poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

A ja zauważyłęm taką fajną rzecz w moim zachowaniu! :)
Jak byłem Obywatelem to prawde mówiąc regulamin a co to jest regulamin ? ;)
Potem stałem się Robotnikiem tu już człowiek zaczyna się interesować statusem i powoli kożysta z Regulaminu.
Później byłem przodownikiem to tak pół na pół ciągle się wydawało, że się na zawsze zostanie tym przodownikiem, ale człowiek tu już się naprawdę stara!
Teraz jestem Brygadzistą i naprawde człowiek jest na takiej klasie jak siemasz, niewyklina się regulamin 100% po prostu nie moge się doczekać kiedy będe tym Delegatem też napewno się zmienie! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm ciekawe ale wydaje mi się ze na forum są ludzie ktorzy dalej są delegatami / brygadzistami a z regulaminem do tej pory sie nie zapoznali przy okazji nie stosujac sie do niego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 01:24, Widek napisał:

hmm ciekawe ale wydaje mi się ze na forum są ludzie ktorzy dalej są delegatami / brygadzistami
a z regulaminem do tej pory sie nie zapoznali przy okazji nie stosujac sie do niego ;)


Uważam, że przeczytanie regulaminu nie jest konieczne. Wystarczy, że ma się pewne obycie z innych for (nie zakładanie dubletów, nie spamowanie, nie przeklinanie itp.) i głowe na karku mozna spokojnie przeżyc. Chociaż zapoznac się z regulaminem też nie zaszkodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 07:55, gloody napisał:

Uważam, że przeczytanie regulaminu nie jest konieczne. Wystarczy, że ma się pewne obycie z
innych for (nie zakładanie dubletów, nie spamowanie, nie przeklinanie itp.) i głowe na karku
mozna spokojnie przeżyc. Chociaż zapoznac się z regulaminem też nie zaszkodzi ;)



Jeśli się ma troche oleju w głowie to nigdy się niedostanie degrada. Ale to fakt niektorzy Brygadzisci czy Delegaci niezasluguja na swoje tytuly. Moze przy kazdym awansie zostanie wprowadzony test IQ :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.06.2006 o 08:27, Kasq napisał:


Jeśli się ma troche oleju w głowie to nigdy się niedostanie degrada. Ale to fakt niektorzy
Brygadzisci czy Delegaci niezasluguja na swoje tytuly. Moze przy kazdym awansie zostanie wprowadzony
test IQ :P hehe

Zaslugują zawsze gdyż naicza sie wkład forumowy a nie inteligencje. Inaczej pół narodu niemoglo b korzystac z internetu;D Pozatym wpaść z degradem można czasem w wydawałoby sie bardzo oczywistej sprawie (patrz yarr vs kNOT:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję dzisiejszego awansu dla lisa899. Został Delegatem i jak według mnie całkiem szybko.
Kasq, dostać degrada można zawsze, jak ma się olej w głowie, to też może się z degradem spotkać. Niektózi wysokotytułowcy dostali degrady za jakieś małe przewinienia, nie zauważyli ostrzeżenia, ktore było paę stron wcześniej... Mnie degrad złapal niesopdziewanie :D, tak samo jak Vaxinar''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba opsuła się wysukiwarka forumowiczów bo kiedy piszę swoje imię pokarzułe mi inne:


Konkretny użytkownik:
Slawek 22


I pokażuje Wujti 123.
Proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, Jak wpisałem wojti123 pokazał się malomowny18, jak malomowny18 to potem jeszcze kto inny itd.
Zauważyłem że pokazują się jedynie obywatele.
Jedyny sposób jaki znalazłem to to, że wejdziesz sobie na listę Obywateli, znajdziesz Slawek 22, naciśniesz i wyświetlą się Twoje statystyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest tak samo, jak u fanafilmu.pl. :-) Ale dziwne, że "działa" to tylko przy Obywatelach. Użytkownicy z innymi statusami ukazyją się poprawnie. Trzeba poczekać na Vilmara, on na pewno coś poradzi. :] O ile już nie radzi. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem też... Identycznie, po prostu coś się pomieszało z Obywatelami w statystykach. Vilamr (na GG) poinformował mnie, ze zajmie się tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uznałem, że zadam tu pytanie:D
Czy jak ktoś jako pierwszy skomentuje jakiś news, to będzie zaliczać się do statystyk jako założony temat? Jako autorzy w komentarzach padawane są pierwsze osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 20:47, explotion napisał:

ale... co w statystykach oznacza wartość "średnia"??


Oznacza ona średnią liczbę postów przypadających na jeden dzień. Czyli ile postów piszesz średnio w ciągu 24h. Możesz to łatwo sprawdzić: wystarczy pomnożyć średnią razy liczbę dni i wychodzi ci Twoja całkowita liczba napisanych postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje... :)
Oczywiście po mojej nieobecności dłuższy czas dopiero wczoraj zauważyłem ten linczek... :) jest prześliczny i przepiękny... :) Fajnie wiedzieć że napisałem tyle postów... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 07:29, morthi napisał:

snilo mi sie zezdtalem delegatem dzisiaj ;) wchodze na forum ale niestety ;)

Jeszcze młoda godzina. Nie gardź dniem przed zachodem słońca. :) Widzę, że jesteś mocno związany z forum i ze statusem skoro po nocach Ci się śnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiesz, może dziś wieczorem się uda, też miałem taki sen, i dostałem w ten dzień, tylko że wieczorem, nie trać nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się