Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wolfenstein to "obraza dla Holocaustu"?

127 postów w tym temacie

Dnia 12.09.2013 o 21:15, Cygi napisał:

W każdym poście, w którym zwyzwałeś mnie od antysemity.

Napisałem tylko, że Twoje wypowiedzi mają charakter antysemicki. Tylko tyle i aż tyle.

Wystarczy zapoznać się z Twoimi komentarzami na forum: spojrzeć na ich treść, zauważyć powtarzający się ten sam styl, dostrzec Twoje intencje (celowe pisanie słów "Żyd", "Żydzi", "Izrael" z małej litery) oraz zaobserwować silny ładunek emocjonalny, a czasem nawet inwektywy skierowane przeciwko jednej, określonej grupie etnicznej - przeciwko Żydom. Jeśli nie są to przejawy antysemityzmu, to chciałbym wiedzieć co nimi jest.

Dnia 12.09.2013 o 21:15, Cygi napisał:

Ja po prostu nie lubię organizacji żydowskich i rządu izraelskiego (znowu klawisz Shift
odmówił posłuszeństwa).

Same złe rzeczy dzieją się z ich powodu.

Dopóki obrażasz Polaka od antysemity, dopóty jesteś polonofobem.

Możemy tak do emerytury, ale to od ciebie zależy, kiedy przestaniesz mnie obrażać.

Rzeszty Twoich bezsensownych oraz oderwanych od rzeczywistości stwierdzeń nie będę po prostu komentował. Żal stzępić język. Poza tym, nie odniosłeś się do meritum mojego ostatniego postu skierowanego do Ciebie, szczególnie do cytatu z LubieWafle oraz do fragmentu o wybiórczym i tendencyjnym podejściu do historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2013 o 16:00, Janek_Izdebski napisał:

Tylko tyle i aż tyle.


Tja, tylko tyle.
A o perwersji ta ja sam pisałem.

Dnia 13.09.2013 o 16:00, Janek_Izdebski napisał:

Jeśli nie są to przejawy antysemityzmu, to chciałbym wiedzieć co nimi jest.


To są takie same przejawy najbardziej przereklamowanego, absurdalnego i najbardziej spamowanego określenia XX i XXI wieku zwanej "antysemityzmem" jak twoja polonofobia.

Dnia 13.09.2013 o 16:00, Janek_Izdebski napisał:

Poza tym, nie odniosłeś się do (...)


I napisał to człowiek, który nie potrafi odnieść się do artykułu obnażającego Bartoszewskiego.

Dnia 13.09.2013 o 16:00, Janek_Izdebski napisał:

(...) oraz do fragmentu o wybiórczym i tendencyjnym podejściu do historii


Robię podobnie, co organizacje żydowskie od wieeeelu lat:
- za każdym razem robią z siebie ofiary (przesadzone liczby 6-ściu mln)
- gdy mają okazję, obrażają inne narody (pozdrawiamy Bartoszewskiego i jego podejście do Polski)
- ukrywanie żydowskiego terroru (np. zrobienie getta z Palestyny)

W skrócie - walczę ich bronią.

Dnia 13.09.2013 o 16:00, Janek_Izdebski napisał:

Żal stzępić język.


Jak się już nie ma co powiedzieć, to się potem tak tłumaczy.

To było do przewidzenia, bez jasnowidza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2013 o 21:38, Cygi napisał:

Robię podobnie, co organizacje żydowskie od wieeeelu lat:
- za każdym razem robią z siebie ofiary (przesadzone liczby 6-ściu mln)
- gdy mają okazję, obrażają inne narody (pozdrawiamy Bartoszewskiego i jego podejście
do Polski)
- ukrywanie żydowskiego terroru (np. zrobienie getta z Palestyny)

W skrócie - walczę ich bronią.

