poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 28.06.2006 o 21:16, Budyn napisał:

> > > Wyżucili go już dawno (może 2 miesiące temu) bo prowokował innych do złego zachowania,

>
> > po czym
> > > dawał im degrady/bany :O
> >
> > Dawno go nie widziałem, lecz nie wiedziałem ,że aż do takiego stanu doszło.
> >
> Podobno zrobił coś naprawdę chamskiego (ale nie wiem co, bo tylko tak słyszałam)
Poprostu nadużył władzy, ot co. Przyjemnie by było zobaczyć og teraz jako obywatela :]

ooooo. Tak. kNOT obywatwel. Yeah!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.06.2006 o 21:40, olcia13 napisał:


> Poprostu nadużył władzy, ot co. Przyjemnie by było zobaczyć og teraz jako obywatela :]

ooooo. Tak. kNOT obywatwel. Yeah!



To najpierw chesz żeby wroćił a teraz sie cieszysz z jego degradu - 10???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 21:38, Ponury Żniwiarz napisał:

Sory z ciekawości:D JAk ty siedząc od poczatku na nowym forum mgłeś napisac tylko 8 postów;D

Moje palce nie lubią klawiatury, ale lubię czytać. A jak już poczytam, to przeważnie stwierdzam: Nic dodać. I nie dodaję. Ale czasem cos mnie jednak sprowokuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 21:43, Ponury Żniwiarz napisał:


>
> > Poprostu nadużył władzy, ot co. Przyjemnie by było zobaczyć og teraz jako obywatela
:]
>
> ooooo. Tak. kNOT obywatwel. Yeah!


To najpierw chesz żeby wroćił a teraz sie cieszysz z jego degradu - 10???

Nie, źle mnie zrozumiałeś chodziło mi o to, że miło by go było tu widzieć jako zwykłego forumowicza z którym mozna byłoby pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.06.2006 o 21:44, marudaXL napisał:

Moje palce nie lubią klawiatury, ale lubię czytać. A jak już poczytam, to przeważnie stwierdzam:
Nic dodać. I nie dodaję. Ale czasem cos mnie jednak sprowokuje.


Ja tez cześciej czytam forum niz się na nim wypowiadam i tez jestem na nowym forum od początku. Jednak to "rzadkie" pisanie to w moim przypadku ponad 500 postów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostęp do internetu mam od marca i jest to "moje" pierwsze forum.
Nurtuje mnie pytanie (przepraszam że trochę naiwne:)): czym właściwie jest status i jakie daje korzyści?
( właśnie zauważyłem u siebie Robotnik )
Z góry dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 21:09, olcia13 napisał:

Podobno zrobił coś naprawdę chamskiego (ale nie wiem co, bo tylko tak słyszałam)


Żeby tylko raz.
kNOTa lubiłem na starym forum bardzo, gdyż był najostrzejszym z Moderatorów i stosował najostrzejszą karę jaką się dało, trzymał dyscypline i nie patyczkował się nigdy. Za dodatkową dyskusję na temat "jestem niewinny" jeszcze jeden degrad. Wchodził do głupich tematów - autor tematu -3, wszyscy którzy wpisali się dla głupoty -1, a nieraz i jeszcze gorzej. Dlatego Go właśnie polubiłem.
Niestety na nowym forum bardzo się zmienił, ale na początku trudno było to zauważyć, gdyż degradem Upiora zbytnio się nie przejąłem. Jednak jeden z forumowiczów przedstawił mi linki do parunastu postów kNOTa, w którym ukazywał siebie jako mistrza prowokacji - "no dalej, zdenerwuj się, podnieś głos, a ja Ci dowale".
Dostałem również rozmowę mailową kNOTa z tym userem i trochę nie chciało mi się wierzyć, ale to były fakty.
Na szczeście trafił nam się użytownik, który dzięki stoickiemu spokojowi przeszedł przez to wszystko.
kNOT na innym forum napisał podobno do Modest - Vermina, że sam się zwolnił.
Szkoda - był z Niego wzór. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 00:19, olbin napisał:

Nurtuje mnie pytanie (przepraszam że trochę naiwne:)): czym właściwie jest status i jakie daje

Pokazuje "doświadczenie" forumowicza. Czyli w sumie ile napisał postów ( ino system nie liczy postów, kiedy się spamuje). A w sumie oprócz satysfakcji nic nie daje. Ot, za jakiś czas, jak będziesz brygadzistą, delegatem, przewodniczącym popatrzysz na obywatela i powiesz: Taki to nie umie z tego forum korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 00:28, AgayKhan napisał:

> Taki to
nie umie z tego forum korzystać.

