poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 22.10.2006 o 17:32, gloody napisał:

Nie wiedziałem gdzie o to spytać więc robię to tu. Czyje słowa zawarte są w Twoim podpisie?
Chodzi mi o polską częsc.



wiesz niewiem o co ci chodzi a to pytanie nie namiejscu i glupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 17:09, lukmistrz napisał:

Awansowałem na Delegada :D Bardzo miła niespodzianka :D


Gratulacje :) dobrze, że nie ma tytułów wojskowych bo bym musiał ci salutować. :) oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 17:32, gloody napisał:

Czyje słowa zawarte są w Twoim podpisie? Chodzi mi o polską częsc.


Jest specialny topic o podpisach, ale odpowiem Ci tutaj. :)
http://pl.wikipedia.org/wiki/Bronisław_Malinowski_(sportowiec)
Przeczytaj sobie kim był. Ponieważ urodził się w Grudziądzu to i tam Go pochowali. Mam rodzinę w tym 100 tysięcznym mieście. Wybrałem się raz na cmentarz i przechodziłem obok jego grobu i na tym grobie właśnie jest ten napis z mojego podpisu. Napis tak mi się spodobał, że sobie go... skopiowałem.
Autorem tekstu na 99 % jest Pan Kozakiewicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 17:11, Jarys napisał:

> Awansowałem na Delegada :D Bardzo miła niespodzianka :D

Nie no - ekstra - gratulacje, teraz to już z górki ;)


Dzięki... Z górki ? Masz rację, bo nie jestem juz tu dla awansów (wcześniej zależało mi główne na tym), więc jego przyjście za jakieś pół roku powinno przyjść łatwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 17:39, Konrades napisał:

> Awansowałem na Delegada :D Bardzo miła niespodzianka :D

Gratulacje :) dobrze, że nie ma tytułów wojskowych bo bym musiał ci salutować. :) oby tak dalej
:)


Dzięki i nawzajem :) A jakby były tutaj stopnie wojskowe (niedawno były na okres tygodnia) to i tak nie musiałbyś salutować, bo wszyscy są tutaj równi, niezależnie od stopni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja też ci serdecznie gratuluje awansu na delegata zasłużyłeś na to :) i życze ci dalszych awansów

...............................................

a statystyki sie znowu zacieły, ale dobrze że forum wróciło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Delegaci to już nie takie skromne progi. Ale nie martw się miejsca jest jeszcze dużo przyjmiemy z otwartymi rękami. A jak nie to sam się wprosisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znowu...AWANSOWAŁEM PRZED CHWILĄ NA PRZODOWNIKA!!!Przypominają się stare,dobre czasy...jeśli ktoś będzie mi gratulował,to serdecznie bardzo dziękuje i życzę im awasu tak samo niespodziewanego,jak mój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 20:17, Grzyb8 napisał:

I znowu...AWANSOWAŁEM PRZED CHWILĄ NA PRZODOWNIKA!!!Przypominają się stare,dobre czasy...jeśli
ktoś będzie mi gratulował,to serdecznie bardzo dziękuje i życzę im awasu tak samo niespodziewanego,jak
mój:)


Widzę, że wszyscy awansują a ja nadal kiepska praca i płaca. GRAtulacja wszystkim ich awansu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 20:19, Konrades napisał:

> I znowu...AWANSOWAŁEM PRZED CHWILĄ NA PRZODOWNIKA!!!Przypominają się stare,dobre czasy...jeśli

> ktoś będzie mi gratulował,to serdecznie bardzo dziękuje i życzę im awasu tak samo niespodziewanego,jak

> mój:)

Widzę, że wszyscy awansują a ja nadal kiepska praca i płaca. GRAtulacja wszystkim ich awansu
:)

Widzę Konrad,że ciężko pracujesz na brygadzistę.Jeśli tak dalej pociągnierz,za pare dni powinieneś należeć do forumowej brygady :) Ale narazie jesteśmy na ''''równym'''' poziomie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 20:59, Dark Demon napisał:

A czy rangi zmieniają się bez względu na aktualizacje statystyk?

Tak... Statystyki pełnią jedynie funkcję informacyjną i kiedyś jak ich jeszcze nie były to awanse były, więc już po tym idzie się domyślić, że aktualizacje statystyk do awansów nic nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 20:19, Konrades napisał:

> I znowu...AWANSOWAŁEM PRZED CHWILĄ NA PRZODOWNIKA!!!Przypominają się stare,dobre czasy...jeśli

> ktoś będzie mi gratulował,to serdecznie bardzo dziękuje i życzę im awasu tak samo niespodziewanego,jak

> mój:)

Widzę, że wszyscy awansują a ja nadal kiepska praca i płaca. GRAtulacja wszystkim ich awansu
:)

A kto ostatnio zaawansował na wyższą rangę i czy jak sprawdzam moje statyki i piszę jakiegoś posta to dalej na moich stastykach jest taka sama liczba postów co poprzednio czy może posty moje lub każdego tutaj przybywają codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się