Zaloguj się, aby obserwować  
falloutboy

The Punisher

270 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2006 o 21:42, Gelo87 napisał:

Mam problem z Punisherem z Extra Klasyki next


Ja też coś takiego czasem w tej grze miałem, ale mi wystarczało ponowne uruchomienie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A napisał tutaj, że nie ma 18 lat? A może ma? Nie baw się w moralizatora proszę i nie wymądrzaj się. To wątek o grze a nie o zabawie w 18-letnich panów umoralniających 15-letnich szczyli. Daj na wstrzymanie.

Ja już jestem pełnoletni jestem dawno, a i tak starałem się nie grać przy mamie, a jak wchodziła do pokoju to minimalizowałem aby oszczędzić jej nieprzyjemnych dla niej widoków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

coz...mojej mamie jakos to nie przeszkadza w co gram...ale wiem ze wielu rodzicow nie komtroluje w co graja ich dzieci a granie w punishera przez 15 latka jest szkodliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla 18-latka gra w The Pun też może być szkodliwa. Zależy to od siły psychiki. I proszę się nie łudzić, że się ma silną psychikę w wieku powiedzmy 16-lat - to tak na marginesie. Nie wnikam ile mają lat forumowi gracze w Punishera - nie interesuje mnie to. Kontrolowanie pociech w co grają, co oglądają i z kim rozmawiają to sprawa rodziców. Kończymy ten offtop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie! Te znaczki na pudełku typu +16 +18 czy coś takiego to tylko ostrzeżenie, że gra może być nieodpowiednia dla niektórych osób. I nie ma jakiegoś zakazu prawnego zabraniającego grać w takie gry dzieciom - to tylko ostrzeżenie bądź wskazówka dla rodziców którzy dzieciakom takie gry kupują.

Masz powiedzmy 8 lat, pograłeś w Punishera i boisz się w nocy spać? Zostałeś ostrzeżony przed kupnem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem gre The Punisher z serii EXTRA KLASYKA NEXT po instalacji gdy chce uruchomic gre pojawia sie komunikat ze NIE MOZNA ODNALEŹĆ ORYGINALNEJ PŁYTY CD co robic zeby odpalic gre prosze o odpowiedzi na forum albo pod numerem gg 3024867 z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2006 o 16:22, morthi napisał:

odinstaluj oprogramowanie emulujace :) powinno pomoc

tak zrobiłem wyłaczyłem demon toola i dalej tak jest pomocy szkoda bo fajna gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2006 o 19:12, moonshield napisał:

> odinstaluj oprogramowanie emulujace :) powinno pomoc
tak zrobiłem wyłaczyłem demon toola i dalej tak jest pomocy szkoda bo fajna gra


Odinstalowałem całkiem demon tolla i dalej tak jest co mam jeszcze zrobic ?? Prosze oszybka odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.07.2006 o 15:28, DragonLord napisał:

Ja też coś takiego czasem w tej grze miałem, ale mi wystarczało ponowne uruchomienie gry.


Zrobiłem reinstalacje i znowu ten błąd. Pojawia się zawsze gdy chce uruchomić grę. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

extra gierka, tylko robie ostania misje, rozwalam gosciowi ten plecak ale jak on spada zawsze mnie zabija i niewiem gdzie mma mu strzelac zeby odczul jakies rany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 11:40, SD4HJ napisał:

extra gierka, tylko robie ostania misje, rozwalam gosciowi ten plecak ale jak on spada zawsze
mnie zabija i niewiem gdzie mma mu strzelac zeby odczul jakies rany?



>musisz rzucać go minami, które znajdziesz na dachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok gra skonczona naprawdy byla swietna polecam!
A co to za koncowka dziwna, na jakis dodatek sie szukowac czy na punishera 2?? to ze ten grubas mowil ze nas jezscze zabije:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować