poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Powtarzam - od jednej osoby możesz raz dostać wywołanie, czy jak ta osoba wywyła Ciebie 2 razy to będize jako 2 czy 1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 17:22, Wasizi napisał:

Powtarzam - od jednej osoby możesz raz dostać wywołanie, czy jak ta osoba wywyła Ciebie 2 razy
to będize jako 2 czy 1?

A jak sie sprawdza te wywolania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz w statystyki i jak masz tam "Konkretny uzytkownik" to na prawno pisze "Statystyki" :) Patrz wyżej i odpowiedz (ale nie Ty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 18:36, Dar15 napisał:

Yeyeye właśnie zostałem brygadzistą :D

Gratulacje!Właśnie zasiliłeś szeregi moich ''''pobratymców''''! ŁD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 19:06, Michał Raven napisał:

> Yeyeye właśnie zostałem brygadzistą :D
O gratki, witamy w gronie brygadzistów. Życzę dalszych suckesów.


Dzieki ;D Teraz przygotowuje sie do bycia delegatem;D Powodzenia wszuystkim :D !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No coraz więcej brygadzistów i delegatów tylko ja jak taki biedaczek z tym moim przodownikiem brne powoli bardzo powoli do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 19:07, Dar15 napisał:

> > Yeyeye właśnie zostałem brygadzistą :D
> O gratki, witamy w gronie brygadzistów. Życzę dalszych suckesów.

Dzieki ;D Teraz przygotowuje sie do bycia delegatem;D Powodzenia wszuystkim :D !!

To ja sie przygotowuje z toba moze kiedys to nastapi:) MAm taka nadziej nawet budo chocciaz mogl nie zwatpil;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.05.2006 o 19:07, Dar15 napisał:

Dzieki ;D Teraz przygotowuje sie do bycia delegatem;D Powodzenia wszuystkim :D !!

No to ja życzę szczęścia wam i..samemu sobie! ;D Muszę nadrobić te 3 mięsiące, które tak się zmarnowały, hlip hlip *popłakuje* :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 19:24, olki77 napisał:

No coraz więcej brygadzistów i delegatów tylko ja jak taki biedaczek z tym moim przodownikiem
brne powoli bardzo powoli do przodu.


No gdyby nie te degrady to byłbyś już w połowie delegata (trochę przesadzam, ale... :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 20:04, matizek12 napisał:

No to ja życzę szczęścia wam i..samemu sobie! ;D Muszę nadrobić te 3 mięsiące, które tak się
zmarnowały, hlip hlip *popłakuje* :P

Nie łam się, będzie dobrze już może w lipcu awnasujesz do grona delegatów.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 20:10, Michał Raven napisał:

> No to ja życzę szczęścia wam i..samemu sobie! ;D Muszę nadrobić te 3 mięsiące, które tak
się
> zmarnowały, hlip hlip *popłakuje* :P
Nie łam się, będzie dobrze już może w lipcu awnasujesz do grona delegatów.:)

Oj to nic wiadomego wsumieniema co prorokowac ale zycze mu tego i sobie tez;))
Swoja droga czy status to az tak wazna sprawa;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, rangi to prestiż :-) Więcej osób przeczyta twój post jeżeli masz wyższy status bo są świadomi tego, że masz COŚ do napisania. Niestety, ale wiele osób praktykuje takie rzeczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 20:10, Michał Raven napisał:

> No to ja życzę szczęścia wam i..samemu sobie! ;D Muszę nadrobić te 3 mięsiące, które tak
się
> zmarnowały, hlip hlip *popłakuje* :P
Nie łam się, będzie dobrze już może w lipcu awnasujesz do grona delegatów.:)

Dzięki za słowa otuchy, ale nie wymagam szybkiego awansu :) Jako Brygadzista napisałem dopiero ok.180 postów a jako przodownik napisałem ok 650 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 21:54, WorldWar3PL napisał:

Wiesz, rangi to prestiż :-) Więcej osób przeczyta twój post jeżeli masz wyższy status bo są
świadomi tego, że masz COŚ do napisania. Niestety, ale wiele osób praktykuje takie rzeczy :(


To co mówisz jest przerażające. Bo to oznacza że niektórzy czytają również ze szczególną uwagą posty spamerów z wysokimi statusami, a z mniejszą dokładnością wartościowe posty np. obywateli.

Myslę że jednak większą wagę forumowicze przywiązują do powszechnej opinii o kimś (czyli z obeserwacjii jak dana osoba dyskutuje na forum), oraz tego jak często i w jakich tematach się udziela. To nie jest tak proste jak mówisz. Gdyby tak było to naprawdę najczęściej czytanymi postami byłyby
"O KURCZE TA GRA WYMIATA!!!11!!"
Bo takie osoby na przykład dospamowały sięwysokich statusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mija powoli miesiąc jak już jestem przewodniczącym, powoli trzeba ze smutkiem rozstac się ze swoim aktualnym statusem:) Co do Sekretarza to wlasnie mi się spodobał, ale jednego czego sie nie moge doczekać to Wiz i Wlasnego Tytułu to bedzie czad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 17:22, Wasizi napisał:

Powtarzam - od jednej osoby możesz raz dostać wywołanie, czy jak ta osoba wywyła Ciebie 2 razy
to będize jako 2 czy 1?


Od jednego użytkownika możesz dostać n- wywołań (gdzie n należy do liczb naturalnych:P) doliczanych do sumy wszystkich wywołań za każdym razem. Vilmar kiedyś pisał, że istnieje możliwość ustawienia strony tak, aby wywołanie danego użytkownika przez daną osobę było naliczane tylko raz na 24h. Jednak taki config spowodowałby przynajmniej dwukrotne wydłużenie czasu ładowania strony. Dla Vilmar''a priorytetem była szybkość działania tej strony więc ta funkcja poleciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się