poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 29.05.2006 o 20:10, bobek89 napisał:

Elo, elo a ja mam pytanko jeszcze nt statusów obok (pod) nickiem. Tam przeglądałem ostatnio
statystyki (i teraz dla potwierdzenia tego widoku) i patrze i coś mnie dziwi: dlaczego niektórzy
mają po 1500 postów i są PRZODOWNIKAMI , a niektórzy mają 22 bądź więcej (przyjmijmy granice
do 200 postów - do niej zaliczają się np: bartheez i Narrenturm) i są BRYGADZISTAMI ? Czy ktoś
może mi wytłumaczyć jak sie ocenia bo ja chyba jakiś tępy jestem :P No chyba że Sol lub jakiś
Mod nagradza za ładne posty i dlatego takie rzeczy się tu dzieją:]

Bo niektórzy mogli być brygadzistami i zostali zdegradowani do tego stopnia, że musieli wszystko nadrabiać.Ale statusu nie dostaje się gdy napisze się jak najwięcej postów, są punkty, które są przydzielane np. możesz napisać 20 postów dziennie i dostaniesz np. 4 punkty, a ktoś inny napisze 6 postów i dostanie 6 punktów.Tyle tylko mogę wytłumaczyć bo nie znam się na tym za bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka osób już ci część zagadnienia wyjaśniło.. Widzisz ten system jest stworzony tak by np. jakiś spamer nie dostawał awansu na delegata w miesiąc:) Dlatego Status nie zależy od ilości postów:) Wystarczy regularnie pisać i zgodnie z regulaminem, a awans przyjdzie szybciej niż myślisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Hehe, tak cwano żeś to znalazł, ale to sa dane dotyczące starego forum :>
Tutaj system jest "analogiczny", ale sa pewne "usprawnienia", więc do końca nie wiadomo jak to wygląda teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to kozakiem jest HumanGhost. Nie dlatego ze napisal 6000 czy 16000 tysiecy postów. Bo to można sobie siedziec i pisac przerózne glupoty i durnoty. Ale ze wypowiedział się w 984 różnych tematach. To jest prawdziwy omnibus. CZłowiek renesansu. Jak Da Vinci co najmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponury nareszcie pozucil swe dotychczasowe brygadzistowanie i awansowal:)) Wiedzmin przyniosl mi szczescie ;) Mam nadziehje ze kamil i maciek rowniez niedlugo okona teg czynu:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2006 o 11:12, Ponury rzniwiaż napisał:

Ponury nareszcie pozucil swe dotychczasowe brygadzistowanie i awansowal:)) Wiedzmin przyniosl
mi szczescie ;) Mam nadziehje ze kamil i maciek rowniez niedlugo okona teg czynu:))

No to gratki .Grono Delegatów się powiększa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 30.05.2006 o 11:14, spider88 napisał:

No to gratki .Grono Delegatów się powiększa ;)


Naomiast mam nadzieje ze ty z nego odejdziesz do wyzszego powolania;)) Tzn zycze ci przewodniczacego:) Ale niezly awans po ponad 210 dniach z wami ten awansik mnie spotkal:) Mam nadzieje rownez ze wszyscy ktorzy starali sie o ten status razem zemna tez niedlug dolacza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! Witamy w gronie delegatów.
I mała prośba przy tej okazji: jako że jesteś delegatem, to musisz tu świecić przykładem w każdej dziedzinie. Między innymi chodzi o bardzo wyraźne pisanie i sprawdzanie posta przed wysłaniem. Bo o ile lubię czytać twoje posty o tyle mam już palpitację lewego oka przez próbę rozszyfrowania niektórych z nich ;)
Pozdrawiam i raz jeszcze gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2006 o 11:12, Ponury rzniwiaż napisał:

Ponury nareszcie pozucil swe dotychczasowe brygadzistowanie i awansowal:)) Wiedzmin przyniosl
mi szczescie ;) Mam nadziehje ze kamil i maciek rowniez niedlugo okona teg czynu:))

Gratulations! Życzę dalszych sukcesów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2006 o 11:12, Ponury rzniwiaż napisał:

Ponury nareszcie pozucil swe dotychczasowe brygadzistowanie i awansowal:)) Wiedzmin przyniosl
mi szczescie ;) Mam nadziehje ze kamil i maciek rowniez niedlugo okona teg czynu:))



Serdeczne gratulacje ;) Wreszcie wybiłeś sie przede mnie ;p Trzymam kciuki za jak najszybszy awans Twój ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2006 o 14:40, upiordliwy napisał:

> Ponury nareszcie pozucil swe dotychczasowe brygadzistowanie i awansowal:)) Wiedzmin
przyniosl
> mi szczescie ;) Mam nadziehje ze kamil i maciek rowniez niedlugo okona teg czynu:))


Serdeczne gratulacje ;) Wreszcie wybiłeś sie przede mnie ;p Trzymam kciuki za jak najszybszy
awans Twój ;)


Ooo upiordliwy juz brygadzistą? No to po wakacjach będzie delegat :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.05.2006 o 14:44, Sand Wraith napisał:


Ooo upiordliwy juz brygadzistą? No to po wakacjach będzie delegat :p



No już troche jestem sobie Brygadzistą z czego całkiem siecieszę :) Lepiej chuchać na zimne. Mimo braku kNOTareszta moderatorów podzieliła sobie jego funkcje - patrz degrad Vaxianra - lepiej uważać :) A na wakacjach nawet najwięksi forumowi wyjadacze odpoczywają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tym że Vaxinar dostał degrada, nie wiedziałem. Wiesz może za co dostał ?? I znowu długa droga do przewodniczącego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2006 o 14:51, lis899 napisał:

O tym że Vaxinar dostał degrada, nie wiedziałem. Wiesz może za co dostał ?? I znowu długa droga
do przewodniczącego.



Proponuję o tym tutaj za szeroko nie dyskutować , od tego jest temat Kącik Zdegradowanych - powiem krótko żeby nie padł milion pytań - zerknijcie do tematu dla nowych , tego liliowego podczepionego - i nie polecam prowadzić tam dyskuji gdyż wlasnie za coś takiego dostał.


P.S. Cóż za ironia - Budo jednak w pierwszej dziesiątce ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się