poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Wszyscy tutaj narzekają, że o nich jako Byrgadzistach czy Przodwnikach zapomnieli, a większość jest nimi od miesiąca. Ja tam jestem Przodownikiem od 5 i mi to nie przeszkadza:P Jak się nie udzielam to nie awansuje, proste i logiczne. Za to awansuje w Andergrandzie :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 02:43, BaRt3k. napisał:

sa jacys nowi przewodniczacy? bo troche nie zagladalem tu i chce sie dowiedziec :)


Zajrzysz do statów i masz tą informację w 5 minut. W dodatku staty sie nie mylą i są często aktualizowane, więc mają tu przewagę nad userami jeśli chodzi o informację ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech krzystofie Krzysztofie a myślisz że w jakim kierunku sie ucze;p Po drugie mimo iż jescze niestudiowałem jako takie pojęcie o sytuacji i prowadzeniu aptek mam bo rodzice zawsze sie z nami dziela tym co sie dzieje w interesie i jakie błedy popełnili zebyśmy ich niepopełniali. Na lekach tez sie minimalnie znam ale to juz wynik farmaceutycznej rodzinki;p Ale szerzej pogadamy jak sie za 3 lata bede dostawał na studia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 09:46, Ponury Żniwiarz napisał:

/.../Ale szerzej pogadamy
jak sie za 3 lata bede dostawał na studia:D

Życzę powodzenia, bo to przydatne studia. Nie mam na myśli tylko samej pracy w aptece, ale sporo jest wiadomości z różnych dziedzin...czasem pozornie odległych od apteki i sprzedawanych w niej leków.
Zresztą:
"Na Farmacji wiara równa
Ciągle robią jakieś... leki.
By je zawieżć do apteki,
By je zwieżć do apteki..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 09:54, morthi napisał:

zycze wielu sukcesow :) forumowy aptekarzu;) (swoja droga dobry wlasny tytul;) ) widziales
moze nowa strategie rozwoju sklepow biedronka? mam nadzieje ze to nie pokrzyzuje Ci planow
http://www.onet.pl/3b7



Eech mam nadzieje że będzie tak jak z aptekami euro:D Wtedy Bojkot Hurtowni takich Jak farmacol czy pgf przez prywatnych aptekarzy sie sprawdził zresztsa nieche mi sie juz myslec co nowego ludzie będą wymyślac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 13:26, Ponury Żniwiarz napisał:

To tak jakbym ja sie zapytał kiedy będe moderatorem;)xD

Oj lepiej, żebyś nim nie był, bo byś całe forum wykosił...;)

bakubartek--> zależy ile będziesz pisał postów jako robotnik, jeśli nazbiera się odpowiednia ilość postów to wtedy awansujesz na przodownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 13:27, bakubartek napisał:

nei przewodniczaca poziom 7 tylko poziom drugi przewodnik bo nie wiem czemu ale pozim 1 jakas
sybko otrzymałem

nie przewodnik tylko Przodownik. Szybko go otrzymałeś bo Robotnik i Przodownik są łatwe do zdobycia, schody zaczynają się przy Brygadziście na niego co najmniej pare tygodni trzeba czekać, a im dalej tym trudniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 13:26, Ponury Żniwiarz napisał:

To tak jakbym ja sie zapytał kiedy będe moderatorem;)xD

:D moderator z takim nickiem .... moze jeszcze bys pisal duzymi literami to byl by komplet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem taka fajna koszulke ze zniwiarzem i podpisem Idą żniwa... Chyba sobie ja kupie:P A tak na serio To kto przy zdrowych zmysłach pchałby sie na moda:P Pozatym ja na tym forum niemam wrogow choc paru nielubie to i tak raczej nikogo bym niewykosił:p Wole koszenie w Wowie:DxD Tam naprawde żniwa sa udane:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 14:38, Ponury Żniwiarz napisał:

A tak na serio To kto przy zdrowych zmysłach pchałby sie na moda:P


Np. ja ;] A chyba jestem zdrowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 15:32, Adham napisał:

> A tak na serio To kto przy zdrowych zmysłach pchałby sie na moda:P

Np. ja ;] A chyba jestem zdrowy :P



No własnie chyba:P A tak na serio ja wole zdobywac statusy jak posiadac znaczek moderator;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>No własnie chyba:P
Szczegółów się czepiasz ^^

>A tak na serio ja wole zdobywac statusy jak posiadac znaczek moderator;p

A najlepiej mieć Własny Tytuł i zmieniać go z każdym postem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się