TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Ile razy mam powtarzać: przesłuchania nie zaczyna się od wyrwania języka!!!

Jak już Przenajczystsza pozwoliła i nie zabiła to jeszcze jedno zapytam (wiem, że jest wątek o tym, ale tu mam wrażenie szybciej odpowiedzi dostanę): czyli, że nie ma erpegowego rozwoju bohatera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie: nie wiem czy znowu się to robi, ale wysłałem posta ... i go nie ma O_o

******
POST KONTROLNY
******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2006 o 01:13, minimysz napisał:

Jasne, że odczytałam pozytywnie :)

Cieszęsiebardzo - naprawdę wiedziałem że tak odbierzesz.:)

Dnia 23.03.2006 o 01:13, minimysz napisał:

A co do Fables: nawet najlepsza grafika mnie nie przekona, jeśli nie można savować w dowolnym
momencie, a w dodatku elementy zręcznościowe są.

Własnie. .ja też nie jestem fanem zręcznośćiówek - poza "Powrotem Króla" za graficzkę a sama rozgrywka - brr. :), i teraz - jeszcze ciągle "Fableska", ale.. może to mój punkt tylko - ze to zręcznościówa rozszerzona. :-/ Ale na pewno nie erpeg - jako żywo. :) Oczywiście tylko według mnie. ;) Ale trochę czasu spędziłem przy tym gatunku gier. :] :D:D

Dnia 23.03.2006 o 01:13, minimysz napisał:

> Miłego. :)
Jako że już późno dobrej nocy życzę :)

A dziekuję.:)
A ja teraz bardzo dobrego, udanego dnia. :)
I.. po wykonaniu kolejnych "poprawiaczek" - proszę o ukazanie nam ich. :) działają. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli, że nie ma erpegowego rozwoju

Dnia 23.03.2006 o 08:20, GeoT napisał:

bohatera?

Niby jest. :-/ Inwestujesz punkty chawły bodajże - nie PD - EX. Inwewstujesz je w siłowo - zręcznościowo - magiczne. Więc i większe współczynniki- moce nowe - niby to jest ale cała reszta... Już nie erpegowa - dla mnie. :)
No dobra... poszwendam się po Lozy i pora na.. nie fableska-- realne życie. :P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2006 o 01:13, minimysz napisał:

A co do Fables: nawet najlepsza grafika mnie nie przekona, jeśli nie można savować w dowolnym
momencie, a w dodatku elementy zręcznościowe są.

I już po szybkiej "realizacji". ;)
Nie wiem czy to dobrze - precyzyjnie wyjaśniłem. Fableska kupowałem w nadziei na erpeg.:) Tylko i wyłącznie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2006 o 12:24, minimysz napisał:

Miłego dnia życzę! :)


Wzajemnie i od razu przyjemnego wieczoru :)

Dnia 23.03.2006 o 12:24, minimysz napisał:

Tak tylko na chwilę zaglądam, bo obowiązki wzywają.


Co masz zrobić dziś, zrób jutro ;)
Wracaj!!

>Nie lubię przymusowych porządków na forum :(

To tu jest jakiś bałagan? Nie liczę oczywiście pajęczyn po kątach, brudnych okien, zapchanego kominka, stert kurzu na półkach i sterty szkła po kilku ostatnich imprezach. Jest coś jeszcze? I chyba sprzątanie to nie przymus tylko przyjemność prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2006 o 13:33, Daimon_Frey napisał:

Wzajemnie i od razu przyjemnego wieczoru :)

Dziekuję bardzo :)

Dnia 23.03.2006 o 13:33, Daimon_Frey napisał:

Co masz zrobić dziś, zrób jutro ;)
Wracaj!!

Chyba trzeba będzie to na jutro przełożyć jednak :(

Dnia 23.03.2006 o 13:33, Daimon_Frey napisał:

To tu jest jakiś bałagan? Nie liczę oczywiście pajęczyn po kątach, brudnych okien, zapchanego
kominka, stert kurzu na półkach i sterty szkła po kilku ostatnich imprezach. Jest coś jeszcze?
I chyba sprzątanie to nie przymus tylko przyjemność prawda?

Nie o tym forum pisałam. Na tamtym jestem moderatorką. Problem polega na tym, że adminowi net działa w tempie ślimaczym, a druga moderatorka zjawi się dopiero wieczorem, więc nie mam z kim uzgodnić zakresu porządków :( Nie chcę sama decyzji podejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2006 o 14:03, minimysz napisał:

Na tamtym jestem moderatorką.

