TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 28.01.2009 o 22:14, wdowiakm napisał:

No to trzeba jeszcze Matteosa namówić do tego czynu. kto się tego zadania podejmie? :)


Matteos odmowił mi rok temu, to czemu mialby w tym roku się zgodzic?

Dnia 28.01.2009 o 22:14, wdowiakm napisał:

Zobaczycie jaki Hunti będzie szczęśliwy jak się dostanie xD


Nie zobaczycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 11:10, hunter22 napisał:

Matteos odmowił mi rok temu, to czemu mialby w tym roku się zgodzic?


To już jest zależne od toku negocjacji :D

Dnia 29.01.2009 o 11:10, hunter22 napisał:

Nie zobaczycie :)


Nie bądź tego taki pewny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 09:42, GeoT napisał:

> [/.../ > Jako, że nie obchodzę świąt tego typu, więc na pewno nie ja ją stawiałem. Tym bardziej
więc nie mnie ją sprzątać :)

Jest odwrotnie, skoro jej nie stawiałeś, to dla wyrównania powinieneś ja sprzątnąć. Oszałamiajecej logice tego wywodu nic zarzucić nie mozna ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 12:37, wdowiakm napisał:

To już jest zależne od toku negocjacji :D


I zależne od tego kto będzie negocjowac :P

Dnia 29.01.2009 o 12:37, wdowiakm napisał:

Nie bądź tego taki pewny :P


Jeśli Loża się na coś bierze to znaczy, że sprawa poważna i pewny sukces... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ;p
Dziś przeżyłem jazdę po większym mieście o nazwie Białystok ... ufff ciężkawo było ale się udało ;d

hunter22
Prędzej wybuchniesz niż zostaniesz gramowiczem roku 2012 ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 12:37, wdowiakm napisał:

> Matteos odmowił mi rok temu, to czemu mialby w tym roku się zgodzic?

To już jest zależne od toku negocjacji :D
> Nie zobaczycie :)

Nie bądź tego taki pewny :P

to w takim razie do negocjacji trzeba skłonić KrzysztofaMarka, gdyż jego głos jest wart więcej w oczach Matteosa :P, ale trzeba się spieszyć, gdyż niedługo kończy się termin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 16:36, kindziukxxx napisał:

to w takim razie do negocjacji trzeba skłonić KrzysztofaMarka, gdyż jego głos jest wart
więcej w oczach Matteosa :P, ale trzeba się spieszyć, gdyż niedługo kończy się termin :)


I tu jest mały problem, a mianowicie jak skłonić KrzysztofaMarka by nam pomógł w naszym przedsięwzięciu. masz jakiś pomysł? Bo ja się przyznam, że nie myślałem jeszcze nad tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.01.2009 o 16:41, wdowiakm napisał:

I tu jest mały problem, a mianowicie jak skłonić KrzysztofaMarka by nam pomógł w naszym
przedsięwzięciu. masz jakiś pomysł? Bo ja się przyznam, że nie myślałem jeszcze nad tym...

jak dla mnie to wystarczyć powinno poproszenie go albo zrobienie mu kawy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 16:51, kindziukxxx napisał:

/.../ > jak dla mnie to wystarczyć powinno poproszenie go albo zrobienie mu kawy :P

To dla Ciebie by wystarczyło.
Żeby skłonic mnie do rozmowy na ten temat potrzebny jest szampan. Oryginalny, francuski półwytrawny (ja nie jestem Jamesem Bondem). Do tego jeszcze dodatkowo dwie butelki szampana. Bo przecież nie będę nakłaniał Matteosa o suchym pysku. I od razu mówie, że żadne wirtualne szampany mnie nie urzadzają. Za wirtualne szampany może być tylko wirtualna rozmowa... z wirtualnym skutkiem, a wybory są rzeczywiste. Taki jestem paskudny materialista...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 23:45, KrzysztofMarek napisał:

> /.../ > jak dla mnie to wystarczyć powinno poproszenie go albo zrobienie mu
kawy :P
To dla Ciebie by wystarczyło.
Żeby skłonic mnie do rozmowy na ten temat potrzebny jest szampan. Oryginalny, francuski
półwytrawny (ja nie jestem Jamesem Bondem). Do tego jeszcze dodatkowo dwie butelki szampana.
Bo przecież nie będę nakłaniał Matteosa o suchym pysku. I od razu mówie, że żadne wirtualne
szampany mnie nie urzadzają. Za wirtualne szampany może być tylko wirtualna rozmowa...
z wirtualnym skutkiem, a wybory są rzeczywiste. Taki jestem paskudny materialista...


Tak też myślałem, że trzeba złożyć podanie z kompletem załączników. :P Warto tu podkreślić, że musi to byś wysokiej jakości komplet załączników, by podanie mogło mieć szansę rozpatrzenia... Tylko się zastanawiam czy nie trzeba by wysyłać kilku podań... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 16:51, kindziukxxx napisał:

jak dla mnie to wystarczyć powinno poproszenie go albo zrobienie mu kawy :P


Jak widać to nie wystarczy... Więc to był Twój pomysł to teraz zaginaj do sklepu po szampana ale prawdziwego i wysyłaj kurierem do Krzysztofamarka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 12:16, wdowiakm napisał:

>/.../Więc to był Twój pomysł to teraz zaginaj do sklepu po szampana
ale prawdziwego i wysyłaj kurierem do Krzysztofamarka :D

W Warszawie szampana mozna dostać już za 105 zł butelka 0,7 l.
Proponuje od razu cztery. Jedną, żeby skłonic mnie do rozmowy z Matteosem, dwie wypijemy wspólnie z Matteosem w czasie rozmowy przekonywującej,no i ta czwarta, żeby Matteos miał natchnienie. Bez natchnienia, to Matteos nie pisze. Na samorzutny przypływ natchnienia, chociaż zawsze możliwy, raczej bym nie liczył. Przynajmniej w czasie, jaki pozostał do wyborów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 17:02, KrzysztofMarek napisał:

W Warszawie szampana mozna dostać już za 105 zł butelka 0,7 l.
Proponuje od razu cztery. Jedną, żeby skłonic mnie do rozmowy z Matteosem, dwie wypijemy
wspólnie z Matteosem w czasie rozmowy przekonywującej,no i ta czwarta, żeby Matteos miał
natchnienie. Bez natchnienia, to Matteos nie pisze. Na samorzutny przypływ natchnienia,
chociaż zawsze możliwy, raczej bym nie liczył. Przynajmniej w czasie, jaki pozostał do
wyborów...


Hmm... Byłem pewny, że będziesz chciał podane o rozpatrzenie podania wraz załącznikami... Jednak widzę, że się pomyliłem :P
A czy przypadkiem to nie powinien tego podania składać Hunti? No chyba, że widowakm i kindziukxxx są osobami wyzaczonymi do składania podań w imieniu Huntiego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 17:08, Piterus_Von_Drackus napisał:

> /.../> A czy przypadkiem to nie powinien tego podania składać Hunti? No chyba, że widowakm i
kindziukxxx są osobami wyzaczonymi do składania podań w imieniu Huntiego..

Szampan, to zawsze szampan. Obojętne, kto go przyniesie.
I nic na piśmie, tylko na gębę. Bo potem się czepiają, jak w telewizji widać. I bez róznicy, lekarz, burmistrz, a nawet, o zgrozo, poseł. Zresztą wszystko jedno. Ludzie dzielą się na tych, co siedzieli, siedzą lub bedą siedzieć. My i tak siedzimy, tyle, że w Loży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 20:17, minimysz napisał:

Nie jestem na bieżąco, więc proszę o odpowiedź: ktoś z Loży kandyduje w tych dziwnych
wyborach?

Szczerze powiem, ze nie wiem. Ktoś sugerował, ze kandydatem powinien zostać hunter22, ktos inny że odpowiedni zyciorys powinien Mu napisać Matteos (wiadomo, Matteos napisze, to juz połowa wygranej) jeszcze ktoś inny sugerował, ze to ja powinienem namówić Matteosa do napisania życiorysu huntera22. Owszem, ja mogę namówić Matteosa do pisania, ale wymaga to spełnienia warunków. Warunki już pewnie znasz... ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 12:16, wdowiakm napisał:

> jak dla mnie to wystarczyć powinno poproszenie go albo zrobienie mu kawy :P

Jak widać to nie wystarczy... Więc to był Twój pomysł to teraz zaginaj do sklepu po szampana
ale prawdziwego i wysyłaj kurierem do Krzysztofamarka :D

no to jednak zrezygnuje z bycia w sztabie wyborczym, dzisiaj miałem mało kontrolowany wydatek, znaczy się będzie dopiero w poniedziałek, operacja składania kości u kota ,a co z tego można wywnioskować na szampana nie starczy, może jutro wrzucę zdjęcia Miecia z nogą usztywnioną to wtedy zobaczycie jak jest, a mogłem wykupić ubezpieczenie w PZU :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 12:27, spider88 napisał:

Dziś zaliczyłem stłuczkę. Baran cofając władował się w moje auto. Nie ma to jak zacząć
weekend z wysokiego C ;/

UUUUUU ... I policja stwierdziła czyją winę ;p no chyba nie twoją ;] choć z nimi ro nie wiadomo.
Jeżeli mogę zapytać to jaka była marka samochodu przed wjechaniu w Twój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 15:36, mlynar911 napisał:

UUUUUU ... I policja stwierdziła czyją winę ;p no chyba nie twoją ;] choć z nimi ro nie
wiadomo.


Oczywiście wina była gościa który mi wjechał w samochód. Policja choć niechętnie to przyjechała i załatwiła swoją powinność. Czekaliśmy prawię godzinę, ale w końcu przyjechali. Oczywiście było kręcenie nosem, że się ich wezwało do stłuczki gdzie winowajca przyznaje się do winy, ale ja nauczony doświadczeniem chciałem mieć misiaczków na miejscu zdarzenia.

Dnia 31.01.2009 o 15:36, mlynar911 napisał:

Jeżeli mogę zapytać to jaka była marka samochodu przed wjechaniu w Twój?


Chodzi Ci o mój czy sprawcy ? Bo z tekstu nie wynika ;p
Mój to Fordzik, sprawcy to Chevrolet. Co prawda ten koreański ale Chevrolet ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się