poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 29.06.2006 o 16:35, Wasizi napisał:

W chwili obecnej jak przewiduję 13 postów ma 76 osób. Trochę dużo :-)



Przewidujesz?... znów dar jasnowidzenia? nie wiem tego ja - wie to wasizi pamiętasz ?;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 16:37, micaa napisał:

Macie jednak racje. Sorka że was obrazilem !



Kiedy? nie rozumiem... pzrecież nowicjusze są po to żeby sie pytać ;-P a tematy dobre dla pytań to ten i stworzony przez soleilę "Jesteś tu pierwszy raz?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 16:37, gieroj napisał:

> W chwili obecnej jak przewiduję 13 postów ma 76 osób. Trochę dużo :-)
>


Przewidujesz?... znów dar jasnowidzenia? nie wiem tego ja - wie to wasizi pamiętasz ?;-P


Aż takiej sklerozy w młodym wieku nie mam, ależeby zapomnieć. Zacny gieroju, czy Ty mieścisz się w top 100 w liczbie postów? A może masz większą liczbę napisanych postów? Ja mam ów wygodne miejsce 72, a jakiś czas temu miałem 78... :-) Ale nie o to "chodzi". Nie "chodzi" też o statusy. "Chodzi" o znajmoych z Tego forum :-) i nie tylko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacny gieroju, czy Ty mieścisz

Dnia 29.06.2006 o 16:41, Wasizi napisał:

się w top 100 w liczbie postów? A może masz większą liczbę napisanych postów? Ja mam ów wygodne
miejsce 72, a jakiś czas temu miałem 78... :-) Ale nie o to "chodzi". Nie "chodzi" też o statusy.
"Chodzi" o znajmoych z Tego forum :-) i nie tylko...


Ależ tak! Mam 61 miejsce... a w średniej chyba 17...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 16:29, Wasizi napisał:

Ktoś taką liczbe już miał, a ja ją niechybnie ominąłem. CO najwyzej mogę dojść do 6666, ale
to nie to samo co trzy szósteczki...


Nie to samo, czyli co ? Podniecające ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 16:55, Vaxinar napisał:

Nie to samo, czyli co ?


To, że trzy szóstki rózną się bynajmniej od czterech szóstek tym, że pomiędzy nimi jest 6000 liczb, a to chyba trochę dużo.. Poza tym, jeszcze nikt nie "doskoczył" do takiej liczby postów, co najbliżej jest HumanGhost, i brakuje mu ok. 100 postów.

Dnia 29.06.2006 o 16:55, Vaxinar napisał:

Podniecające ?


Nie wiem, co ma być w tym podniecające. Mnie liczby nie podniecają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 16:33, gieroj napisał:

> jest kto? ;-P a rang nie musi być... przecież będziesz zawsze pisał raczej tak samo!

Tu mogę się nie zgodzić, gdyż właściwie z czasem na forum zyskujesz doświadczenie i poznajesz ludzi, rozumiesz funkcje forum. Przodownicy i brygadziści piszą najwięcej i sensownie. Delegatów jest niewiele, Przewodniczących jeszcze mniej. Piszą rzadko, ale widać, że ich posty są przemyślane. Tymczasem sporo obywateli i robotników pisze gorsze posty i spamuje mocno. Bywa, że jacyś yyy niedoswiadczeni zakładają tematy mocno bez sensu i przy takich widzimy kłódkę. Ale co się oszukiwać, ja na przykład też taki byłem i pamiętam, jak Wolvi mnie bluzgał, że powtarzajace się tematy dawałem. Nie wiedziałem o przeglądarce, nikt mnie nie znał i vice versa. A teraz widać. Na forum na poważnie piszę od paru miesięcy. I jestem Brygadzistą hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Przewodniczących jeszcze mniej. Piszą rzadko, ale widać, że ich posty są przemyślane.

Piszą rzadko ? Niestety z tym chyba mogę się zgodzić :) Pierwsza dziesiątka napisanych postów to prawie sami przewodniczący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 17:07, Liqid napisał:

> > jest kto? ;-P a rang nie musi być... przecież będziesz zawsze pisał raczej tak samo!

Tu mogę się nie zgodzić, gdyż właściwie z czasem na forum zyskujesz doświadczenie i poznajesz
ludzi, rozumiesz funkcje forum. Przodownicy i brygadziści piszą najwięcej i sensownie. Delegatów
jest niewiele, Przewodniczących jeszcze mniej. Piszą rzadko, ale widać, że ich posty są przemyślane.
Tymczasem sporo obywateli i robotników pisze gorsze posty i spamuje mocno. Bywa, że jacyś yyy
niedoswiadczeni zakładają tematy mocno bez sensu i przy takich widzimy kłódkę. Ale co się oszukiwać,
ja na przykład też taki byłem i pamiętam, jak Wolvi mnie bluzgał, że powtarzajace się tematy
dawałem. Nie wiedziałem o przeglądarce, nikt mnie nie znał i vice versa. A teraz widać. Na
forum na poważnie piszę od paru miesięcy. I jestem Brygadzistą hehe.


