poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 28.04.2006 o 14:58, BlackBomb napisał:

No i kto robi SPAM?


Ty. Mam zacząć porównywać ? Ja napisałem 800 postów w tym miesiącu, a Ty 300 w 2 dni....
Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 14:58, BlackBomb napisał:

> Co do statystyk na miesiąc to narazie ja góruję.

No i kto robi SPAM?

to, ze góruje,, nie znaczy ze robi SPAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 15:00, Vaxinar napisał:

Ty. Mam zacząć porównywać ? Ja napisałem 800 postów w tym miesiącu, a Ty 300 w 2 dni....
Dziękuję.


A skąd wiesz ile napisze w miesiąc może 500?? A wróce na te statusy??? Bo te 24 to trochę.... W sumie to nie muszę na te ale gdzie moge sprawdzić ile napisałem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To forum stało się chyba najpopularniejszym forum w całym gram.pl!!!!!!!! Nie było mnie pół dnia a już się musiałem przebijać przez 6 stron textów!! Niddługo nam miejsca zabraknie ;))


A co do Spamu to My raczej nie musimy się tym przejmować , tylko osoby które go robią i moderatorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 15:03, BlackBomb napisał:

A skąd wiesz ile napisze w miesiąc może 500?? A wróce na te statusy??? Bo te 24 to trochę....
W sumie to nie muszę na te ale gdzie moge sprawdzić ile napisałem???


1. Spamu się nie robi.
2. Nie rozumiem 1/4 Twojej wypowiedzi.
3. W statystykach Vilmara
4. Mnie nie pytaj co to są statystyki Vilmara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.04.2006 o 15:05, Krzaczek 1 napisał:


A co do Spamu to My raczej nie musimy się tym przejmować , tylko osoby które go robią i moderatorzy.


Chodziło mi o "normalny" SPAM, a nie jak ktoś dużo pisze i jeszcze na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 15:05, Vaxinar napisał:

1. Spamu się nie robi.
2. Nie rozumiem 1/4 Twojej wypowiedzi.
3. W statystykach Vilmara
4. Mnie nie pytaj co to są statystyki Vilmara.


Coś czuję żę Ad3 to była odpowiedź na pytanie ile napisałem postów. Ale jak wpisuje tam swój nick to cały czas mam tyle samo jako robotnik. A czego nie rozumiesz i o co chodzi z Ad1???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, może już naprawdę dość zajmowania sie jednym przypadkiem, bo niby chcecie żeby przystopował, ale cały czas ciągnięcie ten pasjonujący temat... Wszystkie odpowiedzi zostały już chyba udzielone, teraz po prostu pora na przeczytanie ich ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 15:03, BlackBomb napisał:

> Ty. Mam zacząć porównywać ? Ja napisałem 800 postów w tym miesiącu, a Ty 300 w 2 dni....

> Dziękuję.

A skąd wiesz ile napisze w miesiąc może 500?? A wróce na te statusy??? Bo te 24 to trochę....
W sumie to nie muszę na te ale gdzie moge sprawdzić ile napisałem???



Po pierwsze to wyluzuj. Te statystyki pojawiły sięcałkiem niedawno i ideą tego forum jest właśnie aby użytkownicy nie spamowali i nie pisali na odwał dla zrobienia jak największej ilości postów. BO TO SIĘ NIE LICZY DO STATUSU.
Powiedz mi coś szczerze - czytasz w ogóle co do Ciebie psizemy?
Wątpię byśdo owych statystyk wrócił bo oznaczałoby to kolejne dni bezsensownych postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 15:08, BlackBomb napisał:

Coś czuję żę Ad3 to była odpowiedź na pytanie ile napisałem postów. Ale jak wpisuje tam swój
nick to cały czas mam tyle samo jako robotnik. A czego nie rozumiesz i o co chodzi z Ad1???


Wiedziałem, że odpiszesz.
Spamu się nie robi, ponieważ on jest i zawsze był.
Nie rozumiem co miałeś na myśli pisząc "bo te 24 to troche". Co 24 i co trochę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 15:10, upiordliwy napisał:

Powiedz mi coś szczerze - czytasz w ogóle co do Ciebie psizemy?
Wątpię byśdo owych statystyk wrócił bo oznaczałoby to kolejne dni bezsensownych postów.


Czytam ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 15:03, BlackBomb napisał:

A skąd wiesz ile napisze w miesiąc może 500?? A wróce na te statusy??? Bo te 24 to trochę....


... słabo wygląda, a ty nie możesz pozwolić by średnia spadła poniżej 90 postów? :)

Dnia 28.04.2006 o 15:03, BlackBomb napisał:

W sumie to nie muszę na te ale gdzie moge sprawdzić ile napisałem???


no ty już niestety nigdzie ;) Trochę mnie to dziwi. W końcy BlackBomb tyle napisał po co to ukrywac i póki jest na forum to znaczy ze modki nie mają się do czego legalnie przyczepić. Więc niechby był w tych statsach bo to trochę wygląda na "nierównouprawnienie" :) Jak go modki zbanują to sam ze statsów wyleci.

Ale oczywiście to tylko moje skromne zdanie, którego Vil nie musi brać pod uwagę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 15:11, Vaxinar napisał:

> Coś czuję żę Ad3 to była odpowiedź na pytanie ile napisałem postów. Ale jak wpisuje tam
swój
> nick to cały czas mam tyle samo jako robotnik. A czego nie rozumiesz i o co chodzi z Ad1???


Wiedziałem, że odpiszesz.
Spamu się nie robi, ponieważ on jest i zawsze był.
Nie rozumiem co miałeś na myśli pisząc "bo te 24 to troche". Co 24 i co trochę ?


OK. Moja ostatnia odpowiedź na ten dzień - te 24 to mi się tak wyrwało po prostu, gdyż w porównaniu ze mną to jest trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 15:16, GeoT napisał:

Właśnie przeczytałem ostrzegawczy post Tyhe i ja się wycofuję z podkulonym ogonem z dyskusji
;)



Jesteśmy w kupie ,a kupy nikt nie ruszy...;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 15:21, spider88 napisał:

Panowie czas zakończyć ten off-topic.



Spider88 - > Zaczynasz zachowywać sie jak BlackBomb - wpisujesz siebez sensu do kolejnego tematu ;p

To właśnie był ontopic , tylko zeszlismy na poboczne aspekty tego tematu i za duzo pisaliśmy o tym samym , czyli sprawie BlackBomba. Temat zakończony wiec nie potrzeba wydaje mi siepostów jeszcze to podkreślającym . Gdyby każdy takiego posta napisał to mielibysmy cały wątek spamu . I tak jest tu go zbyt dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 14:54, upiordliwy napisał:

Czuje, żę teraz będzie nadrabianie . Oby nie takie jak kolega wykluczony ze statów.


Eee patrząc na ilośc postów nadrabiać nie mam czego. ;-) Ale stęskniłem się przez te parę dni za forum. Trochę to jednak jest uzależniające. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się