poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Zgadzam sie z Piotrek K. Nie wystarczy masa postów żeby CDP Cię wyróżnił. Trzeba świecić przykładem innym użytkownikom. Pomagać zbłąkanym, nie śmiać się z noobów, nie włazić CDP w ****. Ja byłem na starym forum nawet nie przez rok i miałem ponad 1300 postów a jakoś nikt mnie za to nie pochwalił. I wacale nie mam pretensji. ;-)
Fajne zmiany na forum. Teraz jest bardziej przejrzyście i człowiek tak się nie gubi w masach postów. Dobra robota. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 16:52, Piotrek K. napisał:

Z tego co wiem to przed jakimis kilkunastoma minutami byla lekka aktualizacja forum i teraz temat w ktorym ktos Ci odpisal
na posta pojawia sie jako przypiety, by bylo wiadomo, ze masz wiadomosc :). Pewnie jak juz przeczytales to zniknela informacja
o odpowiedzi, a temat przestal byc przypiety ...


Bardzo podoba mi sie ta zmiana... nie trzeba już błądzić po wszystkich stronach w poszukiwaniu odpowiedzi na swoje posty...oprócz tego dodali pewną ikonke: "mój post" która pomaga odnalezienie własnych postów w temacie i oszacowanie co to za bzdury żeśmy napisali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 17:14, HumanGhost napisał:

Zgadzam sie z Piotrek K. Nie wystarczy masa postów żeby CDP Cię wyróżnił. Trzeba świecić przykładem innym użytkownikom.
Pomagać zbłąkanym, nie śmiać się z noobów, nie włazić CDP w ****. Ja byłem na starym forum nawet nie przez rok i miałem
ponad 1300 postów a jakoś nikt mnie za to nie pochwalił. I wacale nie mam pretensji. ;-)
Fajne zmiany na forum. Teraz jest
bardziej przejrzyście i człowiek tak się nie gubi w masach postów. Dobra robota. :-)


U góry pokazjuą się tematy, w których masz odp na twój post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem mało postów, byłem poprostu zadowolony z odpowiedzi na moje posty, pomocy której mi udzielili użytkownicy lub ja im :) To sprawia przyjemność jak ktoś mówi : Dzięki już działa ! Rządzisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 19:22, WorldWar3PL napisał:

Ja miałem mało postów, byłem poprostu zadowolony z odpowiedzi na moje posty, pomocy której mi udzielili użytkownicy lub
ja im :) To sprawia przyjemność jak ktoś mówi : Dzięki już działa ! Rządzisz :D



Dzieki juz dziła ! Rządzisz :D

Hehe no tak pamietam te czasy :P w sumie nigdy mi nie pomogłes ale ja tobie ile razy bezemnie teraz byc w HL2 ani Starcrafta nie grał :P sorka za OT :P

Tia co do tematu to ja na starym forum mialem ok 450postów i miałem taka drabinke paz->giermek->rycerz->lord->splamiony->paz->giermek->rycerz :P to były czasy a teraz mam Przodownika i czuje sie jakbym bral udzial w reklamie wyborczek kandydata Tuska :P (tzn chodzi o tych ludzi do ktorych strzelano, a on zrozumial ze tak byc nie moze) a widzial ktos kogo wyzszego niz przodownika pomijajac moda :P ostatnio widzialem kNota :P hehe to od niego dostałem degrada (pozdrawiam) o kurde ale Oftopa zrobiłem sobie sorka :P ale tez na temat napisałem :Pa pozniej tez bedzie mozna własny tytul zrobic czy niet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 20:09, Zgodny napisał:

Na poprzednim forum przez jakiś czas miałem ksywkę Wróg Publiczny nr 1... Oj nieładnie :P

---> Nie było mnie na forum rok, nie kojarze większości ksywek osóbących do osób biorących udział w konkursie na najładnijeszą wizytowkę :p Ale teraz coś zaczyna mi świtać ;-)
W każdym razie wiadomo już że nieznany tytuł to wróg ludu - będziesz mógł sobie taki status ustawić, jako że ksywki już zmienić nie można ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 16:04, Jakub Wędrowycz napisał:

a moze nie awansujemy poprzez pisanie w tematach, ktore przypielismy? bo wiadomo, ze jesli ktos przypina temat, to robi
to po to, zeby w nim duzo sie udzielac. w kazdym razie wiecej niz w pozostalych...


