poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

A ja mam takie lamerskie pytanie, czy te statusy niżej niż obywatel (Bumelant, Wywrotowiec, Wróg Ludu) były znane od razu czy też poznaliście je dopiero kiedy modzi je po raz pierwszy dawali ludzikom ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 14:48, Hubi Koshi napisał:

A ja mam takie lamerskie pytanie, czy te statusy niżej niż obywatel (Bumelant, Wywrotowiec,
Wróg Ludu) były znane od razu czy też poznaliście je dopiero kiedy modzi je po raz pierwszy
dawali ludzikom ??


Wroga Ludu na pewno wygadali moderatorzy lub pracownicy CDP, bo tego nie widać u kogoś (jak ma, to nie pisze, jak nie pisze, to nie widać). Nie wiem jak z Bumelantem i Wywrotowcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 14:53, Lord Ya napisał:

Wroga Ludu na pewno wygadali moderatorzy lub pracownicy CDP, bo tego nie widać u kogoś (jak
ma, to nie pisze, jak nie pisze, to nie widać). Nie wiem jak z Bumelantem i Wywrotowcem.


Z bumelantem i wywrotowcem było tak samo jak z normalnymi statusami. Dowiedzieliśmy się jak ktoś już dostał. A z Wrogiem Ludu to tak jak mówisz, któryś modek wygadał... ale nie pamiętam już który.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 14:55, Latniak napisał:

> Wroga Ludu na pewno wygadali moderatorzy lub pracownicy CDP, bo tego nie widać u kogoś
(jak
> ma, to nie pisze, jak nie pisze, to nie widać). Nie wiem jak z Bumelantem i Wywrotowcem.


Z bumelantem i wywrotowcem było tak samo jak z normalnymi statusami. Dowiedzieliśmy się jak
ktoś już dostał. A z Wrogiem Ludu to tak jak mówisz, któryś modek wygadał... ale nie pamiętam
już który.


Tak, lepiej się nie narażać. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 18:14, Smugller napisał:

Tak, lepiej się nie narażać. :P

<śmieje się> Normalnie jak za komuny, jeśli zostawałeś Wrogiem Ludu to zaraz dobierali się do ciebie SBcy i już praktycznie jakbyś nie istniał, przynajmniej w ZSRR. Dowcip może odrobinke nie smaczny, ale doceniam, całkiem fajny :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 18:26, Smugller napisał:

Według mnie nowy status będzie znany już za tydzień.

Ja dziś rano postawiłem Tarota a później gadałem z mocherami pod kościołem, jeszcze później looknołem w kryształowa qle z tego co sie dowiedziałem wyliczyłem średnią arytmetyczną i wyszło mi dokładnie to samo. Czyli za tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 18:27, ciaputek napisał:

A według mnie może jutro


A może za miesiąc:) już długo na niego czekamy.. I może to być każdy kolejny post.. A możę być to więcej czasu niż myśleliśmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 18:27, ciaputek napisał:

A według mnie może jutro


Potargujmy się : za 3.5 dnia :P

PS NIE SPUSZCZĘ ANI O JEDNĄ GODZINĘ!!!


xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 18:30, Stwór napisał:

> A według mnie może jutro

A może za miesiąc:) już długo na niego czekamy.. I może to być każdy kolejny post.. A możę
być to więcej czasu niż myśleliśmy:)


Życzę Ci, żebyś to ty pierwszy otrzymał nowy status. Czyli prawie na 100% sekretarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 18:31, Smugller napisał:

Życzę Ci, żebyś to ty pierwszy otrzymał nowy status. Czyli prawie na 100% sekretarza.


Ja nie otrzymam pierwszy.. Pierwszy będzie """KrzysztofMarek""" :) Był delegatem o wiele wcześniej niż ja:) A ja ostatni mniej pisze..;/ Ale ucieszę sie gdy pojawi się nowy status:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Teoretycznie możesz zdobyć 4punkty na dobę. Założmy, że na nowy status jest ok 200 punktów. 200:4=50

Czyli przez miesiąc aktywnego uczestnictwa możesz mieć nowy status (np. Przodownika). Jeżeli ktoś zastał 2 dni tem u przzodownikiem i aktywnie uczestniczy będzie miał szybciej nowy status niż ktoś kto został nim 4 miesiące temu i wogóle albo prawie nie uczestniczy w życiu forum.
A więc do roboty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 18:40, Smugller napisał:


Teoretycznie możesz zdobyć 4punkty na dobę. Założmy, że na nowy status jest ok 200 punktów.
200:4=50


No właśnie teoretycznie:) hyhy:) teoretycznie:P ;) .. Niestety nie mam tyle czasu ostatnio by na forum przesiadywać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 18:42, Stwór napisał:

>
> Teoretycznie możesz zdobyć 4punkty na dobę. Założmy, że na nowy status jest ok 200 punktów.

> 200:4=50

No właśnie teoretycznie:) hyhy:) teoretycznie:P ;) .. Niestety nie mam tyle czasu ostatnio
by na forum przesiadywać:)


Właśnie dlatego dodałem słówko TEORETYCZNIE :)

PS Wiara (też teoretycznie) czyni cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 18:33, Stwór napisał:

Ja nie otrzymam pierwszy.. Pierwszy będzie """KrzysztofMarek""" :) Był delegatem o wiele wcześniej
niż ja:) A ja ostatni mniej pisze..;/ Ale ucieszę sie gdy pojawi się nowy status:)


A czemu akurat KrysztofMarek, a nie np ja albo A-cis ? A może Modest - Vermin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieważene Kto ważne, że wreszcie bedzie.

Nie było mnie na forum 4 dni a tu dalej nie ma nowego statusu :/

Słabo sie staracie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 19:24, Bajuj napisał:

Słabo sie staracie :P


A Ty jeszcze słabiej, bo nawet Brygadzisty nie masz to siedź cicho bo Cię wydelegujemy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się