Milego porządkowania. :) i Spokojnego. ;-)
A u nas.. pajęczynki.. kupki kości po poległych "niegodziwcach" są niezbędnym atrybutem Lozy - dobrze, powiem to słowo - Obopólnej Lozy.:x ;-)
Tylko butelki walające się po kątach świadczą o "bytności" Fran. :] ;-)
KrzysztofMarek -

>Destylarnia działa, prawda? To to o co biega !?
Działa.. i to jak.:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2006 o 14:09, Pablo_bel napisał:

Tylko butelki walające się po kątach świadczą o "bytności" Fran. :] ;-)


Fran naprawdę gdzies się porządnie "zamelinowała" ;P
Może czas odprawić kilka krwawych rytuałów w intencji jej powrotu?
Potencjalnych rekwizytów rytualnych w Loży uzbierało się wielu... tzn. wiele , ale ja niestety nie specjalizuję się w tej dziedzinie a Łukol również wsiąkła.
Pozostaje odkurzyć mroczne księgi i ogarnąc wstępnie jeszcze mroczniejsze ołtarze, przy okazji zastanawiając się, dlaczego giną jedną po drugiej...
:(

p.s. Twój podpis niezmiennie wywołuje mój uśmiech. Szczególnie chodzi mi tu o "fiu fiu" :D
Jak to w ostatnim konkursie: ładna to piosenka chociaż głupia taka. Małe "fiu fiu" a cieszy ;)

----> minimysz
Jasne że jestem zaciekawiona co to za forum, ale skoro sama nie mówisz to nie ośmielam sie pytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2006 o 14:54, TYHE napisał:

Fran naprawdę gdzies się porządnie "zamelinowała" ;P
Może czas odprawić kilka krwawych rytuałów w intencji jej powrotu?

Choć z natury swej - pacyfista, ale z wielką ochotą wezmę udział w Wielce Tajemnym I Niewątpliwie Krwawym Rutuale Przywołania Fran Pijanej :x ups... Krwawej Fran - no wiem, łagodnej jak każda z Milusich Szowninistek tu bytujących - mimo Waszych ezoterycznych - jakże zwiewnych - Postaci. :]

Dnia 23.03.2006 o 14:54, TYHE napisał:

Potencjalnych rekwizytów rytualnych w Loży uzbierało się wielu... tzn. wiele , ale ja niestety
nie specjalizuję się w tej dziedzinie a Łukol również wsiąkła.

Oj wielu(e), wielu(e) - wiesz , podziwiam CIę, naprawd. Za łagodność i wielkąwytrzymałość. Nie wiem czy potrafiłbym nie "zbanikować" co niektórych potencjalnych rekwizytów. ;-)

Dnia 23.03.2006 o 14:54, TYHE napisał:

Pozostaje odkurzyć mroczne księgi i ogarnąc wstępnie jeszcze mroczniejsze ołtarze, przy okazji
zastanawiając się, dlaczego giną jedną po drugiej...
:(

Łukol wsiąkła jak i Fran.. hm. .czy one nie zawarły "bliższej" znajomości przypadkiem? :)
Może, po namyśle - tych butelek jest zbyt wiele jak na samą Fran?:x czyżby aż tak się "rozbestwiła"?:x

Pozwól Pani TYHE że "własnowolnie" choć nie cierpię odkurzania ale i czynię to w domu - zaoferuję swoją pomoc w tym. Już mam. .szczoteczki, piórka - nie kojarz z kabaretem, nie pawie ;-) - jako Samiec klasyczny nie wetknęich - gdziekolwiek nawet. ;-) Woda, wiaderko... juz zabieram siędo działa. ALe inkantacje.. może TY rozpoczniesz? Porządek musi być - Kobieta Stworzycielka niech zacznie Wielkie Przywolanie. :] Ja... dokończę.:x ;-)
Inkantacje.. nie myśl o.. nie wiem czym nawet. :]
A nie masz nowego portertu Swej Wielkości Założycielskiej? Powiesilibyśmy.. portret, nie Ciebie. ;-)
Dawno nie było tu żadnych przebudowań, dekoracji, zapadni tudzież innych - miłych bardziej lub mniej niespodzianek. ;)

Dnia 23.03.2006 o 14:54, TYHE napisał:

p.s. Twój podpis niezmiennie wywołuje mój uśmiech. Szczególnie chodzi mi tu o "fiu fiu" :D
Jak to w ostatnim konkursie: ładna to piosenka chociaż głupia taka. Małe "fiu fiu" a cieszy
;)

Dlatego owo - "fiu fiu" zamieściłem - na mnie też ma ono zbawienny wpływ. :]
I parafrazując Autora Wielkiego, "uszami Duszy" wciąż słyszę pewną grupę objazdową wykonującą ten optymistyczny song.:P

Dnia 23.03.2006 o 14:54, TYHE napisał:

----> minimysz
Jasne że jestem zaciekawiona co to za forum, ale skoro sama nie mówisz to nie ośmielam sie
pytać.

Ja rónież jestem "zżerany od wewnątrz" - (czy to przypadkiem, TYHE nie pomylila tekstu? i zamiast przywołania Wielkiego nie zrobiła - Zżerania Wewnętrznego?:x), gdzie moderujesz.. ale i ja nie spytam.:P
Dopóki sama nie wyjawisz Sekretu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2006 o 15:14, Pablo_bel napisał:

> /.../
> Pozostaje odkurzyć mroczne księgi i ogarnąc wstępnie jeszcze mroczniejsze ołtarze, przy
okazji
> zastanawiając się, dlaczego giną jedną po drugiej...
> :(


Rytuał Przywołania odprawić należy. Z Mrocznej Otchłani je wyrwać i do Loży zaprosić. Nie poskutkuje, to Rytuał ponowić i karami zagrozić, od odstawieni od destylatów wszelakich aż do zmiany modelu miotły na wycofany z obiegu i sprawny inaczej...
Jak ustalimy, dlaczego giną, no to weźmiemy się za przyczyny...