To że ktoś sobie przypina temat wcale nie znaczy, że będzie tam spamował. Wręcz przeciwnie. Bardziej prawdopodobna jest opcja w stylu PHPBB, która wyłączała zliczanie postów z wybranych przed adminów działów. Np. Na forum o danej grze komputerowej jest powiedzmy dodatkowy dzial freestyle gdzie użytkownicy mogą pogadać sobie na różne insze sprawy niż teamtyka główna forum. Jako, że nie wnosi on nic o samej grze naturalne jest, że nie ma sensu zliczania tych postów. Forum gram.pl nie ma konkretnej tematyki, więc nie da sie zastosować tej metody, ale można "odznaczyć" takie tematy jak ten w którym się właśnie wypowiadamy, bo przypomina on raczej czat, a nie forum dysusyjne, ponad 44 strony, a samej esencji na dwóch góra zmieścisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../
---> To co piszesz jest dość prawdopodbne, ale mi to bardziej odpowiada ;-) Już wolę żeby w danym temacie posty nie były zliczane niż żebym nie mógł się w nim za często wypowiadać pod grożbą jakiejś kary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(...)

Dnia 19.10.2005 o 15:48, ribik napisał:

Stachanowcy ot co :-\


Możesz mieć negatywną opinię na temat niektórych zachowań, ale daruj sobie takie obraźliwe określenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tych zmian ksywek to troche nie fair. Bez żadnego ostrzeżenia po wejściu na stronę gram.pl moja ksywka została zamrożona. Uważam, że powinniście je odmrozić na jakiś czas przynajmniej w ramach testu czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 21:47, Don Lizak napisał:

Co do tych zmian ksywek to troche nie fair. Bez żadnego ostrzeżenia po wejściu na stronę gram.pl moja ksywka została zamrożona.
Uważam, że powinniście je odmrozić na jakiś czas przynajmniej w ramach testu czy coś.


Jak wejdą wizytówki to będzie można zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 22:05, Yamamoto napisał:

Jak wejdą wizytówki to będzie można zmienić.

---> "> Umozliwienie zmiany ksywki/nicka brak takiej możliwości wynika z zalożenia - ogólnie: żadnych zmian odnośnie tożsamości." Nie wiem skąd masz swoją informacje ale ta jest pewniejsza bo oficjalna ;-)

Don Lizak -> Informacja o "zamrażaniu" ksywek byla podawana ponad rok temu, ale nie jestem w stanie Ci powiedzieć czy była długo podtrzymywana przy życiu by i nowi użytkownicy o niej wiedzieli, bo przestałem korzystać z forum CDP właśnie mniej więcej rok temu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 21:30, .Darnok napisał:

Możesz mieć negatywną opinię na temat niektórych zachowań, ale daruj sobie takie obraźliwe
określenia.


Hehe, Darnok ma rację bo ktoś tu się przekonał na własnej skórze że takie zachowanie nie popłaca... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.10.2005 o 22:30, Vaxinar napisał:

Hehe,
Darnok ma rację bo ktoś tu się przekonał na własnej skórze że takie zachowanie nie popłaca... :D


Darnok miał kiedyś tytuł ujemny czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 21:30, .Darnok napisał:

>(...)
> Stachanowcy ot co :-\

Możesz mieć negatywną opinię na temat niektórych zachowań, ale daruj sobie takie obraźliwe
określenia.


Słownik wyrazów obcych i zwrotów obcojęzycznych Władysława Kopalińskiego

stachanowiec w latach 1930-50 w ZSRR - racjonalizator produkcji, przodownik pracy.
Etym. - od nazwiska górnika donieckiego: Aleksiej Stachanow (ur. 1905 r.).

I co mądralo, najpierw trzeba poszukać żeby wiedzieć co oznacza dany termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://pl.wikipedia.org/wiki/Stachanowiec

Toś się naszukał. Ma prawo uznać stachanowca za określenie obraźliwe/lekceważące.
Wiesz zasłaniając się etymologią mógłbym Cię ciężko obrazić: czerpiąc ze staropolskiego, mechaniki, nazw narzędzi lub kuchennych gadżetów.

PS. Wśród wymienianych "spamerów" widziałem RobeNa. To już chyba ciężkie nieporozumienie? Tak określać kogoś, kto większość swoich postów poświęcił odpowiadając ludziom mającym kłopoty ze sprzętem i oprogramowaniem. Stachanowiec realizujący się w czynie społecznym? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2005 o 11:38, ribik napisał:

(...)
I co mądralo, najpierw trzeba poszukać żeby wiedzieć co oznacza dany termin


Z tego co widać, to Ty akurat wiesz na ten temat znacznie mniej, panie inteligent.
Postaraj się na drugi raz lepiej zgłębić i zrozumieć określenia którymi się posługujesz.
Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się