Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zgadnijcie, która wersja Battlefield 4 będzie najładniejsza?

80 postów w tym temacie

Ktoś tu zapomniał po co kupuje się konsole.A mianowicie po to by nie grzebać w ustawieniach przed każdym rozpoczęciem gry żeby nie chrupała.Nie wymieniać bebechów co dwa lata i martwić się czy gra została dobrze zoptymalizowana.W końcu dla gier, których nie mają PC-ty.Nie będę wymieniał bo mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2013 o 19:23, Numenpl napisał:

chłopie zdajesz sobie sprawy że 30 fps na 1366x768 na medium quality w BF3 to już nawet
nie kręcona obecnie integra potrafi.


Ale do czego to jest porównanie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2013 o 19:26, Numenpl napisał:

dzięki za info no ale jedno jest pewne 1080p kaput tylko ciekawe jaką rozdziałkę walną
by było to 60 fps.

Dlaczego jest pewne? Nie jest pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i znowu się wywiązuje kłótnia, że PC dużo mocniejsze od konsol... ciekawe czy jak do PC włożysz 256 mb RAM to też taką grafikę przetworzy... , a nie! zapomniałem, tyle to zeżre sam system "łindołz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2013 o 19:26, Kafar napisał:

Ja gram od paru lat i idzie mi wyśmienicie ;) biorąc pod uwagę że na konsoli w fps gram
własnie od 5 lat może ;) wcześniej tylko klawiatura a potem mysz + klawiatura ;) i ni
cholery juz nie wróce :D


A jednak to kwestia osobnicza. Zaczynalem od Ponga. X-a mam od 2 lat i do tej pory granie w FPS-y na padzie to czysta meczarnia. K+M Rulez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za dużo napinek jak na wejście NG, ludzie się przesadnie emocjonują ;) Konsole to wciąż tylko konsole i nie można o tym zapominać. To że mają bebechy z pieca nie czyni z nich pecetów pełną gębą, wciąż wymagają indywidualnego podejścia, a to zdaje się DICE umknęło. Dlatego konsolowa wersja BF4 nie wybija się ponad poziom oferowany przez podobnego na papierze pc. Trochę nie fair, ale jaki można mieć wpływ? Bojkotowac BF-a za coś takiego? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z pieca praktycznie to one mają tylko GPU i RAM jak być drobiazgowym bo CPU to praktycznie 2 procesory tworzone z myślą o urządzeniach mobilnych złączone w 1 by mieć te 8 rdzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo dobrze, takie coś zużywa bardzo mało energiii, a co za tym idzie- produkuje mniej zbędnego ciepła. Oszczędzamy prąd i nie potrzebujemy zbyt skomplikowanego chłodzenia (konsola to wciąż dość ciasna skrzynka). Design konsoli z dużym cpu jest mocno nierentowny, a ponieważ mnóstwo rzeczy można cedować na gpu- także niezbyt przyszłościowy;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kogo to dziwi oczywiście że PC są lepsze od nowych konsol, przecież te mają bebechy podobne do bardzo dobrego komputera. Dlatego ja kupię PS4 tylko dla exclusivów tak jak zrobiłem z PS3. Zawsze grałem na PC i dla mnie było jasne że konsole choć nowe nadal będą w tyle za komputerami. Widzieliście jak wyglądał AC na Gamescomie? I był odpalany na PC z kartą Nvidii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zabawne to.
>
> Wersja PC będzie najładniejsza, oczywiście, ale na sprzęcie, za który będzie można kupić
> 10 PS4.

Czy zawsze ktoś kto ma konsole i go nie stać na dobrego pc-ta(nie wiem czy go stac czy nie, ale po takim komentarzu wnioskuje, że ten ktoś musi mieć pewien kompleks), to musi za przeproszeniem, pieprzyć takie bzdury?Nie tyczy się to wszystkich i nie chcę wywołać jakieś wojenki, ale coraz więcej takich perełek w ostatnim czasie...-,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2013 o 20:10, marcin29L napisał:

z tym ze kopie d... BF4 graficznie to ostro przesadziles;)


ha ha nie przesadziłem killzon 4 bije graficznie wszystkie strzelaniny jakie wyszły do tej pory i będzie chodził na full HD w 60 fps

[m - 007]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no dobra tylko by oby to wystarczyło - to mnie martwi. skoro jaguar osiąga w cinebench 11.5 takie wyniki

single - 0.39
multi - 1.5

vs np. core i3 2220 w PC

single - 1.37
multi - 3.28

to żeby płacz nie był że z idylli nic nie wyszło. ciekawi jaką rozdziałkę walną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz więcej- ludzie, którzy od lat uświadamiają konsolowe, forumowe masy lebieg i casuali o wyższości technologicznej pecetów nagle obrzucają gównem sprzęt, do którego połowa wiary nie zdąrzyła nawet upgrade''ować, to nie jest zabawne? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wracając do tematu.Zaskoczenia nie ma.Już przed premierą BF3 Dice zapewniało, że wszystkie BF będą robione pod pc i właśnie na tej platformie gra będzie wyglądała najlepiej.A jak ktoś zapomniał, to Myszasty testował BF4 na PS4!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować