poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 16.03.2006 o 18:46, graczomaniak napisał:

JA obstawiam ze nastepnym statusem bedzie Major :-D.


nie!!! teraz sie zacznie! jaki ma byc następny stopień.
Ps. TO stanie sie dzisiaj. NIe żebym próbował wróżyc, tylko tak mnie naszło by coś takiego napisac dle żartu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arar spokojnie :D. Weź sobie mięty srób jak sie denerwujesz :D. Niewiadomo kiedy bedzie nowy status (chyba). Ja tam spokojny jestem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2006 o 18:52, graczomaniak napisał:

Arar spokojnie :D. Weź sobie mięty srób jak sie denerwujesz :D. Niewiadomo kiedy bedzie nowy
status (chyba). Ja tam spokojny jestem.:)


Jasne już to widzę.
A za każdy razem kiedy naciskasz przycisk "Dodaj post" patrzysz na tą stronę, lecą ułamki sekund, już za chwilę, jeszcze sekunda i zobacze, juz prawie, już widze, jest ?, JEST ?, JEEESTTT ?!?!?!?!?!, kur** nie ma. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"obecny system naliczania punktów jest analogiczny jak na starym forum i powoduje, że wszelkie spamowanie nie ma wpływu na status. Ogólnie większe znaczenie ma czas spędzany na forum niż ilość postów :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2006 o 19:28, General Sturnn napisał:

Jako,że jestem nowy możecie mi powiedziec na czym polega przydzielanietych stopni? Czy zalezy
to od ilości napisanych potów czy od czegoś innego?


Zależy od ilości napisanych postów. Pamiętać należy jednak, że liczą się posty dodane co godzine, czyli np:
Czy dodasz jeden post czy 100000 w ciągu jednej godziny to masz i tak jeden punkt. Druga zasad jest taka, że nawet jak dodasz np 2 posty, jeden o 10 drugi o 12 to nie masz już dwuch punktów, aby mieć dwa musisz dodać 4 posty, z przerwą godzinną między każdym z nich. :) Jak dodasz 12 postów w ciągu doby, każdy conajmiej w odstępie godzinnym to masz 4 punkty i to jest MAX jaki da się na dobę zdobyć. :) Liczy się też czas na forum - czas jaki spędzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie?:) czy to jest duży problem wprowadzic wizytówki?:/ Forum dziala juz wystarczaja długo i ma baardzo duzo uzytkownikow a o kilku chcialbym sie co nieco dowiedziec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2006 o 00:14, Widek napisał:

Ja mam takie pytanie?:) czy to jest duży problem wprowadzic wizytówki?:/ Forum dziala juz wystarczaja
długo i ma baardzo duzo uzytkownikow a o kilku chcialbym sie co nieco dowiedziec:)


YUP!:) LUDZ RZĄDA CHLEBA I IGRZYSK:) ... A prościej:) Wizytówek i odkrycia nowego statusu:) ;P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2006 o 00:14, Widek napisał:

Ja mam takie pytanie?:) czy to jest duży problem wprowadzic wizytówki?:/ Forum dziala juz wystarczaja
długo i ma baardzo duzo uzytkownikow a o kilku chcialbym sie co nieco dowiedziec:)


Są poboczne sprawe takie jak przebudowa sklepu, praca nad projektami różnymi, wg wizy pojawią się najwcześniej w czerwcu. Wszystkiego naraz nie da się zrobić, no mam nadzieje że ta teoria zostanie obalona i zrobią wcześniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2006 o 07:20, HumanGhost napisał:

No i nie zostałem prorokiem forumowym. ;-)


No to może ja się postaram...
Nowy status będzie jutro (sobota) o godz.17 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2006 o 13:44, Vilmar napisał:

A ja tak nieśmiało zapytam: nie macie wrażenia, że ta zabawa w przepowiednie staje się troszkę...
nudna?


Już dawno sie stała. Wiesz, ktoś napisze, kiedy będzie nowy status spoko, ale teraz to można by już z tego nową grę forumową zrobić ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo niewiedziałem gdzie to dać. A tematu nowego zakładać niechce...
Widzieliście nową skórkę na str. głównej?? Mnie sie podoba. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2006 o 21:11, boogie85 napisał:

Fakt skórka znakomita prosimy o więcej może przy premierze HoMM V? sorki za offtop.


o takie żeczy to sie pytaj w temacio o HoMM V. W planie wydawniczym jest teraz napisane maj 2006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2006 o 18:23, Lex napisał:

> Fakt skórka znakomita prosimy o więcej może przy premierze HoMM V? sorki za offtop.

o takie żeczy to sie pytaj w temacio o HoMM V. W planie wydawniczym jest teraz napisane maj
2006

Propnuję ponownie przeczytac mój post i jeden wyżej, pewnie będzie jasne o co mi chodziło (napewno nie o datę premiery ,ta nie jest jeszcze znana. Poczytaj nieco uważniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2006 o 19:00, boogie85 napisał:

Propnuję ponownie przeczytac mój post i jeden wyżej, pewnie będzie jasne o co mi chodziło (napewno
nie o datę premiery ,ta nie jest jeszcze znana. Poczytaj nieco uważniej.


sorki za błąd ale troche przymulony jestem (łeb mnie boli, czuje sie jakbym był na fazie :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się