Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Multiplayer w Battlefield 4 - w dniu premiery co najmniej 10 map i 7 trybów

25 postów w tym temacie

> Przecież już jest ''edycja'' premium xaxaxaax

Premium owszem , ale z samymi dodatkami :). Kolega pewnie chcę poczekać na wersję
( gra+premium )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Przecież już jest ''edycja'' premium xaxaxaax
>
> Premium owszem , ale z samymi dodatkami :). Kolega pewnie chcę poczekać na wersję
> ( gra+premium )

dokładnie, nie widzę sensu kupować grę za 140zł a potem jeszcze raz płacić za tę samą grę. poczekam kilka miesięcy i w tej samej cenie będę miał grę i premium. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże jak ograniczeni muszą być ludzie którzy mówią że nie kupią gry tylko dlatego że sa planowane dlc i przez to muszą kupować grę jeszcze raz. Serio lepiej nie kupić gry i czekać rok lub dwa ?:D Bo ja rozumiem poczekać parę dni lub tygodni by nie przepłacać o 160zł ale serio parę miechów dlatego gry nie kupisz?

Po drugie chyba nie wiesz jak wyglądają dodatki do BF bo są solidne i świetne, i po 3 5 dodatków za cenę premium to tragedii nie ma skoro maja one zapełnić i urozmaicić najbliższe dwa lata.

Poza tym mozna kupic grę i poczekać az dodatki beda za grosze lub za darmo wręcz. Ale juz cieszyć się grą i nacieszyć podstawką by docenić dodatkowe elementy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Boże jak ograniczeni muszą być ludzie którzy mówią że nie kupią gry tylko dlatego że
> sa planowane dlc i przez to muszą kupować grę jeszcze raz. Serio lepiej nie kupić gry
> i czekać rok lub dwa ?:D Bo ja rozumiem poczekać parę dni lub tygodni by nie przepłacać
> o 160zł ale serio parę miechów dlatego gry nie kupisz?
>
> Po drugie chyba nie wiesz jak wyglądają dodatki do BF bo są solidne i świetne, i po 3
> 5 dodatków za cenę premium to tragedii nie ma skoro maja one zapełnić i urozmaicić najbliższe
> dwa lata.
>
> Poza tym mozna kupic grę i poczekać az dodatki beda za grosze lub za darmo wręcz. Ale
> juz cieszyć się grą i nacieszyć podstawką by docenić dodatkowe elementy.

Moje zdanie jest takie samo jak twoje.Jestem fanem BF i kupuje go od dnia premiery a premium kupie miesiąc po premierze.

Jak ktoś jest fanem BF to nie będzie czekać na promocje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pre-order na gram.pl, Premium także kupię, bo po prostu wychodzi taniej niż kupowanie wszystkich dodatków z osobna. Gra naprawdę nie tylko wygląda znakomicie ale według osób, które grały na Gamescomie czy E3, także działa znacznie lepiej niż BF4.
Dodatkowe DLC, które dadzą nowe bronie, mapy, tryby itd.? Czemu nie, w końcu gra ma pożyć 2 lata i ma przynieść zysk, nie można oczekiwać, że podwoją, a w pewnych aspektach nawet potroją, zawartość gry za darmo.

Ja się po prostu cieszę, że będę mógł pograć w naprawdę kozackiego, nieprzesadzonego (patrz: no-scope wszystkiego co się rusza ze snajperek z drugiego końca mapy) shootera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Boże jak ograniczeni muszą być ludzie którzy mówią że nie kupią gry tylko dlatego że
> sa planowane dlc i przez to muszą kupować grę jeszcze raz. Serio lepiej nie kupić gry
> i czekać rok lub dwa ?:D Bo ja rozumiem poczekać parę dni lub tygodni by nie przepłacać
> o 160zł ale serio parę miechów dlatego gry nie kupisz?
>
> Po drugie chyba nie wiesz jak wyglądają dodatki do BF bo są solidne i świetne, i po 3
> 5 dodatków za cenę premium to tragedii nie ma skoro maja one zapełnić i urozmaicić najbliższe
> dwa lata.
>
> Poza tym mozna kupic grę i poczekać az dodatki beda za grosze lub za darmo wręcz. Ale
> juz cieszyć się grą i nacieszyć podstawką by docenić dodatkowe elementy.

Tak jak mowisz czlowieku! A potem sa te sytuacje, co teraz na serwerach - BF 3 plus dodatki za grosze, albo w ogole za darmo i na 2 miesiace przed premiera BF 4 biegaja ci low levelowcy - 1-20 sierzant ..... tragedia. Idac tokiem rozumowania tych, ktorzy nie kupuja w dniu premiery pytam - po jaka cholere 2 miechy przed premiera BF 4 kupujecie BF 3 - przeciez to marnowanie kasy, lepiej poczekac i troche doplacic za nowa czesc ... o matko, co za ludzie hahah A BF 4 kupicie 2 miesiace przed BF 5? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że będzie tyle map i trybów na starcie to mnie bardzo cieszy, ale to, że na podboju nie będzie commandera to mnie trochę zmartwiło, bo BF jak dla mnie to głównie podbój!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.08.2013 o 20:15, Ryu_Makkuro napisał:

które grały na Gamescomie czy E3, także działa znacznie lepiej niż BF4.


A nie BF3? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że EA Defence Force działa pełną parą, tak trzymać ;) Może pójdźmy o krok dalej: zakaz kupowania gier więcej niż miesiąc po premierze, pod groźbą kary pozbawienia wolności. Jako taką ciekawostkę tylko dodam, że niektórzy, na przykład, grają też w inne gry oprócz Battlefielda, i nic im się nie stanie jeśli zagrają choćby ten rok po premierze. Poważnie, gra nigdzie nie ucieknie. Nawet w BF1942 gra jeszcze sporo ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Widzę, że EA Defence Force działa pełną parą, tak trzymać ;) Może pójdźmy o krok dalej:
> zakaz kupowania gier więcej niż miesiąc po premierze, pod groźbą kary pozbawienia wolności.
> Jako taką ciekawostkę tylko dodam, że niektórzy, na przykład, grają też w inne gry oprócz
> Battlefielda, i nic im się nie stanie jeśli zagrają choćby ten rok po premierze. Poważnie,
> gra nigdzie nie ucieknie. Nawet w BF1942 gra jeszcze sporo ludzi.

Pewnie ich nie stać na lepszego kompa. Teraz na poważnie, nie wiem dlaczego ludzie wciąż grają w takie stare, i co jak co, ale brzydkie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.08.2013 o 02:17, PROCTON napisał:

Pewnie ich nie stać na lepszego kompa. Teraz na poważnie, nie wiem dlaczego ludzie wciąż
grają w takie stare, i co jak co, ale brzydkie gry.


Pewnie jak jeden z kolegów z górnych notek.. może czekają na pakiety z dodatkami za 1zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2013 o 22:03, Kajmal napisał:

To, że będzie tyle map i trybów na starcie to mnie bardzo cieszy, ale to, że na podboju
nie będzie commandera to mnie trochę zmartwiło, bo BF jak dla mnie to głównie podbój!


Przecież będzie commander conquest to podbój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > To, że będzie tyle map i trybów na starcie to mnie bardzo cieszy, ale to, że na
> podboju
> > nie będzie commandera to mnie trochę zmartwiło, bo BF jak dla mnie to głównie podbój!
>
>
> Przecież będzie commander conquest to podbój.

Aha no tak.Zle zrozumiałem! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować