poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 02.07.2006 o 10:01, Crazy frogus napisał:

A może Poseł:] Albo El President:D

Poseł to raczej nie bo teraz te afery ;P alee president hmmm... możliwe ale president to raczej jeden może być czo nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 10:01, Crazy frogus napisał:

A może Poseł:] Albo El President:D

Poseł odpada za dużo wspólnego z Wróg Ludu. :P Prezydent też, bo mielibyśmy ich kilku. Może Minister? W końcu np. taki przewodniczący Lepper został Ministrem Rolnictwa, więc można zauważyć pewną prawidłowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 10:45, olki77 napisał:

Moźe dyrektor ? hmmm nie to takie nie za bardzo kojarzy sie z ojcem .:)

Nee dyrektor to typowo kapitalistyczne określenie :-]

Dnia 02.07.2006 o 10:45, olki77 napisał:

Mi najbardziej pasuje Prezes lub Sekretarz .

Ja bym się opowiadał za Sekretarzem Partii to pasuje idealnie do tego Komunistycznego Klimatu :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie wymyślanie jaki będzie następny status nie ma sensu, bo pewnie pracownicy CDP choćby dla hecy i niespodzianki wymyślą jakiś inny, niż proponowany przez niektórych forumowiczów. W zasadzie jak różnica, przecież nie będzie on obraźliwy :) Poza tym nieszybko raczej jakiś przewodniczący awansuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:) imho cdp powinien uwazac w temacie nowego tytulu - potem w prasie bedzie ze na forum szerzy sie komuna, beda lustracje itd :)

na 6 dalbym sekretarza a przy 7 (jezeli komus sie uda dotrwac) to awans na moda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 12:16, CyberPanki napisał:

Co znaczy dokladnie stopien ''Wlasny Tytul''? Znaczy sie mamy wymyslic jakis tytul dla siebie?

Dokładnie tak. Twój status będzie brzmiał tak jak zechcesz, można też będzie go zmieniać, ale do tego daleka droga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 13:04, Podpułkownik napisał:

> Dokładnie tak. Twój status będzie brzmiał tak jak zechcesz, można też będzie go zmieniać,
ale
> do tego daleka droga...

Bardzo daleka droga ;)

Ja będąc delegatem ni8e myślę o własnotytułowcu, a co dopiero przodownik. Z reszt ą myślę, co jest teraz, a nie tak daleko w przyszłość. Za to ty niedługo powinieneś być przewodniczącym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydałoby się wpisać w podczepionym poście, ze wpiwanie się róznych osób do danego wątku nie dodaje punktów jego założycielowi. Z tego co widzę nawet niektórzy Przodownicy tego nie wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 14:45, paweusz napisał:

> Myślisz o tym co tu i teraz. Prawdziwy Jedi ;-)
Heh, nie wiedziałem, a może drzemie we mnie moc ? :/.../

Pewnie drzemie. Ale lepiej, żeby się obudziła niż poszła spać na dobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 14:45, paweusz napisał:

Heh, nie wiedziałem, a może drzemie we mnie moc ?


Tego bądź pewny... ale jak słusznie mówi KrzystofMarek niech sie kiedyś obudzi zanim zaśnie ona i ty... a jak kiedys mądzrze wspomniałeś to jak śpisz to jesteś strasznie małomówny... a jak zamykasz oczy to nic nie widzisz... tak więc nie załamuj się i wykorzystaj moc zanim będzie za późno! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2006 o 13:21, gieroj napisał:

no proszę! mamy kolejnego brygadzistę - gratulacje danielbr! życze dalszych sukcesów!!


Spam to Twoja nowa filozofia życiowa? A ktoś mówił, że zmieniłeś się od czasu bana. Chyba się mylił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się