poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 19.03.2006 o 19:54, sebadom napisał:

Ja jestem robotnikiem, a starać mi się nie chce o nowy stopień. Siedze na tym forum bo to lubię.
Tak to bym był Obywatelem.


Jak siedzisz i piszesz to awansujesz napewno, nikt tu się nie stara a napewno nie stara na siłę, nikt nie siedzi tu dla statusu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.03.2006 o 19:58, Vaxinar napisał:

Jak siedzisz i piszesz to awansujesz napewno, nikt tu się nie stara a napewno nie stara na
siłę, nikt nie siedzi tu dla statusu. :)


Mów za siebie ;]
Dobra, już w tej godzinie 6 post, można poczekac 35 min. zgodnie z terminarzem do nastepnego, i będzie 3 punkt, jak w grafiku, ostatni post dodam o 00:15 i wtedy będą 4 punkty, co daje maksymalny dzienny limit, mam czas teraz na napisanie grafiku na jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i udało się, dołączyłem do grona degener... delegatów znaczy się. Zajęło mi to dwa miesiące.
Czyli odzyskałem rangę, do której udało mi się dość na starym forum (Baron) :). I to zanim pojawiła się nowa ranga. Czyli jak dla mnie, nowa ranga może pojawić się nawet jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe niezła rozpiska. A podobno ja na ścianie mam kalendarz z rozpisanymi datami dodania posta. ;-) hiehiehie
Z tego co widzę, to Ty zaczynasz pisać na ścianie plan podboju forum. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie 4 punktów, 4 punktu są jak dodasz 12 postów, każdy co godzine....
Już mówiłem wiele razy, że jeden post NIE równa się jeden punkt, nawet co godzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 21:12, Vaxinar napisał:

Nie będzie 4 punktów, 4 punktu są jak dodasz 12 postów, każdy co godzine....
Już mówiłem wiele razy, że jeden post NIE równa się jeden punkt, nawet co godzine.


muahaha
przecież se jajca robię, HumanGhost zrozumiał a ty nie zrozumiałeś xD <sorka Ghost :P>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<śmieje sie> a podobno to tylko młodzi i niedoświadczeni polują na statusy a tu sie dowiaduje że stare forumowe pryki są nie lepsze :-] Nio ja wam w każdym razie życze szybkiego zdobycia noego statusu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 21:14, Budo napisał:

muahaha
przecież se jajca robię, HumanGhost zrozumiał a ty nie zrozumiałeś xD <sorka Ghost :P>


Domyśliłem się że żart, ale przyznam myślałem, że mimo wszystko myslisz, że jedn post równa się jeden pkt. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 21:16, HumanGhost napisał:

To do roboty! My, panowie lecimy na zjazd partii. ;-)


A leć sobie nawet na delegację do Mozmamb... Mozamamb... MAM! Do Charemu. Życzę ci najlepszego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.03.2006 o 21:20, Vaxinar napisał:

Domyśliłem się że żart, ale przyznam myślałem, że mimo wszystko myslisz, że jedn post równa
się jeden pkt. :)


Za długo zalegam pasożytem na tym forum i na starym, żeby tak uwazać ;]
Chociaż swoją drogą mogli coś pozmieniać- jest napisane, że system jest analogiczny jak na starym forum, ale nie napisali że jest identyczny. Ciekawi mnie jakie sa te zmiany, oprócz zwiększenia ilości punktów wymaganych na poziom, lub zmniejszenia dziennego limitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieje, że "Delegat" to nie jest ostatni status przed własnym tytułem. Bo już coś długo nikt się nie wychylił po następny. Ja piszę chyba rzadziej bo gram w GW, KrzysztofMarek dorwał Fable, ludzie się wykruszają jednym słowem. ;-D [joke]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)
Żebyś wiedział :) Ja mam za to pełno nauki... 7 spr w 4 dni :/ Masakra... Ale mniejsza z tym, to nie miejsce na to :P

To jak, gdzie idziemy w tą Delegację? Bo coś długo zwlekają z powiedzeniem gdzie mamy iść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 21:26, HumanGhost napisał:

Mam tylko nadzieje, że "Delegat" to nie jest ostatni status przed własnym tytułem. Bo już coś
długo nikt się nie wychylił po następny. Ja piszę chyba rzadziej bo gram w GW, KrzysztofMarek
dorwał Fable, ludzie się wykruszają jednym słowem. ;-D [joke]


Ja spamuję cały czas, także spokojna Twoja rozczochrana, chociaż też pogrywam w różne badziewia ostatnio ;]

Keroth---> odwal znowu coś i Cię awansują, proste co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się