Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W co zaGRAMy we wrześniu 2013 roku - najciekawsze premiery miesiąca

17 postów w tym temacie

Adam Berlik

Wrzesień przyniesie premierę długo oczekiwanego Grand Theft Auto V, konsolowego Diablo III, FIFY 14, Pro Evolution Soccer 2014, World of Warplanes, ArmA III, Total War: Rome II, Amnesii: A Machine for Pigs, Alien Rage na PC, Killzone: Najemnik, oraz Shadow Warriora.

Przeczytaj cały tekst "W co zaGRAMy we wrześniu 2013 roku - najciekawsze premiery miesiąca" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ułaaa... to tutaj naprawdę mam wręcz wysyp dobrych tytułów: nowy Rome, nowa Amnesia, ArmA III, Shadow Warrior. GTA V pominąłem specjalnie, bo nie mam konsoli. Co do Alien Rage... kurczę ogólnie to kusi to niemiłosiernie, ale mam w głowie Snipera... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak przeczytałem tego posta?

Blablabla GTA V blabla bla i blablabla.

17 września rozdzieram koszulkę i rzucam w R* moimi pieniędzmi, ale o tym gram.pl wie, bo mają mój preorder ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2013 o 15:03, Chopek napisał:

Nie wiem jak wy ale ja biorę GTA V na premierę :D


A ja nie. W góle nie biore. Wydam na coś lepszego, mianowice Beyond Two Souls.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2013 o 00:41, altirmon napisał:

ciekawie się wszystko zapowiada. Ja sobie poczekam rok, wtedy kupię GTA V, będzie taniej,
a i tak mam jeszcze dużo do przejścia w innych grach....


Są progi cenowe( na PS3): za więcej jak 170 nie kupuj, potem możesz, o ile szybko przejdziezz, stała natomiast jest cena kilkudziesieciu złotych, tutaj możesz pozwlekać z przesciem gry. Ja również kasy w błoto nie wyrzucam( czytaj: w premiery i wersje elektroniczne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować