TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 24.03.2006 o 08:45, Budo napisał:

> /.../
Chociaż może obyło by sie bez tego, mamy gdzieś jeszcze te instrukcje... mamy prawda?

Budo, Władek, zanim został hipnotycznie uwarunkowany (żeby tajemnicy, nawet po pijaku, nie zdradził), to rozpracował dla nas nawet czarną dziurę wysyłającą promieniowanie energetyczne (to ostatnie odkrycie naukowe), tak, że jesteśmy daleko w przodzie i nikt nam nie podskoczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2006 o 12:17, GeoT napisał:

A jakby tak który z nas się tam znalazł, to czy obiecasz, że nie zbanujesz na starcie?? ;)

słowo zucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zastój umysłowy" - czyli, ewidentnie się uwsteczniam.:]
Pewnie to TYHE rzuciła "czymś" we (na) mnie czymś, a konkretnie jakąś Klątwą Tępego Umysłu. ;-)
Ale.. małe milczenie nikomu jeszcze nie zaszkodzilo.. jak zdejmę ten Czar to powrócę tu - może znowu z małą rewolucją. ;-):P
Miłego dnia życzę.:)


----> Minimyszko - zajrzałem ... ale trzeba się zalogować "na stałe". Hm.. jeszcze troszkę poczekam z tym.. i obiecuję "pobuszować". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2006 o 22:45, TYHE napisał:

Cele Loży zostały rozmydlone przez sielankowe dyskusje saunowe a potem wypitkowe, niestety
mimo że pora zewrzeć front bojowniczek o supremację płci rodzaju pierwszego, trudno będzie,
bo bojowniczki dały nogę. /.../


Naraże się teraz wszystkim, ale co tam.
Pozostaje Ci jedno wyjście. Zamknąć Lożę pod pretekstem rozmycia celów i niespełniania już swojej funkcji ;D
I mała krytyka z mojej strony: Coś słabo zorganizowane te nasze Szowinistki, skoro dały nogę i kontaktu z nimi żadnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 11:59, Daimon_Frey napisał:

> /.../> Pozostaje Ci jedno wyjście. Zamknąć Lożę pod pretekstem rozmycia celów i niespełniania już
swojej funkcji ;D /.../

Coś ty! Sauna była jednym z lepszych pomysłow, Panie Szowinistki wypociły swój jad i szkodzić nam jadowicie nie mogły i nadal nie mogą. Zamknąć Lożę? Ot tak przyznać się do klęski? Nawet nie porażki, a klęski? Już wolą udawać, że nic się nie stało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 16:00, KrzysztofMarek napisał:

Coś ty! Sauna była jednym z lepszych pomysłow, Panie Szowinistki wypociły swój jad i szkodzić
nam jadowicie nie mogły i nadal nie mogą.


I przestało być już tak emocjonująco jak za dawnych czasów. Te wojny płci... ech

>Zamknąć Lożę? Ot tak przyznać się do klęski? Nawet

Dnia 25.03.2006 o 16:00, KrzysztofMarek napisał:

nie porażki, a klęski? Już wolą udawać, że nic się nie stało...


A czy nie o to nam zawsze chodziło, aby Panie przyznały, że Loża jest nasza?
Mielibyśmy namacalny dowód, chociaż za Lożą napewno byśmy tęsknili :)

PS. Ciekawe jak to jest, mieć narzędzie i nie móc go wykorzystać. Może Tyhe nam kiedyś o tym opowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 16:12, Daimon_Frey napisał:

> /.../
PS. Ciekawe jak to jest, mieć narzędzie i nie móc go wykorzystać. Może Tyhe nam kiedyś o tym
opowie ;)

Lepiej Tyhe do tego nie mieszaj. Wejdziesz Jej na ambicję i kłódkę na drzwiach powiesi i gdzie będziemy spamo... to jest gdzie będziemy te nasze mądre posty pisali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 16:27, KrzysztofMarek napisał:

Lepiej Tyhe do tego nie mieszaj. Wejdziesz Jej na ambicję i kłódkę na drzwiach powiesi i gdzie
będziemy spamo... to jest gdzie będziemy te nasze mądre posty pisali?


