Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

World in Conflict - nowy RTS Massive Entertaiment

2188 postów w tym temacie

Pamiętam swój pierwszy tydzień z WiC... Ahh :D 84 Air Player, 789 w Leaderboard... ;)))
A teraz ? Jestem daleko w tyle, bodajże na 18k :D No cóż, ta gra jest super, przyznaję, ale wielkiego sukcesu jej nie wróżę... Dlaczego ? Nie ma możliwości rozegrania 1on1, wielu graczy może to zaboleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 23:28, Probos napisał:

Pamiętam swój pierwszy tydzień z WiC... Ahh :D 84 Air Player, 789 w Leaderboard... ;)))
A teraz ? Jestem daleko w tyle, bodajże na 18k :D No cóż, ta gra jest super, przyznaję, ale
wielkiego sukcesu jej nie wróżę... Dlaczego ? Nie ma możliwości rozegrania 1on1, wielu graczy
może to zaboleć...


Sa rozgrywki 1v1, sa tez 2v2. Nie wiem czy są "już teraz", ale jeśli nie to najprawdopodobniej w ciągu tygodnia, dwóch zostaną znowu udostępnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.09.2007 o 23:48, FiN napisał:

Sa rozgrywki 1v1, sa tez 2v2. Nie wiem czy są "już teraz", ale jeśli nie to najprawdopodobniej
w ciągu tygodnia, dwóch zostaną znowu udostępnione.


Z tego co pamiętam, to w demku WiC nie było 1vs1, skoro mówisz, że jednak będzie ;) Czekam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy tydzień z demem WiC = 35 Infantry player, 178 w Leaderboard. Jak już ktoś wspomniał jest są takie gry jak 1v1 i 2v2 ale nie na rankingowych serwerach - samemu trzeba taki założyć - nie ma tam podziału na role i jest więcej punktów do wezwania posiłków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 23:24, Ecko09 napisał:

No też dziś odpaliłęm WiC (pierwszy raz). Wchłoneła mnie na ponad półtorej godziny, to będzie
wielka gra. Ah musze to mieć.

Ja przy pierwszej sesji też ze dwie godziny siedziałem. Warto, naprawdę warto :D

Włączam "na chwilkę, tylko misję posunę o punkt naprzód" a się orientuję, która godzina, przeszło trzy misje dalej ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na poprzedniej stronie kilka osób podało, że gra działa im poprawnie. Dobrze się składa, bo mam bardzo podobną konfigurację do kilku z nich.

Teraz już tylko zorganizuję sobie kasę i zamawiam :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moim klanie są ludzie z różnymi konfigami (różne systemy, grafy, procki) i każdemu się zdarzają crashe gry do pulpitu. Na forum Massgate wielu Polaków też się na to skarży. Mam nadzieję, że to naprawią.

Crashe zdarzają się na początku lub na końcu ładowania mapy w trybie multiplayer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam jeżeli to było już poruszone, ale dlaczego CD-Projekt zmienił zdanie. Polonizacja miała dotyczyć przerywników i wypowiedzi fabularnych, a nie odpowiedzi jednostek. Teraz, kiedy klikam na jednostkę słyszę "Tak jest, sir!" albo "Wóz opancerzony gotowy". Nie mówie, że to zła lokalizacja, ale przyzwyczaiłem się do odpowiedzi jednostek z dema i bety. Czy nie da się tego zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 10:18, MortalPL napisał:

Crashe zdarzają się na początku lub na końcu ładowania mapy w trybie multiplayer.

Hehe. Jak wyłączycie wszelkie osiołki i inne muły to już się nie będzie zawieszać. Oczywiście problem może leżeć w czymś innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DObry mam problem kupilem sobie Wersie kolekcionerska CCCP dzisjai przyszła zainstalowałęm i próbuje odpalic i cos takiego mi wyskoczyło
Mój Sprzet to core 2 duo e4400 2.ghz
Karta graficzna Geforce 8600gts (Njnowsze sterowniki)
dirext tez najnowszy
2.5GIga ramu Patriot 800mhz CL5 nie wiem co robic heelp

20070924160410

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh...trafi mnie zaraz.,..gra instaluje sie z pol godziny a po zainstalowaniu i tak niedziala
najpierw pluje sie o .dll''e ktorych jakims cudem nieskopiowalo z plyty...OK w becie tez tak mialem wiec dalem rade
wszystko jest klikam a tu zonk
czego bym niezrobil to zawsze pojawiaja sie te kwadraciki na poczatku a po chwili ten blod co jest na obrazku

20070924171911

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przepraszamczy ktos mi powie do jakiej godz kurier rozwozi i czy mam szanse jeszcze dzis otrzymac bo mnie szlag trafi. Wyslali mi 20 wrzesnia i wciaż nie mam .Dostanę ją jesze dziś . Dzieki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dowiedziałem się od pomocy technicznej CD-Projekt, w grze nie będzie możliwości włączenia angielskich speechów jednostek. Wygląda na to, że CD-Projekt wycofał się tego, co było napisane w zapowiedzi. Pozostaje "cieszyć się" testową, 10-dniową wersją angielską dołączoną w opakowaniu. A tak miałem nadzieje, że jednostki nie bedą odpowiadać tekstami rodem ze zpolonizowanej przez Cenegę Star Wars: Empire at War.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 17:54, Tieru napisał:

przepraszamczy ktos mi powie do jakiej godz kurier rozwozi i czy mam szanse jeszcze dzis otrzymac
bo mnie szlag trafi. Wyslali mi 20 wrzesnia i wciaż nie mam .Dostanę ją jesze dziś . Dzieki
za odp


Mi jak wysłali kurierem to dostałem w piątek. Goniłem kuriera po mieście bo w chwili gdy był u mnie to mnie nie było. A że czekać nie chciałem to go goniłem i odebrałem paczkę jak tankował na stacji. Najlepiej jest przedzwonić jeśli on do ciebie nie dzwonił wcześniej. On chyba pracuje jak inni do 16-17.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 19:52, Kerigun napisał:

> przepraszamczy ktos mi powie do jakiej godz kurier rozwozi i czy mam szanse jeszcze dzis
otrzymac
> bo mnie szlag trafi. Wyslali mi 20 wrzesnia i wciaż nie mam .Dostanę ją jesze dziś . Dzieki

> za odp

Mi jak wysłali kurierem to dostałem w piątek. Goniłem kuriera po mieście bo w chwili gdy był
u mnie to mnie nie było. A że czekać nie chciałem to go goniłem i odebrałem paczkę jak tankował
na stacji. Najlepiej jest przedzwonić jeśli on do ciebie nie dzwonił wcześniej. On chyba pracuje
jak inni do 16-17.


U mnie w piątek nikogo nie było. Przyjechał o 18:40 w piątek. Dziś otrzymałem coś ok. 18 i powiedział mi, że miałem szczęście, bo dziś by odesłali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 19:09, tab16 napisał:

Jak dowiedziałem się od pomocy technicznej CD-Projekt, w grze nie będzie możliwości włączenia
angielskich speechów jednostek. Wygląda na to, że CD-Projekt wycofał się tego, co było napisane
w zapowiedzi. Pozostaje "cieszyć się" testową, 10-dniową wersją angielską dołączoną w opakowaniu.
A tak miałem nadzieje, że jednostki nie bedą odpowiadać tekstami rodem ze zpolonizowanej przez
Cenegę Star Wars: Empire at War.


Niestety ta 14 dniowa wersja także jest po polsku. Jeśli byłaby po angielsku to zapewne wystarczyłoby podmienić zlokalizowane pliki sdf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować