poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 22.08.2006 o 12:50, Budo napisał:

> Hmm ? Sorry, ze sie wtracam w dyskusje, ale nie jestem za bardzo na biezaco i jakbys mial
czas,
> wyjasnij prosze o co chodzi z tym calym wyzerowaniem licznika, bo "ujela mnie Twoja historia"

> :-)

Hehe, poczułem się ujęty, tym że ujęła Cię moja historia :)
Spójrz na obrazek na dole :)

Najpierw był degrad za spam, nie bardzo słuszny, więc po wymianie poglądów z modem został cofnięty,
jednak licznik punktów do nastepnego statusu został wyzerowany, czyli zaczynam bez tych punktów
za 1500 postów uzyskanych przed degradem. Tak jakbym został przewodniczącym dwa tygodnie a
nie dwa miesiące temu :)
A co do tych degradów i awansów, to system mnie znielubił i degradował mnie jak tylko dostawałem
punkt, po czym byłem ręcznie awansowany na właściwy status. Tyle tego było, ale potem moje
konto naprawiono, a błędne degrady usunięto ze statystyk :)
Ale fote mam :D

WoW!! jak tam weszles??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ale nie jeden post co godzinę. Na kolejny punkt trzeba coraz więcej postów i nie wiemy ile. System jest analogiczny, co nie znaczy że nie ma w nim zmian, mogą być zmienione punkty potrzebne do awansu, albo liczba postów potrzebna do uzyskania punktu, albo nawet odstęp (!) pisania postów. Np dwie godziny zamiast jednej :)
To nie jest takie pewne, więc najlepiej po prostu pisać dużo i w ciągu całego dnia, byle z sensem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 22.08.2006 o 12:56, boduczek napisał:

WoW!! jak tam weszles??



eee, nie bardzo jarzę o co chodzi. Statystyki sa ogólnie dostepne ze strony głównej forum- przycisk na dole i link w przypiętym poście w tym wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 12:53, boduczek napisał:

ciekawe tylko w jak duzych odstepach...:D

Umówmy się, że co godzinę-dwie jeden post wystarczy.

Dnia 22.08.2006 o 12:53, boduczek napisał:

tak czy inaczej dzieki:)

No problem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 12:58, Budo napisał:

/.../
> WoW!! jak tam weszles??


eee, nie bardzo jarzę o co chodzi. Statystyki sa ogólnie dostepne ze strony głównej forum-
przycisk na dole i link w przypiętym poście w tym wątku.

Dzieki ci nie wiadzialem o tych statystykach...!!! jaki ja bylem slepy...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 12:50, Budo napisał:

Hehe, poczułem się ujęty, tym że ujęła Cię moja historia :) Spójrz na obrazek na dole :)

- - - - -
;-)

Dnia 22.08.2006 o 12:50, Budo napisał:

(...) Ale fote mam :D

- - - - -
Historia naprawde jak z TVN-owskich programow :-) Ale fota... Wymiata :-) Z taka historia, ludzie beda o Tobie legendy opowiadac :D Ale nie zazdroszcze mimo wszystko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 11:48, Budo napisał:

Eee, jesteś nawet poza pierwszą 50 najaktywniejszych, więc możesz sobie poczekać trochę...
Poza tym czekasz od czerwca, więc w sumie jakieś 3 miechy, nie masz co narzekać, przepowiadam
Ci awans w przeciągu 2-3 miesięcy :P
(nie krócej, bo mało piszesz...)
;]


Oj... Niemiło to tak ;) ! Mam nadzieję, że się mylisz i zprzewodniczę się do imienin (29 IX), ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 17:00, Araondoion napisał:

łoo... wlasnie zauwazylem u siebie niespodziewany awans ;D


Niespodziewany? No nie gadaj... Ja też chcę taki niespodziewany awans! ;P I oczywiście gratuluję, gratuluję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 17:06, Bumber napisał:

Niespodziewany? No nie gadaj... Ja też chcę taki niespodziewany awans! ;P I oczywiście gratuluję,
gratuluję...

Niespodziewany dlatego, ze ja nigdy nie patrze na swoj status i nie pisze postow dla statusu ;] No i ostatnio rzadko bylem aktywny na forum.

Za wszelkie gratulacje dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 17:10, Araondoion napisał:

> Niespodziewany? No nie gadaj... Ja też chcę taki niespodziewany awans! ;P I oczywiście
gratuluję,
> gratuluję...
Niespodziewany dlatego, ze ja nigdy nie patrze na swoj status i nie pisze postow dla statusu
;] No i ostatnio rzadko bylem aktywny na forum.

Za wszelkie gratulacje dziekuje :)



Gratki za awans. Daleko mi do tego ojjjj daleko. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jakie forum bym nie wszedł to zawsze są jakieś rangi, licznik postów, rangi graficzne itp. itd. O czym to ma świadczyć? O tym, że dany użytkownik lubi pisać posty i jest już długo na forum? Znaczy się, pewnie można na nim polegać i się go poradzić w różnych sprawach, tak?:) Jak dla mnie forum to miejsce do wyrażania swoich opinii a nie do "hierarchowania" użytkowników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 18:57, zpawelz napisał:

Na jakie forum bym nie wszedł to zawsze są jakieś rangi, licznik postów, rangi graficzne itp.
itd. O czym to ma świadczyć? O tym, że dany użytkownik lubi pisać posty i jest już długo na
forum? Znaczy się, pewnie można na nim polegać i się go poradzić w różnych sprawach, tak?:)
Jak dla mnie forum to miejsce do wyrażania swoich opinii a nie do "hierarchowania" użytkowników...



Chyba się czepiasz jestt tak jak jest i jest spoko. Nie trzeba zwracać na to uwagi czyż nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 19:02, piotersamobojca napisał:

Trudno się z Tobą nie zgodzić.Jednak fajna rzecz wiedzieć ile napisałeś:).Poza tym wiadomo
kto jest nowy kto taki średni:) a kto "stary wyjadacz".



I całkowicie się z tobą zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się