poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Oho właśnie się kapnąłem, że awansowałem:) Zajęło mi to 2 miesiące:) A co do BlackBomb to nie wiem czy to, że nie będzie w tych statystykach go przystopuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 10:02, pimpor napisał:

Oho właśnie się kapnąłem, że awansowałem:) Zajęło mi to 2 miesiące:) A co do BlackBomb to nie
wiem czy to, że nie będzie w tych statystykach go przystopuje:)

1.Gratulacje
2.Na pewno go przystopuje ,szczycił się przecież że pisze najwięcej bo jest nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.04.2006 o 10:07, spider88 napisał:

1.Gratulacje
2.Na pewno go przystopuje ,szczycił się przecież że pisze najwięcej bo jest nowy.


Dziękuje:) A co do punktu 2, to nasz nowy kolega może pomyśleć, że jak go nie widać w statystykach to będzie pisał w każdym temacie jeszcze więcej a wtedy i tak każdy będzie widział kto ma najwięcej postów:) A tak wogóle to pewne jest, że został usunięty ze statystyk czy może usunięto mu konto na forum albo zbanowano i automatycznie wyleciał ze statystyk??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A tak wogóle to pewne jest, że został usunięty ze statystyk czy może usunięto mu konto

Dnia 28.04.2006 o 10:16, pimpor napisał:

na forum albo zbanowano i automatycznie wyleciał ze statystyk??:)

Taka możliwość oczywiście także istnieje ,choć wątpię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 10:18, spider88 napisał:

>A tak wogóle to pewne jest, że został usunięty ze statystyk czy może usunięto mu konto

> na forum albo zbanowano i automatycznie wyleciał ze statystyk??:)
Taka możliwość oczywiście także istnieje ,choć wątpię .

Huh, to chyba nie pisze w tematach do których ja zaglądam. Nie widziałem chyba żadnego z jego postów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamietam ze jak z ciekawosc zajrzalem do slownej zabawy gdzie bylo jego 60% postow to nie dosc ze co drugi post byl jego :/ to na dodatek sam sobie zaczal odpowiadac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 10:25, SwenG napisał:

Huh, to chyba nie pisze w tematach do których ja zaglądam. Nie widziałem chyba żadnego z jego
postów ;)

Pisał że tak powiem w tematach nie wymagających jak by to powiedzieć hmmmm. Wiesz o co chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 10:16, pimpor napisał:

A tak wogóle to pewne jest, że został usunięty ze statystyk czy może usunięto mu konto
na forum albo zbanowano i automatycznie wyleciał ze statystyk??:)

Jak wpiszesz blackbomb to pokazują się jego statystiki. Nawet jak zostałby zbanowany to i tak byłby w statsach. Nie ma go tylko w rankingach-ale o tym Vilmar już pisał, że takich gości będzie usuwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha no to git:) W sumie dobrze, bo może faktycznie jak spider88 pisał:"(...) go przystopuje(...)". Zresztą dziś nie widziałem jeszcze żadnego posta napisanego przez niego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czybyście chcieli no ale nie dostałem bana(ale ogólnie to fajnie mi życzycie). Musicie się pogodzić że nie zawsze będę pisał 200 postów na dzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 12:57, BlackBomb napisał:

Nie wiem czybyście chcieli no ale nie dostałem bana(ale ogólnie to fajnie mi życzycie). Musicie
się pogodzić że nie zawsze będę pisał 200 postów na dzień :D

Sa dwa powody dlaczego piszesz tak dużo postów (jeżeli przeczysz tym powodom to będę miał doła)

1. Nie masz dziewczyny
2. Nie chodzisz do pracy/ szkoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 12:57, BlackBomb napisał:

Nie wiem czybyście chcieli no ale nie dostałem bana(ale ogólnie to fajnie mi życzycie). Musicie
się pogodzić że nie zawsze będę pisał 200 postów na dzień :D


to jest dla ciebie powod do dumy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 12:58, Budyn napisał:

2. Nie chodzisz do pracy/ szkoły


Hehe sry za tego offtopa ale przypomniała mi się śmieszna rzecz :D Mojego kumpla brat jest studentem. Przez ostatnie 3 miesięce brał samochód wracał późno i rzekomo był na uczelni. Okazało się że przyszło wezwanie do woja i ten brat jego od 3 miechów nie jest już studentem bo nie zaliczył, i jeździł po kawiarenkach i wracał po 18 :D =lekki lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 12:57, BlackBomb napisał:

Nie wiem czybyście chcieli no ale nie dostałem bana(ale ogólnie to fajnie mi życzycie). Musicie
się pogodzić że nie zawsze będę pisał 200 postów na dzień :D



My raczej nie lubimy po prostu jeśli ktoś tak bez sensu psize , nikt tutaj raczej nic osobistego do Ciebie konkretnie nie ma jednak ten spam ,k który propagujesz może czasami jeśli nie dziwic to denerwować. I raczej wolałbym siepogodzic z tym ze w ogóle nie będę musiał oglądać jak ktoś pisze 200 postów na dzień , z czego większość ma po 5 - 10 wyrazów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 13:30, paweusz napisał:

Patrzę w dzisiejsze statystyki i jestem w szoku. BlackBomb nie napisał największej liczy postów.
Nie żebym z tego powodu był jakiś niezadowolony. A prowadzący forumowicz ma tylko "mizerny"
wynik 24 postów ;)

Poczytaj kilka wątków wcześniej wtym temacie a wszystko się wyjaśni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 13:37, BlackBomb napisał:

Mam taką małą sugestię może ktoś założy temat BlackBomb bo trochę tu zaśmiecamy???


To sobie załóż :D
Btw zaśmiecamy, my :D ? Hehe kto tu wali ponad 34878 postów na godzine. Pamiętaj czat to nie forum. To tak na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się