poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 28.05.2006 o 11:09, gloody napisał:

Ponury będziesz po Budzie kolejnym idolem nastolatek jak jeszcze poczekasz :P


własnie cos czuje ze Ponury niedlugo awansuje, bo ciągle zaskamla sie nad swoim losem , kiedy to on w koncu bedzie tym delegatem, bo ile to mozna byc brygadzista itp;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 11:46, Widek napisał:

> Ponury będziesz po Budzie kolejnym idolem nastolatek jak jeszcze poczekasz :P

własnie cos czuje ze Ponury niedlugo awansuje, bo ciągle zaskamla sie nad swoim losem , kiedy
to on w koncu bedzie tym delegatem, bo ile to mozna byc brygadzista itp;)



Ale ja nie dopatrzyłem sie za to dodatkowych żadnych punktów. Może było małym druczkiem w Regulaminie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narzekanie nic nie daje (vide Budo, który co prawda nie skamlał, ale troszkę mu było przykro, że od grudnia był Delegatem, a przyszło mu czekać na Przewodniczącego do maja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 11:53, Abi Dalzim napisał:

Narzekanie nic nie daje (vide Budo, który co prawda nie skamlał, ale troszkę mu było przykro,
że od grudnia był Delegatem, a przyszło mu czekać na Przewodniczącego do maja).


i własnie to jest troszke dziwne, wydaje mi się ze w przypadku niektorych osob maszyna do awansowania po prostu się zacina i raz na jakis czas pan mechanik przychodzi ją naprawic... tak taka jest moja teoria ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 11:56, Widek napisał:

> Narzekanie nic nie daje (vide Budo, który co prawda nie skamlał, ale troszkę mu było przykro,

> że od grudnia był Delegatem, a przyszło mu czekać na Przewodniczącego do maja).

i własnie to jest troszke dziwne, wydaje mi się ze w przypadku niektorych osob maszyna do awansowania
po prostu się zacina i raz na jakis czas pan mechanik przychodzi ją naprawic... tak taka jest
moja teoria ;]


Albo tak jak mówił Budo - pisze duzo ale mało regularnie i może nawet w godzinę napisać wiekszość postów z całego dnia a wwszyscy dobrze wiemy ,że punkty zaliczane są w zależności od czasu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mało prawdopodobne... Poza tym Budo sam mówił, że pisał dość nieregularnie, bo wpadał na moment, odpisywał na posty i uciekał. I w ten sposób nie wyrabiał normy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja wyskocze z pytaniem dotyczącym statystyk Vilmara.
Tam są statystyki/liczba wywołań danej osoby. Czy one są na dzień czy od powstania statystyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jescze jedno(dlaczego o tym zapomniałem?):
Czy jak jedna osoba zajrzy do statystyk określonej osoby dwa razy to czy będzie się to liczyło jako raz czy dwa? Inaczej: Czy to się liczy od ilości wywołań dosłownie czy od kazdej innej osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej ja widka niezaskamlam ja tylko co jakis czas sie zastanawiam kiedy to bedzie:))
A z tym idolem nastolatek to fajna ideea;) W koncu nastoltaki (tak 15 wzywz) sa bardzo ladne czasem a nwaet sie zdarz zarowno ladne jak i intleigentne i fajne:))

A co do maszyny to calkiem mozlie w koncu moga byc jakies ciecia etatow czy cos;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 16:31, Ponury rzniwiaż napisał:

Sory ze 2 pod zad ale co jest z uzytkownikiem bartheez wedlug statystyk zaczol jako przodowni
a po 17 postach stal sie brygadzista???


Była już o tym mowa i chyba nic nie ustalono.
Ja mam swoją tezę, że jest to Pracownik CDP, który zarejestrował się jako Przodownik. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 16:51, Vaxinar napisał:

> Sory ze 2 pod zad ale co jest z uzytkownikiem bartheez wedlug statystyk zaczol jako przodowni

> a po 17 postach stal sie brygadzista???

Była już o tym mowa i chyba nic nie ustalono.
Ja mam swoją tezę, że jest to Pracownik CDP, który zarejestrował się jako Przodownik. :P

Niekoniecznie zaclem przegladac statystyki i znalazlem duzo wiecej bledów np. w rankingu top1000 pisze ze kles jes bumelantem wchodze a on jest robotnikiem i nie pisze nic o zadnym degradzie wiec to moze raczej bład statystyk??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 16:51, Vaxinar napisał:

> Sory ze 2 pod zad ale co jest z uzytkownikiem bartheez wedlug statystyk zaczol jako przodowni

> a po 17 postach stal sie brygadzista???

Była już o tym mowa i chyba nic nie ustalono.
Ja mam swoją tezę, że jest to Pracownik CDP, który zarejestrował się jako Przodownik. :P

Tyhe już wypowiedziała się na ten temat http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=87&pid=10144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.05.2006 o 16:53, Ponury rzniwiaż napisał:

Niekoniecznie zaclem przegladac statystyki i znalazlem duzo wiecej bledów np. w rankingu
top1000 pisze ze kles jes bumelantem wchodze a on jest robotnikiem i nie pisze nic o zadnym
degradzie wiec to moze raczej bład statystyk??

Spróbuj wykasować cookies- powinno pomóc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 17:00, Wasizi napisał:

Odpowie ktoś na moje pytanie. Parę postów wyżej je zadałem.

Dotyczą od początku powstania statystyk :D (na dzien nie szalejmy :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 17:04, Puszkin napisał:

A właśnie co to jest to ilość wywołań przy statystykach ?? :>


Ile razy jakiś ktoś wpisał kogoś w wyszukiwarce.
Czyli jak piszę "Puszkin 100" to znaczy, że Twoja ksywa była wpisywana w szukajce (ten w statsach) 100 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 17:04, Puszkin napisał:

A właśnie co to jest to ilość wywołań przy statystykach ?? :>

Tzn. ile razy ktoś (lub Ty :P) ogladałem Twoje statystyki - "Wielki Brat Patrzy " :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się