poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Nie wiem czy w dobrym temacie sie o to zapytać, ale sie zapytam. Otóż chyba aktualizacja statystyk nie wzięła mnie pod uwagę. Dziś napisałem chyba 2 posty(o godz 14:--) http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2037&pid=1094 a w statystykach jest napisane, że ostatnio pisałem na forum 20.10.2006. Czyżby aktualizacja mnie pominęła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 22:59, Vasilli napisał:

Nie wiem czy w dobrym temacie sie o to zapytać, ale sie zapytam. Otóż chyba aktualizacja statystyk
nie wzięła mnie pod uwagę. Dziś napisałem chyba 2 posty(o godz 14:--) http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2037&pid=1094
a w statystykach jest napisane, że ostatnio pisałem na forum 20.10.2006. Czyżby aktualizacja
mnie pominęła??


Napisałem do Vilmara na gg. Powinien zająć się tą kwestią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak jak tam na górze pisze nie można przepisywać statystyk na to forum ale jeżeli to jest w słusznej sprawie to może nie będzie z tego nic tekiego a propos tej aktualizacji to myślisz że tylko tobie się to zdarza?Mi też kilka razy ale to dotyczy tylko jak napiszesz mało postów mi na drugi dzień zazwyczaj jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 23:09, Vasilli napisał:

Dzięki:)Może to tylko i dwa posty, ale za ich pomocą mógłbym sie stać Delegatem:D

Jeśli miałbyś się nim stać, to byłbyś bez względu na to co pisze w statsach. Pełnią one jedynie rolę informacyjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 19:40, Monastor napisał:

Ale tacy sekretarze z pewnością znajdą czas, żeby dodać parę postów przez większość doby :)
Chyba coś o tym wiesz ;)


Teoretycznie, bo nie zawsze mi się chcę zajrzeć, jak gram i jestem znudzony graniem to wyłączam już kompa, średnia postów u mnie na dzień dzisiejszy od pewnego czasu, w sumie dłuższego to 4-5. Czas może i się znajdzie ale nie zawsze jest gdzie wylać słowa więc poprostu schodzę z neta, bo zaczyna mi się nudzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 23:50, Modest-Vermin napisał:

już kompa, średnia postów u mnie na dzień dzisiejszy od pewnego czasu, w sumie dłuższego to
4-5. Czas może i się znajdzie ale nie zawsze jest gdzie wylać słowa więc poprostu schodzę z
neta, bo zaczyna mi się nudzić ;)

Ja też tak ostatnio pogram w to, potem w tamto, a potem zniechęcony wyłączam gry i zaczynam czytać forum. Akurat mam o czym pisać, więc dodam przynajmniej parę postów od siebie, ale punktów na pewno nie ma z tego wiele.

Czekam z utęsknieniem na wyniki urodzinowych konkursów na gram.pl bo było do wygrania parę książek :)
Mógłbym sobie poczytać coś ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 14:25, hunter22 napisał:

Gratuluję ci Vaxinar awansu na przewodniczącego. Wreszcie wróciłeś w te kręgi ;P


Dziękuje. Muszę się pochwalić, że udało mi się to w 2 miesiące i około 3 tygodnie, a nie 3 miesiące jak ostatnio.
W statystyki nie macie co patrzeć aby się opewnić czy mówię prawdę, ponieważ w wakacje nie pisałem, a nawet jak z nich wróciłem to na forum dawałem około 2 postów na tydzień. Jednak wszystko policzyłem i wyszło mi, że jeżeli moja droga będzie taka sama, to awansuje za tydzień. Udało się wczoraj, a właściwie dziś o 1.
Jeszcze raz dziekuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 15:07, Dark Side PL napisał:

A który stopień to Moderator?


To specialny stopień. Wyróżnienie i przekleństwo zarazem, które CDP składa na barki userów, do których ma zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 15:07, Dark Side PL napisał:

A który stopień to Moderator?


Statusu moderatora nie może osiągnąć zwykły śmiertelnik (hiehie :P). A tak na poważnie mordek nie jest oficjalnym stopniem na forum. Można nim zostać tylko wtedy, jeżeli ci z góry stwierdzą, że ktoś nadaje się do tej roboty :D
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam zapytanie. czy wy, moderatorzy, macie dostęp do informacji ile dany forumowicz ma punktów (tych do statusu)?
a jeśli tak to czy możecie je edytować?tzn żeby od razu nie degradować, ale ukarać, odjąć po prostu parę punktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem system naliczania punktów (co za tym idzie ich ilosc) jest tajemnicą zarówno dla nas jak i dla moderatorów. Taką "karą" mniejszą niż degrad jest zazwyczaj ostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 17:09, lukmistrz napisał:

Awansowałem na Delegada :D Bardzo miła niespodzianka :D


Nie no - ekstra - gratulacje, teraz to już z górki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się