poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2006 o 23:26, gieroj napisał:

To fajnie!... coraz bardziej żałuję że tu nie jestem od początku, tylko od lutego (jako xywka
1)

Nie ma czego żałować ja też jestem tutaj od gdzieś bodaj Lutego czy coś koło tego i nie narzekam tylko sobie Forumuje ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 08:13, skyler napisał:

Statystyki twierdzą, że jesteś od grudnia ;)

Hmm ale na serio zacząłem forumować od Stycznia jak sie dorwałem do Disciples II :-P Ech ta moja skleroza :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 08:45, Hubi Koshi napisał:

> Statystyki twierdzą, że jesteś od grudnia ;)
Hmm ale na serio zacząłem forumować od Stycznia jak sie dorwałem do Disciples II :-P Ech ta
moja skleroza :-]



Jesteś od ok. 200 dni, a ja od ok. 250. A jednak Ty masz wyższy status. Pamietam jeszcz, jak pierwsyz raz wpadłeś do "Opisz Poprzednika - zabawa". Miałeś wtedy Robotnika :-). Ja jestem już dłużej, a jednak później zacząłem forumować. To było tak: Napisałem ok. 50 postów, doszedłem do Robotnika. Po ponad 1,5 tygodnia znow wpadłem, napisałem (jak pamietam) jednego posta i miałem Przodownika. Ale znów zrobiłem przerwę, i dopiero jak wróciłem zacząłem pisać. A tak na prawdę to byłym nawet na starym forum, ale byłem nowy, a więc pisałem tylko parę postów w temacie "Morrowind..." i tylko tam. Doszedłem do Rycerza (jezeli skleroza mnie nie oszukała) a w archiwum w statystykach mnie ni ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny by był system tytułów jak w nowym GW. To jest za jakieś specjalne zasługi . Albo za pisanie określonych rodzajów postów. Mógłby być np. tytuł za spamerstwo, za pisanie krótkich lub dłuugich postów. Za pisanie tylko np. w grach forumowych, albo wyłącznie o grach. Za pomoc innym forumowiczom albo któryś już degrad. Pewnie i tak mało możliwe, ale ile by było frajdy... . To tylko czysto teoretyczne, gdyż musieli by długo nad tym pracować, a to nie takie łatwe. A my nadal czekamy na odkrycie tajemniczego ??? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 10:14, Wasizi napisał:

/ciach/

Niom tak bywa, ja tu na forum sobie przerw raczej nie robiłem i każdego dnia machałem co najmniej jednego dwa posty, więc powoli powoli się piąłem do góry. Have no Fear Radio Maryja is Her... ups nie to pocieszenie :-P Ogólnie stara dobra rada "Udzielaj sie i nie spamuj a szybko sie dochrapiesz Własnego Tytułu" :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 08:06, Hubi Koshi napisał:

Nie ma czego żałować ja też jestem tutaj od gdzieś bodaj Lutego czy coś koło tego i nie narzekam
tylko sobie Forumuje ;-P


A jest! xywka 1 trochę mnie już nie obchodzi, jak mam gierojem 2.5 raza więcej około lepsze statystyki niż xywka 1... choć jakbym dalej był xywką 1 to miałbym ponad 2000 postów... choć girojem jestem sympatyczniejszym ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 11:57, olki77 napisał:

Własny tytuł powiadasz ? Co najwyżej Przewodniczący bo jak wiemy to jest stopień 5 a nie mamy
jeszcze 6 !

Eeee tam jak mawiam "Jak skakać na główkę to na głęboką wode" po co sie ograniczać do jakiegoś tam Przewodniczącego skoro można od razu celować w Własny Tytuł. Z Ambicjami trzeba z Ambicjami :-]

-----> gieroj

Dnia 01.07.2006 o 11:57, olki77 napisał:

A jest! xywka 1 trochę mnie już nie obchodzi, jak mam gierojem 2.5 raza więcej około lepsze statystyki niż xywka > 1... choć jakbym dalej był xywką 1 to miałbym ponad 2000 postów... choć girojem jestem sympatyczniejszym ;-P

No cóż jak dla mnie ważny jest nie nick, a osoba która się za nim kryje. Osoba może mieć paskudny/odlotowy nick a może sie okazać odlotową/paskudną osobą. Tak to już jest :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 12:01, Hubi Koshi napisał:

No cóż jak dla mnie ważny jest nie nick, a osoba która się za nim kryje. Osoba może mieć paskudny/odlotowy*
nick a może sie okazać odlotową/paskudną* osobą. Tak to już jest :-]


* Niewłaściwe skreślić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 11:10, gieroj napisał:

A jest! xywka 1 trochę mnie już nie obchodzi, jak mam gierojem 2.5 raza więcej około lepsze
statystyki niż xywka 1... choć jakbym dalej był xywką 1 to miałbym ponad 2000 postów... choć
girojem jestem sympatyczniejszym ;-P


