Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zgadnijcie, która wersja Battlefield 4 będzie najładniejsza?

80 postów w tym temacie

Teraz mamy posty typu.....PC jest najlepszy.....PC góra.....a po premierze B4 będzie...... jaka skopana optymalizacja

A ta na serio jestem ciekaw ile osób tak naprawdę berdzie mogło sobie pozwolić na kupno PS4 lub X1 przed świętami, do tego trzeba doliczyć jedna lub dwie oryginalnie gry (początek generacji czyli brak piratów i używek) no i na deser płatne multi, do tego sporo osób dopiero teraz kupiło sobie konsole i tylko dlatego bo spadły ich ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem czym wy sie w tych pecetach podniecacie sam mam i przezuce sie na konsolke bona
> pecety niema ciekawych gier poza bf4 i cod ktore takze beda na konsolach tylko ze z mniejsza
> widocznoscia i mala roznica w grafie "Doświadczenia płynące ze wszystkich wersji będą
> bardzo podobne" nie kazdy Polak ma kompa za 4 tysie zeby miec ta roznice a pozatym nie
> chodzi o grafike tu chodzi o wciagajace gry ktore next geny beda oferowac nie tak jak
> pecety tylko bf lub crysis a co do kozakow ktorzy porownuja pecety dokonsol grafike cowy
> byscie chcieli za 1400 zl miec taka sama grafike jakna kompach wyposazonych w grafy typu
> GTX 780 za ok 3 tysie tak jak to bylo za ac4 smiac mi sie chce jakby sony nie patrzalo
> na klientow toby takie maszyny doje.... za 5 tysi ze pececiki by 100 lat za murzynami
> byly a co do ceny samej konsolki tokosztuje mniejwiecej 1400 zl sam pad stoiprawie 500
> zl
Po pierwsze to ortografia, bo trochę nie wypada.... Po drugie nie wiedziałem, że na PC jest tylko Bf, Cod i Crysis.... Widać mało poinformowany jestem.... Jakoś nikt nie narzeka z graczy PC-towych na małą ilość gier. Wiesz chłopie co to są multiplatformowe gry ? To takie, które wychodzą na praktycznie wszystkie główne platformy do gier, a więc konsole i PC. Co do exów to się zgodzę. PS3 kupiłem głównie dla nich, bo konsole Sony mają je genialne, PS4 również kupię głównie dla exów i jestem pewien, że się nie zawiodę. Od jakiegoś czasu już widać, że next geny są słabsze w porównaniu do dzisiejszych PC-tów, co widać po tym jak nadchodzące gry mają się prezentować na PC-tach i konsolach. Oczywiście może to być też gadka producentów ale są powody aby twierdzić, ze tak będzie. Nie będą to już jednak tak duże różnice jak w przypadku PC - current geny. Sytuacja jest trochę inna niż przy starcie poprzedniej generacji, kiedy to konsole były sporo mocniejsze na starcie od ówczesnych, dość mocnych PC-tów a nadchodzące konsole zapewne pokażą pazurki w późniejszym okresie istnienia na rynku. Następna sprawa - czasy gdy trzeba było wkładać w PC-ta kupę pieniędzy już się dawno skończyły. Reasumując... każdy niech gra na tym na czym lubi ale niech nie opowiada głupot, chyba tylko po to żeby się dowartościować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nowe konsole porównywalne z PC ? Pewnie tak ale z maszynkami 2 lata wstecz niestety (na
> których śmigał batek3).
> Co do poprzedniej generacji to technicznie xbox 360 nacieszył się prowadzeniem z 3 miesiące
> do czasu wyjscia core2 i geforce''ów 8800, a ps3 wydane rok później było już daleko w
> tyle.
>
> Yezu nie. Niestety nie :]. Dwuletnei zabawk iz gtx''ami 670/680 będą sobie radzić dużo
> lepiej niż edycje konsolowe ;]. Karcioszki nie są już także wcale drogie.

