poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 02.01.2013 o 03:58, Sandro napisał:

> Ja powiem nawet szczerze, że Przewodniczący to mi się podoba.
Ja już za Obywatela marzyłem o Sekretarzu :) Niestety gdzieś tak w okolicach Brygadzisty
odkryłem jak mniej więcej działa system i awanse zaczęły mi się sypać relatywnie szybko.
Ależ był dramat kiedy dostałem WT i nie mogłem sobie już paradować z ulubionym statusem
:)


Od jakiegoś czasu status nie zmienia się automatycznie, tylko zostaje sekretarz, czyli bez zmian (a przynajmniej kiedyś tak było). Są ludzie którzy od dłuższego czasu w systemie mają WT, a pod nickiem sekretarza. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2013 o 08:49, Muradin_07 napisał:

Bo pomysły na swoją nazwę nie mam do dziś od momentu wejścia na forum
dawno temu i dowiedzenia się, że jest coś takiego jak WT XD


A ja mam i niecierpliwie wyczekuję, aż będę go mógł wprowadzić w życie ;) Co najmniej rok jeszcze mi to zajmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2013 o 01:09, ManweKallahan napisał:

A ja mam i niecierpliwie wyczekuję, aż będę go mógł wprowadzić w życie ;) Co najmniej
rok jeszcze mi to zajmie.

Na bank jest to coś związanego z kinem albo ze światem Śródziemia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam żalu, bo tzw. tytuł nie ma dla mnie znaczenia ale degrad za banalny żart jest kiepski. Mod chyba nie jest fascynatem filmów braci Zucker. Jeżeli słowo "[łac. krzywa]", powszechnie znany i akceptowany w naszym ojczystym języku jest zbyt agresywny dla naszego moda to może powinien przenieść się do Korei Płn., bo tam wolność słowa jest równie powszechna, jak mądrość życiowa wśród Amerykanów. Isildur, Mordor można było zdobyć strzałem z łuku - był tam Pedolas!
Szkoda, że jednak nie żyję w demokracji i moje słowa są jak miód na nie pożądanego misia.
Modzie, jeżeli chcesz mnie zdegradować bardziej na mą szczerość to zastanów się bardziej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zmienia to faktu, że wszelkie przeklinanie na forum jest karalne. Tak jest zapisane w regulaminie i tego trzeba się trzymać. Nawet jeżeli to słowo napisałeś w cudzysłowie to nie ma to żadnego znaczenia. Następnym razem dokonaj cenzury. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2013 o 20:16, Transylvanian_Hunger napisał:

Mod chyba nie jest fascynatem filmów braci Zucker. Jeżeli słowo "[łac. krzywa]", powszechnie znany i akceptowany w naszym ojczystym języku

Masz rację że jest to słowo powszechnie znane ale bardzo się mylisz w twierdzeniu że jest ono powszechnie akceptowane. Słowo to jest uważane za wulgarne i niemile widziane w jakiejkolwiek kulturalnej dyskusji więc proszę o nieużywanie go na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2013 o 15:40, Tyler_D napisał:

Tak w zasadzie to w dużej mierze do tego służy ten temat. ;-) Niemniej, gratz.


Podziękował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2013 o 16:16, ManweKallahan napisał:

3 miesiące temu napisałem, że zajmie mi to jeszcze co najmniej rok. Trochę się pomyliłem
:)


Bym pogratulował, ale przecież nikt tu dla rang nie pisze, więc... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten temat wciąż jest żywy? Czy biję rekord tym, że podczas 6 letniej "kariery" na forum dorobiłem się tylko Przewodniczącego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się