Wybacz, że pytam, ale czy ty nie masz przypadkiem rozdwojenia osobowości? Ciągle gdy widzę Twoje posty, to wspominasz o swoim poprzednim koncie w stylu: "Och, jak byłem ksywką 1, to byłem nielubiany, a teraz jestem gieroj i wszyscy mnie lubią, och, och i mam więcej postów, och, och". To mi wygląda na syndrom dr Jekylla i pana Hyde''a. Naprawdę, zaczynam się o Ciebie martwić.
I mógłbyś już dać sobie spokój z tymi statystykami? Bo mnie średnio interesuje, że walisz 100 postów w 5 minut, z czego tylko połowa zawiera więcej niż dwa zdania. To się może przerodzić w obsesję, a wtedy... No cóż, w sumie te pokoje pozbawione okien i z drzwiami bez klamek nie są takie złe...
Bez urazy, ja tylko obserwuję (a poza tym mam zły dzień, więc MUSZĘ się kogoś czepić, he, he).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyną karą jaką znam jest ban dla Wroga Ludu. Czy są jeszcze jakieś dla ujemnych stopni? np. zakaz branian udziału w konkursach na gram.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 12:38, com5 napisał:

Jedyną karą jaką znam jest ban dla Wroga Ludu. Czy są jeszcze jakieś dla ujemnych stopni? np.
zakaz branian udziału w konkursach na gram.pl?

Z tego co sie orientuje to tylko ten Ban dla Wroga Ludu jest, poza tym żadnych kar... No chyba że za kare uznasz że niektórzy sie krzywo patrzą na takiego Bumelanta czy Wywrotowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 12:38, com5 napisał:

Jedyną karą jaką znam jest ban dla Wroga Ludu. Czy są jeszcze jakieś dla ujemnych stopni? np.
zakaz branian udziału w konkursach na gram.pl?


Jak ktoś się baaaardzo narazi, to bardzo możliwe, że zostanie zastosowana jakaś "specjalna" kara dla delikwenta :D

Musiałem troche postraszyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 12:38, com5 napisał:

Jedyną karą jaką znam jest ban dla Wroga Ludu. Czy są jeszcze jakieś dla ujemnych stopni? np.
zakaz branian udziału w konkursach na gram.pl?

Jest jeszcze degrad o ileś stopni np. z brygadzisty na przodownika albo jeszcze niżej. Nie ma żadnych kar takich, że traci się jakieś możliwości. Degrad obniża jedynie stopień i nic pozatym nie odbiera, a ban zabiera możliwość wypowiadania się na forum. Innych kar nie ma. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 13:03, Kukowsky napisał:

> Jedyną karą jaką znam jest ban dla Wroga Ludu. Czy są jeszcze jakieś dla ujemnych stopni?
np.
> zakaz branian udziału w konkursach na gram.pl?
Jest jeszcze degrad o ileś stopni np. z brygadzisty na przodownika albo jeszcze niżej. Nie
ma żadnych kar takich, że traci się jakieś możliwości. Degrad obniża jedynie stopień i nic
pozatym nie odbiera, a ban zabiera możliwość wypowiadania się na forum. Innych kar nie ma.
:)

Ależ drogi kolego są;D


użytkownikowi który popełni takie wykroczenie grozi

słowne ostrzeżenie od moderatora (jeśli wykroczenie było lekkie bądź nie dotykało ani nie krzywdziło w bezpośredni sposób innych osób)
obniżenie statusu na forum (o maksimum 3 poziomy)
tymczasowe lub nieodwołalne pozbawienie możliwości wypowiadania się na stronie gram.pl
powiadomienie właściwych instytucji lub organów o wykroczeniu/przestępstwie


Czyli pominąłeś Słowne ostrzeżenie i Powiadomienie instytucji w przypadku piracenia::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dla Was niespodziankę. :) Na początek pytanie: kto był najdłużej Delegatem na forum?

Większość z Was zapewne odpowie Budo. :) I tu się mylicie. :D

A więc kto był, a właściwie jest, najdłużej Delegatem na forum? ;) Ja! :D Tak! Ja! :D

Delegatem zostałem 04.02.2006 (możecie sprawdzić jak nie wierzycie ;)), a dzisiaj mamy 01.07.2006, co oznacza, że za 3 dni minie dokładnie pół roku. :) Wiem, że nie mam jakiejś powalającej liczby postów, ale przecież to nie ma większego znaczenia, jak wiadomo. :) Ponadto na forum zaglądałem praktycznie codziennie i prawie codziennie dodawałem przynajmniej jednego posta (choć faktem jest, że z powodu braku czasu przez ostatnie ponad dwa miesiące pisałem stosunkowo niewiele). Nie piszę tego posta z powodu jakiegoś żalu czy czegoś podobnego (mogę być Delegatem i do końca istnienia tego forum :)). Chodzi mi tylko o to, aby się nieco pochwalić, bo przyznacie, że to nie lada wyczyn. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O nie! :D Update! Pomyliłem się w liczeniu miesięcy. :P 4 lipca minie 5 miesięcy. :P Więc Budo jeszcze chyba nie pobity. :) Sorki za wprowadzanie zamętu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 16:50, Sarafan_Knight napisał:

O nie! :D Update! Pomyliłem się w liczeniu miesięcy. :P 4 lipca minie 5 miesięcy. :P Więc Budo
jeszcze chyba nie pobity. :) Sorki za wprowadzanie zamętu. :D



Hehe;) Chciał pobić wielmożnego budo:) poczekaj jeszcze troszkę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się