poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

hmm nie sądzę bo budo ma okolo 230znakow na post, a ja mam 160;) Najmniej ze wszystkich głownodowodzących;D Trzeba po prostu umiejetnie dodawac posty, ja tak robilem 2 tygodnie przed awansem i sie oplacilo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Nie będę komentował tego co sie tu wyprawia ;)
To forum po prostu nie docenia najbardziej wartościowych userów ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 12:43, Widek napisał:

hmm nie sądzę bo budo ma okolo 230znakow na post, a ja mam 160;) Najmniej ze wszystkich głownodowodzących;D
Trzeba po prostu umiejetnie dodawac posty, ja tak robilem 2 tygodnie przed awansem i sie oplacilo
:D


Inaczej mówiąc, a raczej pisząc zwyciężyła taktyka nad ilością i brutalną siłą dużej ilości postów;) hehe:) Tak czy siak skuteczne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 13:07, Budo napisał:

Nie będę komentował tego co sie tu wyprawia ;)
To forum po prostu nie docenia najbardziej wartościowych userów ;]


Hehe proponuję Ci zbojkotować forum. PRzykuć się do monitora i zawiadomić telewizję. Zastrajkować i zagrozić, że jak Ci nie dadzą awansu to przestaniesz korzystać z forum. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 13:09, HumanGhost napisał:

> /.../> Hehe proponuję Ci zbojkotować forum. PRzykuć się do monitora i zawiadomić telewizję./.../

Eeetam, to za mało. Musi być głodówka protestacyjna, bez tego telewizji nie będzie, a jak telewizji nie będzie, to cały protest na marne pójdzie... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 13:22, KrzysztofMarek napisał:

> > /.../> Hehe proponuję Ci zbojkotować forum. PRzykuć się do monitora i zawiadomić
telewizję./.../
Eeetam, to za mało. Musi być głodówka protestacyjna, bez tego telewizji nie będzie, a jak telewizji
nie będzie, to cały protest na marne pójdzie... ;D

To moze dodajmy do tego okupację siedziby CDP? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Wiem, połączymy wszystko razem- pójde do siedziby cdp, przykuję sie do któregoś monitora, po czym ogłosze głodówkę az do czasu ostrzymania awansu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 13:33, Budo napisał:


Wiem, połączymy wszystko razem- pójde do siedziby cdp, przykuję sie do któregoś monitora, po
czym ogłosze głodówkę az do czasu ostrzymania awansu :P

Biedny Budo... no to mieliśmy takiego fajnego forumowicza... będzie nam Ciebie brakować ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 13:33, Budo napisał:

> Wiem, połączymy wszystko razem- pójde do siedziby cdp, przykuję sie do któregoś monitora, po
czym ogłosze głodówkę az do czasu ostrzymania awansu :P

Tja, wyłączą Ci monitor i po krzyku. Albo przeniosą, Ciebie z monitorem, do oddzielnego pokoju i każą grać w Fable - przejdziesz wszystko, to Cię awansują. Za wytrzymałość ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 13:33, Budo napisał:


Wiem, połączymy wszystko razem- pójde do siedziby cdp, przykuję sie do któregoś monitora


Skoro już tam będziesz to nie lepiej samemu sobie zrobić awans, wkońcu będziesz miał dostęp do komputerów CDP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 14:40, Modest-Vermin napisał:

O kolejny Przewodniczący nie zauważyłem :) Gz


powoli zaczynają sie mnożyc;) No jeszcze 2 miejsca wolne ciekawe kto nastepny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 14:40, Modest-Vermin napisał:

O kolejny Przewodniczący nie zauważyłem :) Gz


Jak to kolejny?? Ja tu byłem trzecim Przewodniczącym więc prosze mi tu nie imputować. ;-)
Na tym statusie już trochę siedzę. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.05.2006 o 14:47, HumanGhost napisał:

Jak to kolejny?? Ja tu byłem trzecim Przewodniczącym więc prosze mi tu nie imputować. ;-)
Na tym statusie już trochę siedzę. :-D


Twoja rada z serwerem chyba najlepsza :P
Ale słyszałem że cdp ma serwy w stanach :)
PS jemu chodziło o widka chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 14:45, WorldWar3PL napisał:

"Bez kitu" , mnożycie się jak te mrówki :( : P Też chce przewodniczącego :(


Na delegata awansowałem zaraz po Widku, z przewodniczącym było analogicznie. Pozwalam więc sobie wysnuć teorię jakoby ciebie od najwyższego znanego statusu dzieliło już tylko około 21 dni. Musisz przyznać, że skoro już wysiedziałeś na tym forum 200 parę dni, to te pozostałe do nowego statusu miną jak z bicza strzelił;) Na pocieszenie dodam, że wcale nie odczuwam różnicy pomiędzy pisaniem jako delegat a przewodniczący, w sumie robią z tego zbyt duże halo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pewnym sensie to niespodziewałem się, że shinian zostanie tak szybko Przewodniczącym :] No Budo, postaraj się. Za swoją aktywność z M:tG powinieneś być już Przewodniczącym :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 15:23, Budyn napisał:

W pewnym sensie to niespodziewałem się, że shinian zostanie tak szybko Przewodniczącym :] No
Budo, postaraj się. Za swoją aktywność z M:tG powinieneś być już Przewodniczącym :]


to doprawdy dziwne bo shinian i ja zostalismy delegatami jakies 20 -25 dni po Budzie :) A jeszcze Budo nas miazdzy swą brutalną iloscią piostów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się