No cóż wszędzie początki są trudne ;)
Wielkie dzięki za wyjaśnienie
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2006 o 00:32, olbin napisał:

No cóż wszędzie początki są trudne ;)

Nie, to było oczywiście ironiczne. Nie jest źle. Ino faktycznie są osoby, którym status w głowach przewraca, czują się lepsi, bo są delegatami/brygadzistami/przedowniczącymi/przodownikami . A w rzeczywistości tylko dłuższy czas są na forum i regularnie piszą posty. Dla niektórych jest to chyba najważniejsza rzecz na tym forum. Aby uzyskać jakiś tam status.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 00:32, olbin napisał:

No cóż wszędzie początki są trudne ;)


Czy takie trudne, bo ja wiem... Ja jestem na forum juz od ilus tam set dni, na starym tez bylem sporo i jak narazie jestem Brygadzista a niewiem czy sie napracowalem. Poprostu czytam niemal wszystkie newsy i sledze jeden temat, to wszystko. Wypowiadam sie dosc rzadko a jezeli juz w jakiejs wiekszej czestotliwosci to jak sie kluce. :)
Grunt to nieotrzymac degrada za gluopty. :D

A co do tego jak cie traktuja to nigdy sie nie spotkalem aby mi ktos powiedzial "Ty robol siedz cicho ba ja jestem Delegat". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>"Ty robol siedz

Dnia 29.06.2006 o 06:10, roctez napisał:

cicho ba ja jestem Delegat". ;)

Fakt, ale zdarza się,że "starsi" rangą nie odpowiadają lub pomijają milczeniem (do wyboru)
A może tylko na głupie posty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 06:14, olbin napisał:

Fakt, ale zdarza się,że "starsi" rangą nie odpowiadają lub pomijają milczeniem (do wyboru)
A może tylko na głupie posty?


Niewiem czy zrozumialem, nieodpowiadaja jak sie ktos kakretnie ich o cos pyta czy znikaja z tematu jak duch?
Mi sie zadarzylo pare razy temat porzucic ale to juz tylko z braku mojego zainteresowania tym, no raz juz mi zabraklo argumetow w klotni to swinalem oboz i o domu ale moge wrocic bo sie troche wiedzy nazbieralo ktora trzeba przelac na nieoswieconych ;)

I tak przy okazji z kims mialem sie klucic, mielismy sie umawiac ale zapomnialem z kim. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 06:19, roctez napisał:

>

Znikać nie znikają, ale nie odpowiadają - zdarzyło mi sie parę razy.
Z drugiej strony odpowiadać nie muszą, prawda?
A kłócić się mogłeś, ale nie ze mną - zapamiętałbym ;)

PS. dobrze jest pogadać z kimś o tej porze (jestem wreszcie po pracy i mogę się zdrzemnąć)
Wielkie dzięki za uwagę!
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 06:24, olbin napisał:

/.../

W sumie zaden uzytkownik nie musi odpowiadac jezeli nie chce czy z lenistwa, a z reszta kto sie tak naprawde patrzy na to jaka ma ktos range? Jeszcze mi sie nigdy niezdazylo odpisywac komus na posta i zwracac na to kim jest (w sensie: mod. czy inna ranga). Wszyscy sa rowni dla mnie! :D

Niech sie ta osoba nie martwi z ktora sie mialem klocic, i tak tego kogos wyczaje keidys a wtedy... ;o

Dnia 29.06.2006 o 06:24, olbin napisał:

PS. dobrze jest pogadać z kimś o tej porze (jestem wreszcie po pracy i mogę się zdrzemnąć)


Rowniez tak uwazam (rozmowa na poziomie :P). Milych snow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do Modest - Vermina, że sam się zwolnił.

Dnia 29.06.2006 o 00:24, Vaxinar napisał:

Szkoda - był z Niego wzór. :/

Wzór? Wzorem moim zdaniem są Ci moderatorzy, którzy zostali (Roben, Olamgato, TYHE, Volvox) oni dobrze wykonują swoją pracę są ostrzy wtedy kiedy trzeba. W przeciwieństwie do KNOT''a nie prowokują innych, za co ich lubię. Masz rację kNOT był lepszy na starym forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 08:40, olcia13 napisał:

Wzór? Wzorem moim zdaniem są Ci moderatorzy, którzy zostali (Roben, Olamgato, TYHE, Volvox)
oni dobrze wykonują swoją pracę są ostrzy wtedy kiedy trzeba. W przeciwieństwie do KNOT''a
nie prowokują innych, za co ich lubię. Masz rację kNOT był lepszy na starym forum :D

Przeczytałaś może przynajmiej całość posta Vaxa? Wiesz wyciąganie zdań z całości, które odwracają kota ogonem mija się z celem. Vax napisał tam, że kNOT na starym forum był dobrym moderatorem, zdecydowanie najostrzejszym, ale karał zawsze słusznie. Właśnie za takim kNOT- em tęskni większość z nas, bo na tym forum się zmienił nie do poznania i zaczął prowokować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się