No chyba nie powiesi kłódeczki w miejscu gdzie króluje :) Chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 19:56, minimysz napisał:

Co tu tak pusto dziś? Mekka... yyy... znaczy Loża umiera?

Umiera to może nie, ja bym prędzej obstawiał że wpadł tu jakiś łowca wampirów forumowych i zakołkował paru głównych Lożowców, nie ma się jednak co martwić, ich tak łatwo nie da się wykończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 17:20, Ninja Seba napisał:

No chyba nie powiesi kłódeczki w miejscu gdzie króluje :) Chyba...


No to powiedz mi od kiedy Tyhe tutaj króluje. Bo ja jakoś tego nie zauważyłem jak dotąd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 20:10, Daimon_Frey napisał:

> > No to powiedz mi od kiedy Tyhe tutaj króluje. Bo ja jakoś tego nie zauważyłem jak dotąd ;)

Faktycznie, nie króluje (wyłączywszy oczywiście Kącik Tortur Tyhe).
Pełny tytuł Tyhe, to Tyhe Miłościwie Nam Patronująca i Dobrze Wisząca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 20:16, minimysz napisał:

Pochwalę się tym razem dziełem mojego męża:

Dobrze zrobiony model myszaczko.:) Sam kiedyś robiłem. .dawno temu.. wieki. :p
Ale..."fotka" usera - to już twoja "robótka". ;-):P


Milego wieczoru wszystkim Bywalcom.:)
P.S. Widzę.. przerażenie w głosach ludzi i na klawiaturce... jeszcze zacznie się "zmasowany" atak.. lub obrona.:x
Niech no tylko Fran zasili szerego tyheńskie. .znaczy eee.. tego.. armii patronackiej:x...znaczy....
jak przestanie balować to powróci...z "martwych".:x I się zacznie. :] Bo teraz to może ma - "stan zombiacza". Po takiej ilości.:x ;-) Fizycznie może istnieje a duchem... nawet Ona nietęgo.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 22:29, Pablo_bel napisał:

> /.../nawet Ona nietęgo.:P

Coś faktycznie z Paniami Szowinistkami, nawet z Duchami Szowinistek Po Nocy Straszących nietęgo. Oto pólnoc minęła, kur zapiał, a żadnej nie widać było... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 09:15, KrzysztofMarek napisał:

Oto pólnoc minęła, kur zapiał, a żadnej nie widać było... ;)

Dzieje się coś okropnego. Pora Zjawek Miłych Max Factorem Zniekształconych.. a tu nic. :(
Ani jednej Demonicy... piją. :x Piją Eliksir Zapomnienia. :)
A Loża... eh... podupada to zbyt okrutne slowo.. ale już nie Ich. ;-)
Ostała nam się TYHE Czasami Grozę Siejąca i łagodna minimyszka. ;) Ale One dwie.. to za mało. :x
Na ofensywę.:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 10:26, Pablo_bel napisał:

> /.../
Na ofensywę.:]

A wiesz, że to nawet dobry pomysł. Na naszą ofensywę oczywiście. Wielkanoc się zbliża, to trzeba będzie jajka umalować, a co przedniej umalowane w Loży pokazać ... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na naszą ofensywę oczywiście.
Będzie, będzie.. mam nadzieję. Bo ze strony Umiłowanych Nam Szowinistek to raczej nic nie zagraża temu przybytkowi. :]
>a co przedniej umalowane w Loży pokazać ... ;D
Oj... jesteś herosem nie tylko w Vvardenfell ;-) Oby TYHE po przeczytaniu powyższego.. nie "skojarzyła" sobie.. dziwnie. :x ;-)
A całkiem nie a propos bo tu łatwiej zapytać:) - jak Fable? sama gra, zmieniło się coś w odbiorze? Na plus lub odwrotnie? Bo u mnie.. zawód wielki.:-/ Ale może to minie. :)
Zdrówko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się