680 GTX ma niecałe półtora roku - 2 lata minie pod koniec marca 2014.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tą przyszłością to amd ma sporo pod górkę intel niedługo ma wydać nowe procki a jaguar jest nadal słaby pod kątem wydajność choć wreszcie czas baterii ogarneli, w tabletach jest jeszcze gorzej bo tutaj jeszcze mają nvidię na karku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcale mnie to nie dziwi, ale też nie przekonuje. Gram na konsoli i tak już pozostanie :-). Za dużo jest konsolowych świetnych tytułów, które omijają PCty szerokim łukiem, a jako, że jestem graczem nie chcę na tym tracić. Tytuły multiplatformowe zawsze będą lepiej wyglądać na sprzęcie mocniejszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ile jest świetnych gier, które szerokim łukiem omijają konsole... :D Na pewno jest też wiele dobrych gier na Wii, na iOS, na Androida itd. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już nie nasz problem, tylko AMD. Bez względu na okoliczności pecety na nowych konsolach nie stracą, spokojna głowa. Poza tym trzeba też brać pod uwagę...konsolowców ;) Wiem, straszne to i obelżywe, ale oni nie chcą przepłacać za sprzęt, pewnych kwestii przeskoczyć się nie da ;) Jakiś kompromis istnieć musi, a przecież rok temu zaklinaliśmy się, że nowe konsole nie będą miały nawet 4GB RAM i gpu szybszego niż jakaś customowa wersja HD 7670 czy 7770, jest dwa razy lepiej a wciąż narzekamy. Ludzie chyba zbyt wiele oczekują, albo zwyczajnie deweloperka musi się wziąć do galopu- wybierz swoją wersję;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście BF4 nie kupię, starcza mi BF3, ale.. może kiedyś jak będzie tańszy się skuszę. Starczy mi że kupiłem limited edition, a potem wyszło premium. Czyli jeden dodatek przy zakupie premium w plecy. Swoją drogą, mam nadzieję, że na GTX 680, którego mam właśnie będzie chodził jak marzenie :) Jak kiedyś kupię to się przekonam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadnijcie w którą wersję będzie się najlepiej grało! Prawidłowa odpowiedź: nie tą na PC! - przeznaczoną pod myszkę i klawiaturę, obrotowe krzesełko i mały monitorek na 500 zł. Rozgrywkę dla biednych, którzy hodują garba zamiast siedzieć wygodnie na kanapie w salonie i klepią w plastikowy przycisk, końcówką tego samego palca, którym dłubią w nosie, zamiast naciskać spust w urządzeniu z siłownikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2013 o 08:25, naczelnyk napisał:

Zgadnijcie w którą wersję będzie się najlepiej grało! Prawidłowa odpowiedź: nie tą na
PC! - przeznaczoną pod myszkę i klawiaturę, obrotowe krzesełko i mały monitorek na 500
zł. Rozgrywkę dla biednych, którzy hodują garba zamiast siedzieć wygodnie na kanapie
w salonie i klepią w plastikowy przycisk, końcówką tego samego palca, którym dłubią w
nosie, zamiast naciskać spust w urządzeniu z siłownikiem.


Ty tak na serio? o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alleluja mamy prawdziwe rentgeny z rozdzielczość pseudo Full HD
Tym roku kupuje geforca 760 i będę pykał na pełnych detalach w rodziałce 1680 czyli 3 razy wyższej niż konsole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2013 o 09:41, Jester napisał:

Ty tak na serio? o_O


I wez tu rozmawiaj z ludzmi, wpierw jedni twierdza ze zeby odpalic BF-a na maxa trzeba miec sprzet o wartosci 10x wiekszej niz konsola, a po chwili jakis wynalazek wyskakuje z textem ze pc-towcy to biedaki, naprawde ciezko czasami zrozumiec ludzi.
Juz pomijam fakt ze w dzisiejszych czasach bezprzewodowa myszka i klawa to nic dziwnego, a i podlaczenie kompa do wielkiego telewizora (ktory dzisiaj jest juz praktycznie na wyposazeniu kazdego domu) nie sprawia problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OPELTEIN - degrad -1 za słownictwo
grisza218 - degrad -1 za słownictwo
marcin29L - ostrzeżenie za słownictwo i nie wycięcie w cytacie słownictwa innych użytkowników
Kajmal - ostrzeżenie za nie wycięcie w cytacie słownictwa innych użytkowników

I proszę na przyszłość ciąć cytaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2013 o 19:21, Kafar napisał:

Na szczęście wychowałem się w czasach snesów, amig, atarii itp. ba w czasach gdy w fps
grało się bez myszki i wygrywało się turnieje. Posadzić dziś do fps gracza bez myszki
to ten się rozpłacze :D

Co to niby za argument? Postaw takiego gracza, który nie grał wcześniej z myszką do myszki i też będzie płakał. Pff.

Dnia 27.08.2013 o 19:21, Kafar napisał:

Ps. na konsoli i tak wygodniej się gra :) ja teraz mam bf3 na PC i palce musze tak wyginać
że to szok ;/ więc BF4 bede miał na ps4 i pc ale raczej pc odpale jak mi ktoś konsole
zajmie ;)

Niby dlaczego wygodniej? Gadka o kanapie, padzie i piwku na stoliku? Ile jeszcze lat będziecie eksploatować ten tekst?

Dnia 27.08.2013 o 19:21, Kafar napisał:

Aha niedoinformowani użytkownicy.. u połowy z was i tak bf4 będzie wyglądał jak na konsoli
:D żeby wyglądał tak jak oni mówią trzeba mieć sprzęt z górnej półki z tego roku ;) Nie
wiem dlaczego się o tym nie mówi ;/.


Zdefinuj wysoką półkę. BF4 to ewolucja względem bf3 - na komputerze za 2.5k na 100% odpalisz na podobnych, a nawet większych detalach (względem nowych konsol) - i to w fhd a nie ułomnym 720p. Po premierze szydło wyjdzie z worka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2013 o 15:59, Valmar napisał:

Niby dlaczego wygodniej? Gadka o kanapie, padzie i piwku na stoliku? Ile jeszcze lat
będziecie eksploatować ten tekst?


Po 1. Nie piję piwa wolę drinku, po 2. aż mi się drinki nie znudzą to będzie świetny tekst (i kanapa też mi się musi znudzić;) po 3. ten tekst będzie eksploatowany tak długo jak będzie prawdziwy.. no i po 4. W gry na coopa lub do pogrania z dziewczyną lub znajomymi NAJWYGODNIEJ się gra na konsoli.

PS. argumenty typu do pc możecie sobie kupić pady są żałosne, ludzie jak mają pady to zazwyczaj te z konsoli bo są najwygodniejsze a gdyby nie konsole to nadal graliby na jednej klawiaturze w 4 osoby (jak się w ogóle da:) Ja pamiętam jak się na jednej klawiaturze w proste gierki z 3 grało.. i jedyne co się zmieniły to to że teraz się nie da bo myszka musi być ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.09.2013 o 11:32, Kafar napisał:

PS. argumenty typu do pc możecie sobie kupić pady są żałosne, ludzie jak mają pady to
zazwyczaj te z konsoli bo są najwygodniejsze


Nom, to mowisz ze czyje tlumaczenie jest zalosne? :)

>a gdyby nie konsole to nadal graliby na

Dnia 02.09.2013 o 11:32, Kafar napisał:

jednej klawiaturze w 4 osoby (jak się w ogóle da:) Ja pamiętam jak się na jednej klawiaturze
w proste gierki z 3 grało.. i jedyne co się zmieniły to to że teraz się nie da bo myszka
musi być ;P


Nom, masz racje, to jedyne co sie zmienilo. Widac kolega wcale nie jest fanbojem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2013 o 11:46, TigerXP napisał:

Nom, masz racje, to jedyne co sie zmienilo. Widac kolega wcale nie jest fanbojem.


Ależ jestem, tzn. jeżeli chodzi o konsole to jestem fanbojem sony od kiedy M$ ciągle mnie dymało.. sprzedałem ich konsole i zostawiłem PS3.. natomiast ja uważam że każdy gracz powinien posiadać konsole chociaż jedną i pc (żeby w ogóle się wypowiadać na temat konsol). Ja gram na tym i na tym i różnice w grach i przyjemności płynnej z gier znam i mogę oceniać. I tak jak konsole nie są dobre do wszystkich gatunków tak wyjątkowo do FPSów/tps stały się idealne.Nie wiem czy wyście grali w BF3 na konsoli i PC ale zdecydowanie wygodniej się gra na konsoli. Słuchajcie jeżeli ja kieruje WSAD bronie zmieniam np. pod np. 1,2,3,4 a miejsca w pojeździe dowiedziałem się że zmienia się pod F1,F2,F3 a kuca się czy kładzie klawiszami pod WSADem to sorki.. śmiałem się z tego machania palcami nieziemsko ;)

Oczywiście na PC jedyną różnica poza grafiką jest większą precyzja (z która w przypadku PS3 nie mam problemów ale rozumiem że konsolowe nooby mogą bo to trzeba się przyzwyczaić, nauczyć) ale nie mówcie bzdur że WYGODNIEJ się gra na PC :) bo ja od początku mówię tu o WYGODZIE :) Wygodniej to się gra ale w strategie np. lub simopodobne gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.09.2013 o 11:56, Kafar napisał:

.. śmiałem się z tego machania palcami
nieziemsko ;)


No ja sie tak smieje za kazdym razem jak konsolowcy celuja tymi swoimi smiesznymi galkami w fpsach.

Dnia 02.09.2013 o 11:56, Kafar napisał:


Oczywiście na PC jedyną różnica poza grafiką jest większą precyzja (z która w przypadku
PS3 nie mam problemów ale rozumiem że konsolowe nooby mogą bo to trzeba się przyzwyczaić,
nauczyć) ale nie mówcie bzdur że WYGODNIEJ się gra na PC :) bo ja od początku mówię tu
o WYGODZIE :) Wygodniej to się gra ale w strategie np. lub simopodobne gry.


W fpsy tez. Konsole maja fajne gatunki, w ktore faktycznie gra sie lepiej niz na pc, scigalki, bijatyki itp. Ale nikt mi nigdy nie wmowi ze w takiego fpsa gra sie lepiej na konsoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2013 o 12:07, TigerXP napisał:

W fpsy tez. Konsole maja fajne gatunki, w ktore faktycznie gra sie lepiej niz na pc,
scigalki, bijatyki itp. Ale nikt mi nigdy nie wmowi ze w takiego fpsa gra sie lepiej
na konsoli :)


I znów nierozumienie wyrazów ;P lepiej ? jak się nauczysz być może, to już kwestia wyodrębnionych umiejętności jak mówiłem znam gościa co w fps na klawiaturze rozwalał takich co grali myszką i znam ludzi którzy online grają na padach i radzą sobię z graczami którzy używają myszki i klawiatury (oczywiście oba przypadku fps). Więc w tym rozumieniu to jest kwestia wyuczenia się.

Ale ja tu ciągle mówię o wygodnie. A więc gdybyś zadał pytanie czy WYGODNIEJ? Zdecydowanie tak dla każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować