Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA V - przegląd ocen

73 postów w tym temacie

Tak btw kanalie to chyba ten Escapist... Co to w ogóle za jakiś shit? O Game Informerze, Polygonie czy IGN słyszałem ale o tym chyba nigdy... UNIEWAŻNIAM OCENĘ ESCAPIST!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla ludzi, którzy nie wiedzą co to escapist - http://www.escapistmagazine.com/videos/view/zero-punctuation źródło jednych z najlepszych recenzji gier. No ale wszyscy jarają się GTAV i każda osoba, która tego nie robi jest zła i głupia. Zobaczymy user score na metacriticu czy będzie tak samo wysokie (98/100 review score). Bo GTAIV też ma 98/100, ale user score 7.9 więc nie jest takie wspaniałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Escapist to magazyn, w którym recenzent nie przeszedł do końca Wiedźmina 2, bo był dla niego za trudny. :P
Edge dał 10/10 i dla mnie więcej recenzji może już nie istnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Choć Rockstar jeszcze mnie nie zwiódł, to jednak podchodzę bardzo chłodno do ocen pierwszego dnia.
Ostatnio strasznie w modzie jest schemat "przed premierą hit - po premierze kit".

Innymi słowy realne recenzje będą pewnie po kilku dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tytul brzmi Grand Theft Auto... od trzeciej czesci to ma coraz mniej wspolnego z "grand teftem" Gra miala byc o kradziezy samochodow a jest o grze w golfa i innych pierdolach czyli normalne simsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 09:16, CDRV napisał:

Tytul brzmi Grand Theft Auto... od trzeciej czesci to ma coraz mniej z "grand teftem"
Gra miala byc o kradzeniu samochodow a jest o grze w golfa i innych pierdolach czyli
normalne simsy.


Imho Fraklin najwięcej ma do GTA, właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi tam szkoda najbardzej tego, że podczas przemierzania LS nie bd mogl nawet odpocząć na jakieś ławce... jak mozna bylo tego nie zaimplementować w tej częśći...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie 10/10 nic dla mnie nie znaczą.

Wszystko skończy się tak jak z GTA IV, gdzie też same "perfekcyjne" oceny leciały, a sama gra pozostawiała gorzki posmak po sobie, w głównej mierze przez zapominalstwo Rockstara co tak naprawdę w GTA działa. http://www.youtube.com/watch?v=E32j9ufrpoE

Teraz to niestety takie tytuły dostają wysokie oceny za sam hajp, sławę twórców czy tytuł. Tak było juz w tym roku z Bioshock Infinite, tak było z Last of Us i tak będzie z GTA.

Bo hajp trzeba kręcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma gier 10/10. Bo to by musiał być tytuł doskonały którego każdy aspekt jest fenomenalny i rewolucyjny przebijający wszystko co było. Ale jak widać dziennikarze czasem może bardziej niż sami gracze ulegają hypowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 09:57, NBlast napisał:

Wszystko skończy się tak jak z GTA IV, gdzie też same "perfekcyjne" oceny leciały, a
sama gra pozostawiała gorzki posmak po sobie, w głównej mierze przez zapominalstwo Rockstara
co tak naprawdę w GTA działa.

Kwestia gustu. Dla mnie GTA IV jest chyba najprzyjemniejszą częścią cyklu. Nareszcie można się porządnie postrzelać, model jazdy daje sporo satysfakcji, świetne postacie i dialogi, najlepszy główny bohater z całej serii (no, może na równi z Vance''em z VCS), silnik fizyczny dający sporo frajdy, cała masa różnych smaczków i pierdółek umilających rozgrywkę

Dnia 17.09.2013 o 09:57, NBlast napisał:

Bo hajp trzeba kręcić.

Oglądałem dwie godziny gameplayu, gra wygląda na wartą hype''u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo to takie gadanie tylko, przeciez nie ma lepszej gry;) juz za sam klimat na gameplayu gdzie franklin z pieskiem idzie jest jak dla mnie 11/10 i czuje ze takie spacer przez cale LS sprawi mi wiecej frajdy niz nie jedna cała zawartosc jakiejs gry AAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 09:00, Chopek napisał:

Tak btw kanalie to chyba ten Escapist... Co to w ogóle za jakiś shit? O Game Informerze,
Polygonie czy IGN słyszałem ale o tym chyba nigdy... UNIEWAŻNIAM OCENĘ ESCAPIST!


Kocham jak gracze wybieraja tylko te oceny, które im pasują ^^ Co, IGN nagle przestał być pudelkiem branży gier i ten jeden raz stał się opiniotwóczym i profesjonalnym serwisem? ;]

Wszyscy psioczący na Escapist - poczekajcie aż recenzję napisze Quarters to Three, istnieje szansa, że dopiero będziecie mieli powody do krzyku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GeTeŁa FAJW 1450/123

Jak można dać ocenę 10/10 ?

Jeżeli znajdzie się chodź jedna osoba, której się gra nie spodoba oznacza, że nie zasługuję na taką ocenę. Rozumiem, że fani czekali, że reklama, że Rockstar ale jako można tak wchodzić w dupę.

Rok 2013 - co druga gra dostaje 10/10, reszta to tytuły indie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować