, więc odpadam.
Kiedyś to były chyba mazury...? I wtedy bym pisał się na bank :>


A nawet nie pamiętam gdzie były, szczerze mówiąc. Ale wtedy nawet w CDAction była taka gazetka z gramu i tam wiele rzeczy pisało, były nawet wywiady z forumowiczami i te najlepsze teksty też.

Teraz ewidentnie nie byłoby komu jeździć, ekipa się wykruszyła strasznie. Zresztą się nie dziwię, sam tu mniej wchodzę, w gry już nie gram od dawna, wszyscy się zmieniają :)

Dnia 03.08.2013 o 12:55, Kirabaxior napisał:

BTW. Za status z największym megalomanem na świecie, w dodatku królem brit-popu i brata
najlepszego tekściarza przełomu XX/XXI wieku masz ode mnie ogromny +1 :>


O proszę, to mnie zaskoczyłeś znajomością braci Gallagherów :D. Muszę przyznać, że Oasis to mój ulubiony zespół, a Noel to faktycznie genialny songwriter, tyle dobrych i niesamowitych piosenek co on stworzył w sumie w pojedynkę, to trudno naprawdę szukać kogoś takiego drugiego na świecie.

A co do Liama jeszcze... rock n roll pełną gębą, uwielbiam gościa za ten narcyzn, niewyparzony ryj, zachowanie, no i oczywiście wokal.

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2013 o 13:02, cinus2 napisał:

> Że niby ten LOL?
Chyba chodziło o to: http://grasz.gram.pl/
Niedawno zaczęło nagle działać po jakimś roku czy dwóch latach przerwy, w sumie nawet
nie wiadomo od kiedy dokładnie działa bo włączyli po cichu i chyba nie odrazu to zostało
zauważone.


A, to dziękuję. Nie zauważyłem tego.

A i przy okazji pozdrawiam wymiatacza w Guild Warsa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobnie. Ale nawet jeśli, Ci którzy wcześniej mieli czas spotykać się z bractwem Gramowiczów, dzisiaj robi już zapewne coś innego, ba, może nawet potworzyli rodziny. Sam kiedyś ''traciłem'' tu za wiele czasu ale odpisując Ci na te posty zwyczajnie siedzę w robocie, bo nie miałbym kiedy tutaj wchodzić, nawet jak zagram godzinę dziennie w Diablo to jest rekord tygodniowy. Nie uważam ofc, że ''jestem za dorosły na gry'' bo w lipcu kupiłem sobie PS3 by na nim grać... i faktycznie nie mam kiedy :P

Dnia 03.08.2013 o 13:03, Budep napisał:

O proszę, to mnie zaskoczyłeś znajomością braci Gallagherów :D. Muszę przyznać, że Oasis
to mój ulubiony zespół, a Noel to faktycznie genialny songwriter, tyle dobrych i niesamowitych
piosenek co on stworzył w sumie w pojedynkę, to trudno naprawdę szukać kogoś takiego
drugiego na świecie.

I wanna talk tonight...

Dnia 03.08.2013 o 13:03, Budep napisał:

A co do Liama jeszcze... rock n roll pełną gębą, uwielbiam gościa za ten narcyzn, niewyparzony
ryj, zachowanie, no i oczywiście wokal.

Wywiady z nim to istny geniusz. ''Nienawidzę rudych dziewczyn. Bo są rude.'' Mimo iż gada tak nie wyraźnie, że wysłuchuje po parę razy jego wypowiedzi, to zawsze można coś jajcarskiego wynieść. No i IMHO najlepszy frontman końcówki XX wieku. Szkoda, że dziś jego wokal w Beady Eye jest tak słabiutki, a sama muzyka bez Noela faktycznie 2 razy słabsza i bardziej monotonna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, że jest coś takiego jak "za dorosły na gry", ale po prostu niektórym po czasie się nudzą. Fascynacja przemija :)

Dnia 03.08.2013 o 13:09, Kirabaxior napisał:

> O proszę, to mnie zaskoczyłeś znajomością braci Gallagherów :D. Muszę przyznać,
że Oasis
> to mój ulubiony zespół, a Noel to faktycznie genialny songwriter, tyle dobrych i
niesamowitych
> piosenek co on stworzył w sumie w pojedynkę, to trudno naprawdę szukać kogoś takiego

> drugiego na świecie.
I wanna talk tonight...


Until the morning light, bout how you saved my life.
Pierwsza osoba, która tak dobrze zna Oasis! :)

Dnia 03.08.2013 o 13:09, Kirabaxior napisał:

> A co do Liama jeszcze... rock n roll pełną gębą, uwielbiam gościa za ten narcyzn,
niewyparzony
> ryj, zachowanie, no i oczywiście wokal.
Wywiady z nim to istny geniusz. ''Nienawidzę rudych dziewczyn. Bo są rude.'' Mimo iż
gada tak nie wyraźnie, że wysłuchuje po parę razy jego wypowiedzi, to zawsze można coś
jajcarskiego wynieść. No i IMHO najlepszy frontman końcówki XX wieku. Szkoda, że dziś
jego wokal w Beady Eye jest tak słabiutki, a sama muzyka bez Noela faktycznie 2 razy
słabsza i bardziej monotonna...