Jak ja! wyszukiwarka to kiedyś było dla mnie błoto... jako xywka 1 tematów mi TYHE zamknęła chyba z 10!... eh... co tu wspominać! spamowałem i miałem bumelanta... od tamtego czasu przejrzałem na oczy ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie o to chodzi, ale spójrz teraz na rozmaite strony w tematach i porównaj liczbę postów przewodniczących lub delegatów z innymi tytułami. Najpopularniejszą grupą forowiczów są przodownicy.
Swoją drogą, czy jeśli logujesz się w internecie, zostawiasz komputer z gram.pl na pulpicie na noc, to automatycznie rośnie ci liczba pkt. . Bo punkty są za obecność na forum co? Ale chyba jednak aktywną, a nie bierną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za drugiego posta pod rząd . SARCASTIC MODE ON:
A i skracać odpowiedzi się nauczyłeś. SARCASTIC MODE OFF: :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2006 o 17:15, Liqid napisał:

Swoją drogą, czy jeśli logujesz się w internecie, zostawiasz komputer z gram.pl na pulpicie
na noc, to automatycznie rośnie ci liczba pkt. . Bo punkty są za obecność na forum co? Ale
chyba jednak aktywną, a nie bierną.


oczywiście że tak, chyba nie ma osoby ktora by zostawiała na noc specjalnie forum gram.pl co nie ?:) Ale oczywiscie przodownicy to duża grupa osob piszących juz (raczej;)) z sensem i często ich wszędzie widać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I pobiłem rekord! Nie jestem jeszcze brygadzistą, a teraz patrząc na posty jeszcze później niż 17.17 to jestem... najdłuższym przodwonikiem... mam najwięcej postów... <rozpacz> ;-( ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 17:15, Liqid napisał:

Dobra, nie o to chodzi, ale spójrz teraz na rozmaite strony w tematach i porównaj liczbę postów
przewodniczących lub delegatów z innymi tytułami. Najpopularniejszą grupą forowiczów są przodownicy.

Swoją drogą, czy jeśli logujesz się w internecie, zostawiasz komputer z gram.pl na pulpicie
na noc, to automatycznie rośnie ci liczba pkt. . Bo punkty są za obecność na forum co? Ale
chyba jednak aktywną, a nie bierną.


Musisz co ok. 5 minut odświeżać stronę, a może co 15. Na pewno potem uznają Cię ze niedostępnego, i uważam ,zę to jest dobra metoda. :-) I na dodatek trzeba chyba nie tylko odświeżać storną, ale czasem wejść w jakiś temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, chyba, że liczyć tych zdegradowanych. Najdłuższym Przodownikiem jest tak naprawdę Evilkhan .On miał 4 degrady i teraz ma 2990 postów i tytuł przodownika. Ty miałeś jednego degrada. Ale nie martw się, bo możliwe, że niedługo będziesz tym upragnionym brygadzistą, tak jak ja. Życzę ci tego gieroj. Swoją drogą, gdyby nie ten degrad już byłbyś nim zapewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 17:27, Liqid napisał:

No, chyba, że liczyć tych zdegradowanych. Najdłuższym Przodownikiem jest tak naprawdę Evilkhan
.On miał 4 degrady i teraz ma 2990 postów i tytuł przodownika.


Ta... ale mi chodzi o samego przodownika... on ma jako przodwonik jakieś 790 postów a ja jakieś... 890 ;-/


Ty miałeś jednego degrada. Ale

Dnia 29.06.2006 o 17:27, Liqid napisał:

nie martw się, bo możliwe, że niedługo będziesz tym upragnionym brygadzistą, tak jak ja. Życzę
ci tego gieroj. Swoją drogą, gdyby nie ten degrad już byłbyś nim zapewne.



Dzięki! Swoją drogą gdyby nie ten degrad to byłbym nim a jakbym był dalej xywką1 to byłbym pewnie delegatem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy ludzie? Piszecie na tym forum tylko po to aby zwiększyć status? Ja nie rozumiem. Po co? Czy to wam przyniesie sławe, bogactwo czy tym podobne rzeczy? Ja jestem obywatelem i jakoś mi to specjalnie nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 18:56, pawlo131 napisał:

Co wy ludzie? Piszecie na tym forum tylko po to aby zwiększyć status? Ja nie rozumiem. Po co?
Czy to wam przyniesie sławe, bogactwo czy tym podobne rzeczy? Ja jestem obywatelem i jakoś
mi to specjalnie nie przeszkadza.

Ale to sprawia przyjemność :-P Żeby zdobyć wyższy status (szczególnie te powyżej Przodownika) trzeba sie nielicho opisać i poczekać co najmniej miesiąc, więc jakby nie patrzeć jest z tego satysfakcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 18:56, pawlo131 napisał:

Co wy ludzie? Piszecie na tym forum tylko po to aby zwiększyć status? Ja nie rozumiem. Po co?
Czy to wam przyniesie sławe, bogactwo czy tym podobne rzeczy? Ja jestem obywatelem i jakoś
mi to specjalnie nie przeszkadza.


Ale kto tutaj mówi, że pisze tylko i wyłącznie dla statusu? Przecież forum ma dawać ludziom przyjemność, rozrywkę, pomoc w problemach, a statusy są tylko odzwierciedleniem długości bycia na tym forum (choć nie zawsze) i pomocy innym (w pewnym sensie).
Masz rację, to, że jesteś obywatelem przecież w rzaden sposób Cię to nie dyskryminuje (chyba, że w oczach niektórych, którzy mają wyższy status i uważają się za "bogów").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jasne, ale jak toś spojrzy na tytuł , to od razu widać ile przebywał na forum. (nie licząc degradów, lepsze są jednak statystyki). Po pierwsze daje to satysfakcję, że jesteś w końcu tym upragniomym delegatem etc. , i po drugie wiadomo, że brygadzista np. ma większe doświadczenie na forum. I to widać . Osoby są przynajmniej podzielone na tytuły i to jest dobre. Ty wiele nie napisałeś, dlatego jesteś wciąż mało wtajemniczony. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się