poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

fajnie! ostatnio wszyscy wszystko zwalają na braci. ja oczywiście nie mówię że komuś się tak przydarzyć nie mogło, ale taka plaga to raczej mało możliwe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 20:56, Grzyb8 napisał:

Nie wiem,ale wiem że TYHE jest ostra i za byle co degrada nie daje :)


TYHE ostra ?? Ty chyba kNOTa na swej drodze nigdy nie spotkałeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 21:01, ko?nik napisał:

fajnie! ostatnio wszyscy wszystko zwalają na braci. ja oczywiście nie mówię że komuś się tak
przydarzyć nie mogło, ale taka plaga to raczej mało możliwe :D


Tak to jest, że najłatwiej zwalić winę na kogoś. Tylko czy trzeba się z tym obnosić na forum? Gdy widzę wypowiedź jakiegoś forumowicza, to nie zastanawam się, czy to on, czy może jego brat napisał. Jak ktoś udostępnia swoje konto dla innych, to niech się później martwi. Mi taka wiedza jest naprawdę zbędna... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 14:21, orm222 napisał:

heh to ja nie mam się jak tak kim wykręcać bo mam tylko siostrę :Dto nie za dobrze jak tak
chyba w tym sensie:)


Teraz kiedy się już przyznałeś, to się już nie wykręcisz. A można było powiedziec, że masz kilku braci i wszyscy notorycznie włamują się na Twoje konto, żeby łama regulamin;)

A tak na poważnie, wszyscy ci, którzy twierdzą, że to ich bracia piszą a nie oni, zapominają chyba o takim malutkim przycisku pod tytułem "Wyloguj", wtedy nie znając hasła, żeden brat, siostra, dziadek, babcia, pies czy chomik nie będzie mógł się podszywac pod nich na forum... A jeśli się rozdaje swoje hasła.. Cóż, wtedy trzeba cierpiec za miliony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe,kNOTA nie widziałem nigdy w akcji,ale jak krążą legendy,był ostry:)Ale ja bym chętnie się z nim pokłócił:)
Ani on,ani TYHE degrada mi nie wlepiła,tylko Roben:)

A ja nadal w Przodowniku:(Nie wiedziałem,że tak długo czeka się na Brygadzistę.Prawie 500 postów i dalej nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.10.2006 o 14:32, NyGgA MiLy napisał:

A ja nadal w Przodowniku:(Nie wiedziałem,że tak długo czeka się na Brygadzistę.Prawie 500 postów
i dalej nic...


no ja mam 660, szkoda że był degrad, ale zawsze... czekam na brygadzistę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja miałem degrada z przodownika :-(
w sumie to szkoda żę ma się słabszy status , ale nie o to w tej zabawie chodzi (jednakże miłym dodatkiem jest wysoki status

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 14:32, NyGgA MiLy napisał:

Hehe,kNOTA nie widziałem nigdy w akcji,ale jak krążą legendy,był ostry:)Ale ja bym chętnie
się z nim pokłócił:)

Hehe, a ja chętnie bym to zobaczył.
Niewielu śmiałków odważyło się otwarcie kłócić z kNOTem. Dzięki jednemu z nich kNOTa nie ma już wśród moderatorów (choć patrząc z perspektywy czasu nie wiem czy dobrze się stało...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby mi przybliżyc dlaczego wspomniny kNOT wywołuje tyle emocji?? Co takiego on robił/zrobił, że ma taką czarną sławę?? I co właściwie stało się, że już go nie ma?? Pojawiłem się na forum, kiedy jego już nie było więc, jakoś nie jestem zorientowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[xiach]


Hehe,jak on był jeszcze modem,ja byłem zaledwie Robotnikiem i byłem zagubiony na forum:)Ale teraz,jakbym jeszcze miał Brygadzistę chętnie bym się z nim pokłócił.Odważyłbym się,a co!Degrad czy Ban,wszystko byłoby mi jedno:D

P.S. Masz linka do tej jego kłótni,po której wyleciał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 15:02, NyGgA MiLy napisał:

teraz,jakbym jeszcze miał Brygadzistę chętnie bym się z nim pokłócił.Odważyłbym się,a co!Degrad
czy Ban,wszystko byłoby mi jedno:D

Skoro jesteś taki kozak, to pokłóć się z jakimś innym moderatorem. W końcu co to za różnica, ten modek, czy tamten...
Ważna jest kłótnia, nieprawdaż? ;-D
Dasz nam próbkę, pokażesz do czego jesteś zdolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 15:14, Sephirath napisał:

Serdecznie gratuluję! :)

Cholera... a ja co? :P


ja także się meczę na przodowniku od jakiegoś czasu - nie rozumiem tych awansów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się