Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Vin Diesel złożył ekipę odpowiedzialną za Escape from Butcher Bay do produkcji trzeciego Riddicka

11 postów w tym temacie

Dnia 10.09.2013 o 16:59, player2 napisał:

MMO nie pasuje, Riddick może być tylko jeden


Riddick tak, ale uniwersum jest wręcz idealne do MMO... Pielgrzymi, najemnicy, zbiegli więźniowie, łowcy nagród, podróże międzyplanetarne, a pośrodku tego wszystkiego Necromongers :) Grałbym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw niech mi twórcy gry pozwolą zainstalować Assault on the Dark Athena... kupić grę oryginalną i nie móc w nią zagrać to jest moim zdaniem mała komedia.

Natomiast co do samej informacji o nowej grze o Riddicku - dla mnie bomba. Pamiętam jak się dobrze bawiłem przy pierwszej części gry. Inna sprawa to znowu MMO... ech :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam filmy i to uniwersum. Moim zdaniem jest to najlepsze uniwersum Sci Fi. Po przeczytaniu, że to MMO moje zainteresowanie wzrosło. Nie jestem osobą, która skreśla tytuły tylko dlatego, że jest niewiele dobrych produkcji z danego gatunku. Sam należę do grupy osób, którym bardziej do gustu przypadły Kroniki Riddicka i byłbym uradowany gdyby ta nowa gra była utrzymana właśnie w takim klimacie. Marzyło mi się kiedyś MMO w tym świecie, a tu proszę. Dobrze by było, gdyby to było MMO Action RPG (tyle, że nie z milionem głupich umiejętności, tylko z paroma, które można modyfikować) dające duże możliwości ruchu postacią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamietam kiedys byla taka gra Enklawa, wlasnie od Starbreeze, moim zdaniem najlepsza siekanka w jaka gralem, sam juz nawet nie wiem dlaczego.
A wracajac do MMO w tym swiecie, jestem jak najbardziej za. Mam tylko nadzieje ze klimat bedzie taki jak w filmie, gdzie wszyscy Ci najemnicy, wieznowie to nieogolone, opocone zakazane ryje, z kolei necromangerzy jak malowani przypominaja III rzesze.
Jestem naprawde ciekawy co z tego wyjdzie i jaki bedzie model platnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować