poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Sporo się trzeba namęczyć żeby dostać ten tytuł więc mogli by zrobić. Na innych forach jest przejżyście z tymi ikonkami, a jak jeszcze dodadzą awatary to przecież tych emoikonech nie było by widać bo wszędzie będzie kolorowo od awatarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 13:04, BlackBomb napisał:

Sporo się trzeba namęczyć żeby dostać ten tytuł więc mogli by zrobić. Na innych forach jest
przejżyście z tymi ikonkami, a jak jeszcze dodadzą awatary to przecież tych emoikonech nie
było by widać bo wszędzie będzie kolorowo od awatarów.


Ale avatar jest jeden i jest przyadatny, bo po nim można fajnie identyfikować usera.
Emoty - NIE. Nie chce oglądać, jak ktoś ich daje po 20 na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 13:10, morthi napisał:

tylko kiedy te avatary wprowadza :)

Ja nie marudzę, ja czekam. :]

Dnia 22.06.2006 o 13:10, morthi napisał:

moze tylko wlasnotytulowcy beda je mogli posiadac ?:)

Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 14:04, Arclight napisał:

Tak ostatnio sobie myślałem, że Delegat by się nowy przydał (czyt. ja ;P) i proszę :-)


O to gratulacje :)
To teraz moja kolej (Stwór naśladuj mnie :P):
"Przydałby się nowy przewodniczący" i co? Dalej delegat :P

Co do awatarów to sprawa jest naprawdę zastanawiająca bo mówiło się o nich, że wejdą do końca roku... poprzedniego, a tutaj dalej ani widu ani słychu. Nie wiadomo jak to wkońcu będzie wyglądało i przedeszystkim kiedy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, dzięki. W zasadzie Delegatem powinienem już być jakiś czas, niestety degrad Brygadzista -> Przodownik trochę cały proces opóźnił. Cóż, przynajmniej dostałem zasłużenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz według niektórych nie ma niezasłużonych degradów ;) :P a co do avatarów - no i wizytówki mogły by się pojawić.. jakoś wogóle forum chyba się zatrzymało w ewolucji... albo mnie sięwydaje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 15:08, morthi napisał:

jednak mialem proroczy sen :) dwa awanse jednego dnia :D moze zostane jasnowidzem ?:D

Powiedz mi kiedy Ci się przyśni olcia13, jako brygadzista, abo znowu robotnik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 15:16, morthi napisał:

dzisiaj snil mi sie tylko awans :)

A.., no fakt to by było troszkę dziwne jakbym Ci się śniła po nocach, nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojecia nawet jak wygladasz wiec sniace sie literki ktoreby mnie gonily zadajac wciaz pytanie do gory czy w dol...tak. mogloby to byc straszne :D

ale od tej chwili stalbym sie wieszczem na forum :D rpzepowiadajacym awanse i degrady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 15:19, morthi napisał:

nie mam pojecia nawet jak wygladasz wiec sniace sie literki ktoreby mnie gonily zadajac wciaz
pytanie do gory czy w dol...tak. mogloby to byc straszne :D

ale od tej chwili stalbym sie wieszczem na forum :D rpzepowiadajacym awanse i degrady ;)

Jak Ci się przyśni ciemnowłosa, dziewczyna z kucykiem (wysoka, szczupła) to daj mi znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok :D jak sie przysni to dam Ci znac :D ale nie wiem jeszcze co to bedzie oznaczac :) moze fakt napisania najwiekszej liczby postow danego dnia ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się