No i tu się zgodzę całkowicie. Faktycznie, on mówi baardzo niewyraźnie, niechlujnie, czasami nie mam pojęcia co on wypowiada, ale perełeczki można znaleźć.
Beady Eye dość monotonne jak dla mnie, za dużo ballad, za mało kreatywności i wpadających w ucho melodii, wręcz epickich, ale to była zasługa Noela. Ogólnie zespół przeciętny, słucham go tylko dlatego, że jest tam Liam. Ale nowy album daje w sumie radę, chociaż bez szału. Inna sprawa to wokal, on teraz w livach brzmi okropnie, nawet stare Morning Glory sprawia mu taką trudność do zaśpiewania, że w tak dennej formie jeszcze chyba nie był. No ale skandal z żoną, "tajnym" dzieckiem, robi też swoje...

Aż mógłbym tak bez końca, ale wątek nie ten :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2013 o 13:04, Budep napisał:

A, to dziękuję. Nie zauważyłem tego.

Podejrzewam, że jeszcze 99% forum nie wie, że grasz działa :P
Przycisk chyba był cały czas, ale odsyłał do kolektywu.

Dnia 03.08.2013 o 13:04, Budep napisał:

A i przy okazji pozdrawiam wymiatacza w Guild Warsa :D

Stare czasy. Teraz casual pełną gębą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2013 o 13:18, Budep napisał:

Until the morning light, bout how you saved my life.
Pierwsza osoba, która tak dobrze zna Oasis! :)

What a life could be, if you come to mine for tea...
ill pick you up at half past three, we''ll have lasaaaagnee!
Może dlatego, że tak jak Ty jestem ogromnym fanem Oasis, ale... nie chcę ich powrotu. Ze względu właśnie na słaby wokal Liama, Noel by się marnował przy nim, a tak to tworzy wciąż przecudną muzę razem z Ptakami. Ba, B-side''y z 1997(album Masterplan)jest dla mnie dużo lepszy niż chociażby słaby, moim zdaniem Dont Believe the Truth.

Dnia 03.08.2013 o 13:18, Budep napisał:

No i tu się zgodzę całkowicie. Faktycznie, on mówi baardzo niewyraźnie, niechlujnie,
czasami nie mam pojęcia co on wypowiada, ale perełeczki można znaleźć.
Beady Eye dość monotonne jak dla mnie, za dużo ballad, za mało kreatywności i wpadających
w ucho melodii, wręcz epickich, ale to była zasługa Noela. Ogólnie zespół przeciętny,
słucham go tylko dlatego, że jest tam Liam. Ale nowy album daje w sumie radę, chociaż
bez szału. Inna sprawa to wokal, on teraz w livach brzmi okropnie, nawet stare Morning
Glory sprawia mu taką trudność do zaśpiewania, że w tak dennej formie jeszcze chyba nie
był. No ale skandal z żoną, "tajnym" dzieckiem, robi też swoje...

BE ma kilka fajnych songów, ale ten wokal nawet na albumie jest marny... Producent tak go wychwalał, a gdyby nie przester na otwierajacym kawałku płytę to by tam się zadławił. Iz Rite za to mam na budzik :P
A o Wonderwallu na ceremonii w Londynie wolę przemilczeć.

Dnia 03.08.2013 o 13:18, Budep napisał:

Aż mógłbym tak bez końca, ale wątek nie ten :P

Jup, pogadałbym jeszcze ale trochę by popachniało offtopem, a nie wiem czy jest na tym forum stosowny wątek o królach Brit Popu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.08.2013 o 13:31, Kirabaxior napisał:

Jup, pogadałbym jeszcze ale trochę by popachniało offtopem, a nie wiem czy jest na tym
forum stosowny wątek o królach Brit Popu :P


http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=86466&u=1
łap i chodź na spamik :]

Masterplan to faktycznie MASTERplan, wydać taki genialny album jako b-side. Dla mnie to czwarty najlepszy album Oasis, w kolejności jak idą od początku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2013 o 12:00, Ponury666 napisał:

A po co ci nowy jak stary dobry?


Dobre pytanie :)
Z nowym pewnie czułbym się nieswojo ^^

Budep
O bogowie, TY ŻYJESZ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z gramu myślał o zmianie tych paskudnych, socjalistycznych rang forumowych?

Kiedyś z okazji premiery Company of Heroes była zmiana na stopnie wojskowe i to było fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2013 o 12:30, Demagol napisał:

Czy ktoś z gramu myślał o zmianie tych paskudnych, socjalistycznych rang forumowych?


Popieram, te komunistyczne rangi ani nie są zabawne ani fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się