Dnia 23.03.2006 o 15:14, Pablo_bel napisał:

A nie masz nowego portertu Swej Wielkości Założycielskiej? Powiesilibyśmy.. portret, nie Ciebie.

Jestem za! Przydałby się nowy portret! Tylko wątpliwość mam jedną - skoro poprzedni był tak piękny, że malarz życie stracił, żeby już żadnej innej równie pięknego namalować nie mógł, to skąd wziąść malarza? Zresztą, to już Tyhe zmartwienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.03.2006 o 15:59, KrzysztofMarek napisał:

Rytuał Przywołania odprawić należy. Z Mrocznej Otchłani je wyrwać i do Loży zaprosić. Nie poskutkuje,
to Rytuał ponowić i karami zagrozić, od odstawieni od destylatów wszelakich aż do zmiany modelu

I ja jestem za.. a jak nie pomoże to.. postraszyć Detoxem Demonicznym:x czyli Zakleciem Pijanego Hrabiego Alvy - z czasów gdy spędził życie na hulankach dopóki rodzina jego nie zwrócila się z prośbą o pomoc do pewnego Czarnoksiężnika - " Wszystko Co We Flaszy To... Bebiko". :x To jedno z Mroczniejszych Zaklęć. ;-)

Dnia 23.03.2006 o 15:59, KrzysztofMarek napisał:

Jak ustalimy, dlaczego giną, no to weźmiemy się za przyczyny...

Tak, giną i ciągle się materializują ponownie - choć teraz ze znacznie mniejszą częstotliwością. Może zakrzywienie Czasoprzestrzenne nei współgra z Ich falami?

Dnia 23.03.2006 o 15:59, KrzysztofMarek napisał:

Jestem za! Przydałby się nowy portret! Tylko wątpliwość mam jedną - skoro poprzedni był tak
piękny, że malarz życie stracił, żeby już żadnej innej równie pięknego namalować nie mógł,
to skąd wziąść malarza? Zresztą, to już Tyhe zmartwienie...

Wiesz... znając TYHE to pewnie rzuci - Czar - Urok "Zniewolenia Bezwzględnie Zniewalającego", na jakiegoś biednego najmitę - artystę. Chudożnika w tarapatach Finasowych. Ale takiego genialnego - z pominięciem abstrakcjonistów. ;-) I biedulka stworzy dzieło - po czym skona - i mimo wszystko będzie nieśmiertelny po wykonaniu Dzieła "Oblicze I Inne Walory Pani Naszej". ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2006 o 14:03, minimysz napisał:

Nie o tym forum pisałam. Na tamtym jestem moderatorką. Problem polega na tym, że adminowi net
działa w tempie ślimaczym, a druga moderatorka zjawi się dopiero wieczorem, więc nie mam z
kim uzgodnić zakresu porządków :(


No to skoro zostałaś sama, zamknij wszystko ;)
A jak nie to poproś Tyhe, ona zrobiłaby to pewnie z wielką chęcią. Kliknie w przycisk, czy w co wy moderatorki klikacie i po krzyku :)

>Nie chcę sama decyzji podejmować.

Myszko, bądź "meżczyzną" i podejmij własną decyzję ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2006 o 13:59, KrzysztofMarek napisał:

Destylarnia działa, prawda? To to o co biega !?


Panie przewodniczący, destylarnia cała i sprawna. A o co biega jest mi niewiadome :)

>Co masz zrobić dzisiaj, zrób pojutrze. Będziesz miał dwa dni wolnego ;D

O tak! A zastanawiałem się jak to szło :)
Też swoją pracę przekładam na jutro, pojutrze niestety już za późno, czasu zbraknie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2006 o 16:46, Daimon_Frey napisał:

O tak! A zastanawiałem się jak to szło :)
Też swoją pracę przekładam na jutro, pojutrze niestety już za późno, czasu zbraknie :(

Hm.. a przetestuj ten wariant - za tydzień. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W związku z planowanym (przez niektórych) na rok 2012 końcem świata zarządzam:
- Dofinansowanie hodowli szczurów w Loży. Moga być zmutowane. Za szczury odpowiedzialna jest Tyhe.
- Założenie hodowli karaluchów. Za karaluchy odpowiedzialne są karaluchy. Tylko nie w Loży, bo wytłukę! Do Loży karaluchy mają wstęp dopiero PO końcu świata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2006 o 18:56, KrzysztofMarek napisał:

W związku z planowanym (przez niektórych) na rok 2012 końcem świata zarządzam:
- Dofinansowanie hodowli szczurów w Loży.


Dofinansowanie możesz mi już przekazać, zostanie na pewno zagospodarowane :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się