Czyli banderowcy w sumie dobrze robili zabijając Polaków? Polacy ich wynaradawiali i prowadzili niekorzystną politykę na ich terenach, to oni postanowili też "wynarodowić" Polaków fizycznie ich likwidując.
Może inaczej zapytam - skoro uważasz, że Żydzi kłamią i wykorzystują nieczyste zagrania, to czemu robisz to samo? Jesteś wtedy taki sam jak obraz Żyda, który masz w głowie, a nawet gorszy, bo nie jesteś tak efektywny jak oni.
Rób co chcesz, byleby się nic nie stało. "Walka ich własną bronią" w Wołyniu skończyła się tak, że doszło do ludobójstwa. Mam nadzieję, że nie uznajesz metod siłowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2013 o 15:37, Cygi napisał:

Uzywam tylko ich systemu oczerniania innych. :)

Zniżając się do ich poziomu przegrasz, bo oni ten poziom stworzyli, a Ty się go uczysz czy też próbujesz go naśladować. Plus, jeżeli "wróg żydowski" rzeczywiście istnieje, to i tak ma kulturowy marksizm za swoimi plecami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2013 o 21:38, Cygi napisał:

Tja, tylko tyle.
A o perwersji ta ja sam pisałem.

Czytam tylko co napisałeś i mam prawo do oceny Twoich potów. To nie moja wina, że noszą one znamiona postów antysemickich. Skoro siejesz wiatr, to licz się z tym, że będziesz zbierał burzę... Proste.

Dnia 13.09.2013 o 21:38, Cygi napisał:

To są takie same przejawy najbardziej przereklamowanego, absurdalnego i najbardziej
spamowanego określenia XX i XXI wieku
zwanej "antysemityzmem" jak twoja polonofobia.

Jak mogę być polonofobem, skoro jestem Polakiem z dziada pradziada? A może wg Ciebie nie jestem Polakiem, tylko jakimś jestem przebrzydłym Żydem (i zapewne także masonem)? ;)

Dnia 13.09.2013 o 21:38, Cygi napisał:

I napisał to człowiek, który nie potrafi odnieść się do artykułu obnażającego Bartoszewskiego.

Po co się odnosić do tego antysemickiego paszkwila z jakiejś narodowej gadzinówki? Dlaczego uważam ten portal za narodową gadzinówkę? Wystarczy spojrzeć na fragment "Zobacz także". Przeczytamy m. in. "filosemickie" tekty w stylu: "O talmudyzacji polskiego prawa", "Kolejna odsłona hucpy", "Jak szybko można było zostać Polakiem", "Kabała zbrodni", "Wylazł Terlikowski z wora czyli zaśmierdziało judeosatanizmem" itd. Już samo określenie Państwa Izrael jako "izrahell" (z małej litery oczywiście) wkazuje o antysemickich resentymentach tego portaliku.

Dnia 13.09.2013 o 21:38, Cygi napisał:

Robię podobnie, co organizacje żydowskie od wieeeelu lat:
- za każdym razem robią z siebie ofiary (przesadzone liczby 6-ściu mln)
- gdy mają okazję, obrażają inne narody (pozdrawiamy Bartoszewskiego i jego podejście
do Polski)
- ukrywanie żydowskiego terroru (np. zrobienie getta z Palestyny)

W skrócie - walczę ich bronią.

I tutaj się mylisz, mój drogi Cygi. Nikt na całym świecie nie kwestionuje zbordni Holocaustu. Robia to tylko garsta neo-nazistowskich historycznych rewizjonistów. Co więcej, w historii XX wieku są tylko 4 wyjątkowe i nie mające precedensu zbordnie na całych narodach:

- rzeź Ormian
- Holocaust Żydów
- wymorodwanie sporej części mieszkańców Kambodży przez Czerwonych Khmerów
- ludobójstwo w Rwandzie

Dnia 13.09.2013 o 21:38, Cygi napisał:

Jak się już nie ma co powiedzieć, to się potem tak tłumaczy.

To było do przewidzenia, bez jasnowidza.

Ja mam co powiedzieć i używam do ich werbalizacji rzeczowych argumentów. A nie tak jak Ty, pustych komunałów często pełnych negatywnego, antysemickiego zabarwienia.

@Zgreed66
Jeszcze a propos "Pokłosia" Pasikowskiego. Wg mnie, film ten analizuje, jak radzimy sobie z informacją, że [prawdopodobnie] jesteśmy dziećmi i wnukami zabójców i pokazuje, że dominującą postawą w Polsce jest odrzucenie tej informacji we wszelkich jej aspektach. Żydzi są tylko personifikacją zagadnienia. W ich miejscu moglibśmy z poowdzeniem wstawić Białorusinów, Ukrainców, Litwinów, Czechów itd. I właśnie wspomniany problem radzenia sobie z winą przodków, jest clou tego obrazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować